Przekopiowany mail:
"Kochani,
Zbliża się czas rozliczeń ze skarbówką i mam wielką prośbę do Was –
prześlijcie
1% dla Ali Wierzbickiej. Ala jest rówieśniczką Kingi i urodziła się ze
zrośniętymi paluszkami lewej rączki. W tej chwili Rodzice Ali zbierają
pieniądze na operację Malutkiej. Caritas Diecezji Siedleckiej utworzył dla
nich subkonto, na które można wpłacać pieniądze – tu fragment maila od
Księdza Dyrektora CDS:
"Wszelkie wpłaty proszę opatrzyć dopiskiem
"leczenie Ali" na konto Caritas Diecezji Siedleckiej Bank PEKAO S.A. I
Oddział w Siedlcach Nr Konta 10 1240 2685 1111 0000 3656 2387
Serdecznie pozdrawiam.
Ks. Krzysztof Hapon"
adres
Caritas Diecezji Siedleckiej
ul. Biskupa Świrskiego 57
08-110 Siedlce
I adres mailowy Rodziców Ali - wierzbiccy@poczta.onet.eu
Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za dobre sreducho
P.S. w miarę możliwości prześlijcie info dalej do swoich znajomych!"
Bardzo proszę w imieniu koleżanki o pomoc w ratowaniu zdrowia małej Ali.
Dodam też, że jestem uczestniczką forum listopad(ówki)2006 i robię to aby
pomóc naszej forumowej koleżance, którą darzę dużym szacunkiem.
Pozdrawiam
Paula
PS. UPRASZA SIĘ MODERATORKI FORUM O PRZYWIESZENIE TEGO POSTU NA JAKIŚ CZAS NA
SZPILECZCE (z góry dziękuję).