Gość: Osjan IP: *.rzeszow.cvx.ppp.tpnet.pl 03.03.04, 21:12 Może jednak Przemyśl powinno się włączyć od razu w województwo irackie... Ewentualnie oddać państwu Watykan - mają zbieżne poglądy i obyczaje. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Elekon Re: Przemyśl. Doniesienie przeciw "Playboyowi" IP: *.rzeszow.cvx.ppp.tpnet.pl 03.03.04, 22:57 Warszawska syrenka to jednak (tylko) toppless :). A tak poza tym to co to za łodzie kaliskie? A może my też założymy jakąś grupę... O, np. "Rzeszów Staroniwa"? Dzieci z piaskownicy. Wszyscy do kupy. Niezła szopka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zzyzzio Re: Przemyśl. Doniesienie przeciw "Playboyowi" IP: 213.76.135.* 04.03.04, 09:00 Faktycznie, to jest możliw tylko w 1000-letnim Przemyślu, mieście drugiej największej twierdzy w Europie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Imac Re: Przemyśl. Doniesienie przeciw "Playboyowi" IP: *.chello.pl 04.03.04, 12:40 > Faktycznie, to jest możliw tylko w 1000-letnim Przemyślu, mieście drugiej > największej twierdzy w Europie... A skad Ty mozesz o tym wiedziec? Chyba za bardzo naczytales sie Gazety Wyborczej w Rzeszowie, ktora w stosunku do informacji z innych miast stosuje prawie wylacznie tylko jeden filtr- negatywny I nie zamierzam bronic koltunstwa, wstyd mi Ale z drugiej strony to pasuje do wyobrazen co niektorych osob, ktore lubia sobie poprawiac samopoczucie cudzym kosztem. Ja np nie wnioskuje o Rzeszowie na podstawie doniesien z prasy na temat wypowiedzi i dzialan poszczegolnych politykow, chocby z LPR. Nie wniskuje tez na temat opinii o Rzeszowie w Polsce. Nie wnioskuje na podstwie wygladu miasta. Znam ludzi stad i to mi wystarczy, aby ocenic co jest bzdura a co jest prawda. Polecam panu te postawe, wystrzeze sie pan schematow i stereotypow. ps. jestem przkonany ze to jest mozliwe takze w Rzeszowie. Czy to cos znaczy? Dla mnie nic. Odpowiedz Link Zgłoś
juchoo03 Do zzzyzzzia! 04.03.04, 13:02 Czy uważasz,że w Rzeszowie nie ma oszołomów? Zapewniam Cię,że są lecz w tym przypadku jeden oszołom z Przemyśla okazał się szybszy od innego oszołoma z Rzeszowa,ot i cała filozofia.Swoją drogą niepotrzebnie doszukujesz się drugiego dna w tym śmiechu wartym epizodzie. :))) Odpowiedz Link Zgłoś
chris1970 hmm, a właściwie do kogo? 04.03.04, 13:20 juchoo03 napisał: > Czy uważasz,że w Rzeszowie nie ma oszołomów? Zapewniam Cię,że są lecz w tym > przypadku jeden oszołom z Przemyśla okazał się szybszy od innego oszołoma z > Rzeszowa,ot i cała filozofia.Swoją drogą niepotrzebnie doszukujesz się drugiego > > dna w tym śmiechu wartym epizodzie. :))) Jak nie pałam sympatią do omawianej w tym wątku partii politycznej, tak w tym przypadku wypada mi poprzeć ich stanowisko. Są pewne wartości, które należy szanować i nie powinno się z nich robić pośmiewiska. Zabrania tego Konstytucja. Do takich wartości należy hymn, godło, flaga. Jeżeli my sami nie jesteśmy w stanie uszanować tego, co z tak wielkim trudem przyszło naszym przodkom wybronić (państwowość Polski) to nie dziwmy się, jeżeli nie będą szanować nas inne narody i pluć na Polaczków. Odpowiedz Link Zgłoś
juchoo03 Re: hmm, a właściwie do kogo? 04.03.04, 13:46 No i wybronili nam przodkowie państwowość,czy aby o taką im chodziło Polskę? W Konstytucji natomiast wiele jest pięknych zapisów,co z tego? Jak są repektowane?Część ludzi jest ponad tym,ich to nie dotyczy. Duża część młodych,jeśli nie większość nie przykłada wagi do tego gdzie np.będą mieszkali w Polsce czy w Niemczech,ważne dla nich jest by widzieli jakąś przyszłość i sens w tym co robią.A swoją drogą aż tak nie podoba Ci się ta panienka w Playboy-u? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jacek P Playboy - baw się chłopcze (niedorozwinięty) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.03.04, 19:01 Playboy „Playing boy” - oznacza „bawiący się chłopiec”. „Play boy” - baw się chłopcze, chłopczyku. „Playboy” pisane razem jest zbitką wyrazów stanowiącą nowy wyraz, którego znaczenie jest gdzieś pomiędzy powyżej wymienionymi. Tytuł „Playboy” określa swych adresatów: bawiących się chłopców, i zachęca: baw się chłopcze! Czasopismo „Playboy” zaprasza mężczyzn, którzy czują się chłopcami (a więc niedorozwiniętych) do zabawy na terenie „seksu” (czyli płciowości). Trzeba w tym miejscu dodać, że mężczyźni są wzrokowcami i właśnie przez wzrok dociera do nich najwięcej bodźców o charakterze seksualnym. Zabawa zaczyna się od oglądania profesjonalnie spreparowanych zdjęć, mających na celu wywołanie podniecenia seksualnego u „oglądacza”. Oczywiście, wywołane podniecenie domaga się rozładowania. Rozładowanie zbudowanego podniecenia pociąga za sobą automatyczną przyjemność przeżywaną przez „oglądacza”. Sposoby rozładowania zbudowanego sztucznie podniecenia bywają różne: od „niewinnego” w pojedynkę, przez przedmiotowe „używanie” żon, aż do gwałtów i innych przestępstw na tle seksualnym, niosących drastyczną krzywdę drugiemu człowiekowi... Znamienne jest, że zaproszenie do zabawy nie zawiera ani ostrzeżenia, ani nawet informacji, że zabawa ta może (a ściślej mówiąc - musi) nieść za sobą poważne konsekwencje. Zasadniczą konsekwencją jest deformacja osobowości przez wyrwanie przeżywania przyjemności seksualnej z jej właściwego (naturalnego) kontekstu i utrwalenie złego stereotypu jej przeżywania. Bowiem przyjemność seksualna przeżywana w oderwaniu od prawidłowych warunków jest nienaturalna i szkodliwa dla osób i ich relacji. Działania sprzeczne z naturą (np. złożenie nasienia w innym miejscu niż pochwa) zasługują na miano wynaturzonych. Po czasie dochodzi do uzależnienia od konieczności przeżycia przyjemności seksualnej. Producentom o to właśnie chodzi, ponieważ uzależniony staje się najlepszym - bo stałym, klientem. W efekcie tego cierpią małżeństwa, którym (delikatnie mówiąc) więź seksualna „się nie układa” i szerzą się pozamałżeńskie, czysto „rozrywkowe” kontakty seksualne. Część z nich „tylko” niszczy, degraduje osobowość uczestników zabawy, inne narażają na śmierć poczęte dziecko - nieplanowany owoc, inne wreszcie mają wyraźne znamiona przestępczości (gwałty, kontakty z nieletnimi...). Powstaje (retoryczne niestety) pytanie: dlaczego działania ewidentnie szkodliwe społecznie nie są prawnie zakazane? Naturalnym kontekstem przeżycia przyjemności seksualnej jest zjednoczenie narządów rozrodczych dwojga osób: mężczyzny i kobiety. Naturalną konsekwencją przeżywania takiej przyjemności jest możliwość poczęcia dziecka. Tak więc zgodnie z naturą rzeczy, przyjemność seksualna powinna być zarezerwowana dla pary damsko-męskiej, gotowej przyjąć poczęte dziecko, czyli dla otwartego na życie małżeństwa. (Otwartego na życie, czyli gotowego przyjąć każde poczęte, nawet nieplanowane dziecko.) Tylko wówczas przyjemność jest zgodna z naturą człowieka, jest dla niego pożyteczna i dobra w skutkach. Może być budująca, a także rozwojowa dla osób i ich relacji małżeńskiej. Popatrzmy na mężczyznę - produkt „playboya”. Początkiem było „niewinne” oglądanie trochę porozbieranych kobiet celem uzyskania przyjemności seksualnej. Działania takie niosą ze sobą całą gamę negatywnych konsekwencji. Mężczyzna, który nie jest panem swego wzroku, gubi się wobec agresywnych, niemalże wszechobecnych bodźców wzrokowych. Powszechnie mężczyźni, którzy weszli w rolę „oglądacza” mają poważne kłopoty ze swą płciowością. Wymienię tylko niektóre z nich: sięganie po twardszą pornografię, masturbacja, kłopoty we współżyciu małżeńskim (m.in. zbyt szybka reakcja, frustracje z tytułu niespełniających się, wybujałych wyobrażeń, z porównywania żony do modelek ze zdjęć), przedmiotowe traktowanie żony, zdrady, rozpady małżeństw, trudności z akceptacją swej płodności, odrzucanie własnego poczętego dziecka, zmuszanie do aborcji i wreszcie impotencja, której głównym źródłem jest... lęk przed impotencją. Mężczyzna, dla którego celem życia stało się zażywanie przyjemności seksualnej, boi się tylko jednego. Że ON nie będzie mógł! Co robi? Nie reagując już na słabe bodźce, dostarcza sobie coraz silniejszych by przekonać się, że jego organizm jeszcze reaguje. Aż wreszcie... zabraknie bodźców, już nic go „nie bierze”. Wypalił się... Tak więc - baw się chłopcze!? P.S. Tylko „bawiąc się”, nie licz na bezkarności, bo to nierozumne, lub mówiąc wprost - głupie. Pan Bóg skruszonemu wybacza zawsze, człowiek czasem, lecz natura nigdy. Odpowiedz Link Zgłoś
juchoo03 Re: Nawiedzony Jacek P ??? 05.03.04, 09:13 Czytyjesz,czy znasz z opowiadań? Sam czytuję ten miesięcznik i ni cholery nie mogę tam znależć tego oczym piszesz.Natmiast co miesiąc jest szereg ciekawych artykułów,wywiadów i informacji,są również piękne dziewczyny,ale cóż każdy znajduje to czego szuka.Do pewnych rzeczy trzeba niestety dorosnąć.Swoją drogą,ciekawe ilu czytelników pod wpływem tej lektury zostało zboczeńcami i gwałcicielami? :))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xyz Re: Nawiedzony Jacek P ??? IP: *.dami / 213.76.164.* 05.03.04, 11:05 Dawno nie czytałem takich bredni. Skoro pan Jacek P. umoralnia nas w ten sposób, rozumiem ,ze miał kiedyś (choćby tylko raz)owy miesięcznik w ręce. Skoro go miał, i napatrzył się na te wstrętne, wprost szatańskie gołe cycki, rozumiem ze wrodzona (skrzywiona )samcza natura zmusiała go do: a)w najlepszym wypadku zwealenia sobie konia b)bezprzedmiotowego wykorzystania zony co jest tragedią nie mniejszą od samogwałtu c)gwałtu na innej bozej istocie Pytam Pana Jacka P. które z tych potwornych nieszczęść spotkało go po przeczytaniu tego szatańskiego miesięcznika? Odpowiedz Link Zgłoś
rychu_z_przemysla W Rzeszowie tez sa oszolomy !!! 05.03.04, 13:49 Ten artykul to przyklad jak mozna manipulowac informacja. Tytul sugeruje od razu, ze to Przemysl jako miasto jest przeciwne gazetce z obrazkami. A przeciez nie miasto, tylko kilku dzialaczy z jakiejs tam rodzinnej partii. Slusznie ktos zauwazyl juz wczesniej w tym watku, ze Gazeta w Rzeszowie do innych miast tzw. Podkarpacia stosuje filtr negatywny. Odpowiedz Link Zgłoś
rychu_z_przemysla Re: W Rzeszowie tez sa oszolomy !!! 05.03.04, 14:07 Artkul MA tytul: Przemysl. Doniesienie przeciw Playboyowi. A MOGL miec: Przemyska LPR zlozyla doniesienie przeciw Playboyowi. Odpowiedz Link Zgłoś
juchoo03 Re: W Rzeszowie tez sa oszolomy !!! 05.03.04, 15:01 To jest normalna manipulacja i przy okazji: dlaczego ten wątek dotyczący nas wylądował na forum rzeszowskim? Odpowiedz Link Zgłoś
rychu_z_przemysla Gazetaw w Rzeszowie olewa Przemysl!!! 11.03.04, 13:31 juchoo03 napisał: > To jest normalna manipulacja i przy okazji: dlaczego ten wątek dotyczący nas > wylądował na forum rzeszowskim? Nie dość, że GwRz malo pisze o Przemyślu, to jeszcze na prośbę z Warszawy od adminów: tebe i maas żeby przenosić wątki przemyskie z forum rzeszowskiego na nasze dalej robi swoje czyli totalną olewkę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: CzytX Re: W Rzeszowie tez sa oszolomy !!! CZERWONE! IP: *.comnet.krakow.pl 07.03.04, 18:55 Wezmy pod uwage, ze w Podkarpackiem rzadzi SLD, skupiajace sie wokol osi Rzeszow-Krosno, wiec atakuja i wyniszczaja miasta o innej orientacji. A nie jest tak? Krosno mialo do rzadow SLD bezrobocie wieksze niz srednia wojewodztwa, teraz ma najmniejsze; wszystke urzedy w Przemyslu sa zalewane przez czerwona farbe i wywozone do Rzeszowa. CZEKAMY NA ZMIANE WIATRU! a nie zapominajcie, jakiej orientacji jest GW (Ż-k)i za co lewica placi Michnikowi CzytX Odpowiedz Link Zgłoś
promilek_ver_bezwykrzyknikowa Re: Przemyśl. Doniesienie przeciw "Playboyowi" 06.03.04, 04:06 Jezu ... zezwolenia na odstrzał rumunów ( z wyjątkiem odstrzału przy śmietnikach) urząd miejski ponoć wydaje ... Ja poproszę takie na odstrzał LPRowców, MWpowców ... i każdego innego debila w tym mieście ... Sie kur*a nie podoba PLAYBOY, sie kur*a go nie czyta ... Daję sobie łeb ściąć, że panowie składający zawiadomienie dowiedzieli się o obraźliwej okładce w sposób mało religijny : Waląc konia do owej gazetki podczas sumy u Franciszkanów ... Gdzie my ży ... Dlaczego ABORCJA JEST W POLSCE NIELEGALNA ?!?!?!?! Żądam zalegalizowania RU486, ale nie dziłającego 7 tygodni ... a takiego SKROBIĄCEGO do 50 roku życia ... Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dk Czytasz Playboy'a? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.03.04, 16:08 Jeżeli jesteś czytelnikiem Playboy'a, koniecznie przeczytaj: www.prolife.pl/tor/playboy.htm Pozdrawiam,, DK Odpowiedz Link Zgłoś