Gość: Opty
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
22.10.04, 11:13
Może ktoś zna ten przepis:
ziemniaki w ćwiartki + cebula w ćwiartki+ odrobina masła+sól+kminek(odrobina)
zalać wrzącą wodą , na pół z zimnym mlekiem.
Podobno to przepis ojców bonifratrów ale ziemniaki o wiele lepsze.
pozdr.