januszx
19.04.04, 17:34
oczywiście chodzi mi dłuższe wycieczki.
Wspomnę tu Bieszczady , które przypominają mi nasze Roztocze i bardzo lubię
te dzikie tereny polskiego Wschodu, szczególnie miło wpsominam kilkudniwoy
wypad do Polańczyka ,kapiele w Zalewie Solińskim i wędrówki pięknymi
trasami...
pozdrawiam
J