Dodaj do ulubionych

moj Zamosc:-)

IP: *.dip.t-dialin.net 13.09.01, 23:35
pochodze z Zamoscia, sama jego nazwa przyprawia mnie o szybsze bicie serca.
I nic to, ze mieszkam tysiace kilometrow stad.....zawsze z rozczuleniem
wspominam moje miasto, najsmaczniejsze paczki u "Bachuty". Pozdrawiam Zamosc i
mieszkancow tego naprawde uroczego miasta.
Obserwuj wątek
    • Gość: linka Re: moj Zamosc:-) IP: 195.117.148.* 02.11.01, 16:19
    • Gość: linka Re: moj Zamosc:-) IP: 195.117.148.* 02.11.01, 16:19
      U PACHUTY-JAK JUŻ!!!!!!!!!!!
      • djacek Re: moj Zamosc:-) 12.12.01, 11:04
        ZAPEWNE U BACHTY! ZGADZAM SIĘ. WARSZAWA POZDRAWIA ZAMOŚĆ.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka