Gość: szekla
IP: *.dip.t-dialin.net
13.09.01, 23:35
pochodze z Zamoscia, sama jego nazwa przyprawia mnie o szybsze bicie serca.
I nic to, ze mieszkam tysiace kilometrow stad.....zawsze z rozczuleniem
wspominam moje miasto, najsmaczniejsze paczki u "Bachuty". Pozdrawiam Zamosc i
mieszkancow tego naprawde uroczego miasta.