lunatix 18.12.12, 15:37 Jak zwykle duzo niechcianych zmian. www.gmx.net/themen/finanzen/wirtschaft/14a1lde-buerger-2013-erwartet Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
chief-denunciator Re: Co przyniesie nam rok 2013 ? 18.12.12, 17:18 www.spiegel.de/fotostrecke/kim-jong-un-laut-chinesischer-presse-sexiest-man-alive-fotostrecke-90242.html Ukryte marzenia Helmutów... Главный стукач … ot, co... Odpowiedz Link
gadupa Re: Co przyniesie nam rok 2013 ? 18.12.12, 17:38 Nikt ci fiucie nie karze tutaj siedziec. A moze tylko dowodca. buahahahahahahahahahahahahahah Odpowiedz Link
caesar_pl Re: Co przyniesie nam rok 2013 ? 19.12.12, 12:46 dla pojedynczego czlowieka te podwyzki sa nikle.Ale to parenascie miliardow euro rzucone na rynek konsumpcyjny.Nie jestesmy przeciez w Hiszpanii gdzie partie by wygrywac wybory podnosily zarobki klasie robotniczej 10% czy wiecej albo na prawo i lewo rozdwaly tanie kredyty na wszystko co mozliwe.... Odpowiedz Link
chief-denunciator Re: Co przyniesie nam rok 2013 ? 19.12.12, 15:16 polrandka napisał(a): > Napewno nic dobrego a wystarczy popatrzeć troszkę i poczytać wiadomości to na nic dobrego się nie zapowiada. ----------------------------------------------- Odpowiedz Link
lunatix Podwyzki pradu do 20 % 27.12.12, 19:24 www.gmx.net/themen/finanzen/energie/68a2qrs-strompreise-2013-bundesweit Odpowiedz Link
chief-denunciator Re: Co przyniesie nam rok 2013 ? 28.12.12, 12:56 Также интересно ... www.spiegel.de/wirtschaft/russland-erhoeht-wodka-preise-um-ein-drittel-a-874718.html Wodka drożeje... Niema już po co jeździć do Kaliningradu, starej siedziby Konrada Mazowieckiego i jego małżonki Nefretete. Ot, co... Главный стукач... Пятница, 28 декабря, 2012 года Odpowiedz Link
chief-denunciator Re: Co przyniesie nam rok 2013 ? 28.12.12, 20:09 1sttorrent.com/media/images/44453.jpg Każdy już spełnił swój obowiązek? Ot, co... Главный стукач... Пятница, 28 декабря, 2012 года Odpowiedz Link
lunatix Prawo jazdy. 02.01.13, 10:34 www.gmx.net/themen/auto/verkehr-service/86a34r2-verfallsdatum-lappen-fuehrerscheinregeln Odpowiedz Link
lunatix GEZ = przymus 03.01.13, 00:50 www.gmx.net/themen/finanzen/wirtschaft/38a37hq-gez-nachfolger-rasterfahndung-schwarzseher Odpowiedz Link
lunatix Re: GEZ = przymus 03.01.13, 00:55 Wyliczy juz sobie ze w Niemczech ponad 800.000 osob nie chce placic i wedlug nowych przepisow sa kryminalistami. Co za banda? Odpowiedz Link
chief-denunciator Re: GEZ = przymus 03.01.13, 07:38 forum.gazeta.pl/forum/w,13,141463510,141463510,prosze_o_namiary_gdzie_mozna_kupic_kalasznikowa.html W Polsce takiego bandziorstwa nie ma! ======================================== Komornik przez pomyłkę zabrał emerytce pieniądze z konta. I nie odda ======================================== Jako polski patriota pakuję walizy i wracam do Polski... Kto wraca ze mną? W Polsce jest masa do uporządkowania. Gdy w Polsce będzie idealny porządek, wrócimy do Helmutów i zrobimy porządek u Niemiaszków... Z tym głupawym niemieckim ustawodawstwem... Ot, co... Odpowiedz Link
chief-denunciator Re: GEZ = przymus 03.01.13, 07:53 wyborcza.pl/1,75478,13134622,eWus_tez_spaprali.html#MT Nie ma to jak polskie ustawodawstwo! Tu by Helmuty mogły by się czegoś nauczyć! Jako polski patriota pakuję walizy i natychmiast wracam do polski, aby w polskim systemie zdrowotnym wyleczyć sobie moje polskie hemoroidy... Całkowicie legalnie... Ot, co... Odpowiedz Link
lunatix Wiecej podatkuow na tabak. 04.01.13, 12:45 www.gmx.net/themen/finanzen/steuern/36a3fwg-schaeuble-schnuert-sparpaket Odpowiedz Link
chief-denunciator Boję się zniedołężnienia.... 04.01.13, 14:33 wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,13142473,Jaworski_apeluje_do_Owsiaka___Wycofaj_slowa_o_eutanazji_.html ---------------------------------- Odpowiedz Link
gadupa Umyslowe juz cie dopadlo. hehe 04.01.13, 15:23 Twoj niski IQ nie pozwala ci ciagle zrozumiec ze tutaj jest polonia w Niemczech. Ty musisz ze swoja misja lepiej szczescia sprobowac na Forum Lomianki. buahahahahahaha Odpowiedz Link
lunatix Jedzenie srednio 3 % drozsze 04.01.13, 12:46 www.gmx.net/themen/finanzen/wirtschaft/98a3gc2-preise-lebensmittel Odpowiedz Link
chief-denunciator Re: Jedzenie srednio 3 % drozsze 04.01.13, 15:02 forum.gazeta.pl/forum/w,51283,141523275,141523275,Polskie_procedury_.html Polskie procedury... Ot, co... Odpowiedz Link
gadupa Re: Jedzenie srednio 3 % drozsze 04.01.13, 15:21 Twoj niski IQ nie pozwala ci ciagle zrozumiec ze tutaj jest polonia w Niemczech. Ty musisz ze swoja misja lepiej szczescia sprobowac na Forum Lomianki. buahahahahahaha Odpowiedz Link
chief-denunciator Re: Jedzenie srednio 3 % drozsze 04.01.13, 15:46 gadupa napisała: > Twoj niski IQ nie pozwala ci ciagle zrozumiec ze tutaj jest polonia w Niemczech ----------------------------- Odpowiedz Link
gadupa Re: Jedzenie srednio 3 % drozsze 04.01.13, 16:28 Zawsze lepsza od ciebie moj drogi hemoroidzie. buahahahahaha Odpowiedz Link
lunatix Hotele 04.01.13, 13:44 www.gmx.net/themen/reise/staedte/00a3e0s-hotelpreise-deutschen-grossstaedten-gestiegen Odpowiedz Link
lunatix Polityka z Maut 06.01.13, 01:05 www.gmx.net/themen/nachrichten/deutschland/28a3lls-csu-pkw-maut-wahlkampfthema Odpowiedz Link
chief-denunciator Re: Polityka z Maut 06.01.13, 10:51 forum.gazeta.pl/forum/w,51283,141523275,141562565,Ja_osobiscie_na_taka_polska_mentalnosc_.html Ja osobiście na taką polską mentalność nic nie poradzę, moje apele aby każdy płacił podatki na swój kraj, nie znajdują posłuchu, jest to jak wołanie na pustelni. Bardzo mi przykro! Ot, co... Odpowiedz Link
chief-denunciator Re: Polityka z Maut 06.01.13, 11:05 regiomoto.pl/portal/bezpieczenstwo/platne-autostrady-w-polsce-zobacz-gdzie-i-ile-zaplacisz-mapa ===================================== Płatne autostrady w Polsce... Każde suwerenne państwo reguluje swe wydatki po swojemu. Jedno państwo bardziej efektywnie, inne mniej efektywnie... Jedno państwo jest finansowo samowystarczalne, inne nie jest finansowo samowystarczalne... Jedno państwo produkuje nadwyżki, inne państwo musi w Brukseli z garnuszkiem w zębach poniżająco żebrać... Polak, Ojciec Lunatyk, pracuje pod obcym batem wydajniej, aniżeli w wolnej i suwerennej Polsce. Sytuacja jak pod zaborami... Ot, co... Odpowiedz Link
gadupa A ty czemu nie na forum kielce? 06.01.13, 14:18 buahahahahahahaha Czemu sie tak nerwowo rozgladasz? buahahaha Odpowiedz Link
chief-denunciator Tragedia rodzinna na początku roku 2013... 07.01.13, 11:26 www.spiegel.de/politik/deutschland/bettina-und-christian-wulff-sollen-sich-getrennt-haben-a-876094.html Ojciec Lunatyk jeszcze nie donosił? Tragedia rodzinna na początku roku 2013... Chodzi o byłego prezydenta Muzułmanów w Niemczech... Takie młodziutkie niewiasty są raczej nie najlepszym materiałem na żonę... Ot, co... Odpowiedz Link
gadupa Jaka tragedia, tylko €€€€€€€ 07.01.13, 17:12 €€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€ €€€€€€€ Odpowiedz Link
chief-denunciator Re: Jaka tragedia, tylko €€€ 07.01.13, 17:48 Genialne! Zdradzisz nam jak żeś to zrobił? Ot, co... Odpowiedz Link
lunatix Prawo jazdy nie dozywotnio. 18.01.13, 14:27 Po jakims czasie kazdy musi robi kurs od nowa. Zlodziejskie kasowanie za kazdym razem. www.gmx.net/themen/auto/verkehr-service/54a56ye-eu-fuehrerschein-langsame-abschied-lappen-lebenszeit Odpowiedz Link
chief-denunciator Re: Prawo jazdy nie dozywotnio. 18.01.13, 15:56 lunatix zrozumiał: > Po jakims czasie kazdy musi robi kurs od nowa. > Napisane jest: ------------------------------------------ Odpowiedz Link
fan.club Jaki kurs, ty goopi hooyu?! 18.01.13, 15:57 Nowe zdjęcie, a kurs to dla analfabetów. Odpowiedz Link
fan.club No i prosze bardzo! 19.01.13, 20:43 Dzień wolny od Lunatyka. Żeby tylko chlopak sobie czegoś nie zrobił ze sromoty... Odpowiedz Link
chief-denunciator Re: No i prosze bardzo! 19.01.13, 20:47 fan.club napisał: > Dzień wolny od Lunatyka. Żeby tylko chlopak sobie czegoś nie zrobił ze sromoty. -------------------------------------------> .. Razem z Januszkiem... Tak mi smutno... Ot, co... Odpowiedz Link
fan.club Chief, chyba nie sądzisz... 20.01.13, 10:45 że magister Lunatyk zaniża się do poziomu czytelnika Bildischer Beobachter? Odpowiedz Link
chief-denunciator Re: Chief, chyba nie sądzisz... 20.01.13, 11:26 sowirddasnichts.blogspot.de/ A. Springer- Twórca BILZEITUNG był wielkim przyjacielem Izraela i narodu Żydowskiego... -------------------------------------------------- Odpowiedz Link
gadupa Wy ciecie z kumaniem cos cieniutko. 20.01.13, 12:01 Normala u koszernych fjutow. hehe Odpowiedz Link
chief-denunciator Zaświadczenie Führera... 19.01.13, 20:44 www.bild.de/geld/wirtschaft/wirtschaft/fuehrerschein-mit-verfallsdatum-das-muessen-sie-jetzt-wissen-28152836.bild.html Najnowsze o zaświadczeniu Führera... ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Die bislang gültigen Führerscheine (egal, ob grau, rosa oder Plastik) sind noch zwei Jahrzehnte, bis Anfang 2033, gültig. Bis dahin müssen auch diese umgetauscht werden. ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nu, dobra, niemiecka policja to wie, a polska policja? Orientuje się może kto, czy polska policja czyta BILD ZEITUNG ? Ot, co... Odpowiedz Link
chief-denunciator Re: Co przyniesie nam rok 2013 ? 20.01.13, 10:26 www.bild.de/ratgeber/gesundheit/medizin/medizin-ticker-dank-intim-waxing-stirbt-die-filzlaus-aus-28153370.bild.html W roku 2013 będzie mniej wszów łonowych. Środowisko naturalne się kurczy... Jaka olbrzymia szkoda dla rodzimej fauny... ! Ot, co... Odpowiedz Link
chief-denunciator Re: Co przyniesie nam rok 2013 ? 22.01.13, 17:00 www.bild.de/geld/wirtschaft/bestattung/graeber-gebuehren-steigen-28203280.bild.html Pogrzeby także podrożeją... Nie ma co czekać, będzie coraz gorzej, lepiej zawczasu wziąć mocny sznurek... Ot, co... Odpowiedz Link
lunatix Nowe prawo mieszkaniowe 01.02.13, 18:01 www.gmx.net/themen/finanzen/bauen-wohnen/14a67ym-mietrecht Odpowiedz Link