Dodaj do ulubionych

Co przyniesie nam rok 2013 ?

18.12.12, 15:37
Jak zwykle duzo niechcianych zmian.

www.gmx.net/themen/finanzen/wirtschaft/14a1lde-buerger-2013-erwartet
Obserwuj wątek
    • chief-denunciator Re: Co przyniesie nam rok 2013 ? 18.12.12, 17:18
      www.spiegel.de/fotostrecke/kim-jong-un-laut-chinesischer-presse-sexiest-man-alive-fotostrecke-90242.html

      Ukryte marzenia Helmutów...

      Главный стукач … ot, co...
      • gadupa Re: Co przyniesie nam rok 2013 ? 18.12.12, 17:38
        Nikt ci fiucie nie karze tutaj siedziec. A moze tylko dowodca. buahahahahahahahahahahahahahah
        • caesar_pl Re: Co przyniesie nam rok 2013 ? 19.12.12, 12:46
          dla pojedynczego czlowieka te podwyzki sa nikle.Ale to parenascie miliardow euro rzucone na rynek konsumpcyjny.Nie jestesmy przeciez w Hiszpanii gdzie partie by wygrywac wybory podnosily zarobki klasie robotniczej 10% czy wiecej albo na prawo i lewo rozdwaly tanie kredyty na wszystko co mozliwe....
    • chief-denunciator Re: Co przyniesie nam rok 2013 ? 19.12.12, 15:16
      polrandka napisał(a):

      > Napewno nic dobrego a wystarczy popatrzeć troszkę i poczytać wiadomości to na nic dobrego się nie zapowiada.
      -----------------------------------------------
    • lunatix Podwyzki pradu do 20 % 27.12.12, 19:24
      www.gmx.net/themen/finanzen/energie/68a2qrs-strompreise-2013-bundesweit
    • chief-denunciator Re: Co przyniesie nam rok 2013 ? 28.12.12, 12:56
      Также интересно ...

      www.spiegel.de/wirtschaft/russland-erhoeht-wodka-preise-um-ein-drittel-a-874718.html

      Wodka drożeje...

      Niema już po co jeździć do Kaliningradu, starej siedziby Konrada Mazowieckiego i jego małżonki Nefretete.

      Ot, co...
      Главный стукач... Пятница, 28 декабря, 2012 года
    • chief-denunciator Re: Co przyniesie nam rok 2013 ? 28.12.12, 20:09
      1sttorrent.com/media/images/44453.jpg

      Każdy już spełnił swój obowiązek?

      Ot, co...
      Главный стукач... Пятница, 28 декабря, 2012 года
    • lunatix Prawo jazdy. 02.01.13, 10:34
      www.gmx.net/themen/auto/verkehr-service/86a34r2-verfallsdatum-lappen-fuehrerscheinregeln
    • lunatix GEZ = przymus 03.01.13, 00:50
      www.gmx.net/themen/finanzen/wirtschaft/38a37hq-gez-nachfolger-rasterfahndung-schwarzseher
      • lunatix Re: GEZ = przymus 03.01.13, 00:55
        Wyliczy juz sobie ze w Niemczech ponad 800.000 osob nie chce placic i wedlug nowych przepisow sa kryminalistami. Co za banda?

        • chief-denunciator Re: GEZ = przymus 03.01.13, 07:38
          forum.gazeta.pl/forum/w,13,141463510,141463510,prosze_o_namiary_gdzie_mozna_kupic_kalasznikowa.html

          W Polsce takiego bandziorstwa nie ma!

          ========================================
          Komornik przez pomyłkę zabrał emerytce pieniądze z konta. I nie odda
          ========================================

          Jako polski patriota pakuję walizy i wracam do Polski...
          Kto wraca ze mną?

          W Polsce jest masa do uporządkowania.
          Gdy w Polsce będzie idealny porządek, wrócimy do Helmutów i zrobimy porządek u Niemiaszków...

          Z tym głupawym niemieckim ustawodawstwem...

          Ot, co...
          • chief-denunciator Re: GEZ = przymus 03.01.13, 07:53
            wyborcza.pl/1,75478,13134622,eWus_tez_spaprali.html#MT

            Nie ma to jak polskie ustawodawstwo!

            Tu by Helmuty mogły by się czegoś nauczyć!

            Jako polski patriota pakuję walizy i natychmiast wracam do polski, aby w polskim systemie zdrowotnym wyleczyć sobie moje polskie hemoroidy...

            Całkowicie legalnie...

            Ot, co...
            • gadupa Re: GEZ = przymus 03.01.13, 10:09
              GEZ to takie parazyty jak ty.
    • lunatix Wiecej podatkuow na tabak. 04.01.13, 12:45
      www.gmx.net/themen/finanzen/steuern/36a3fwg-schaeuble-schnuert-sparpaket
      • chief-denunciator Boję się zniedołężnienia.... 04.01.13, 14:33
        wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,13142473,Jaworski_apeluje_do_Owsiaka___Wycofaj_slowa_o_eutanazji_.html

        ----------------------------------
        • gadupa Umyslowe juz cie dopadlo. hehe 04.01.13, 15:23
          Twoj niski IQ nie pozwala ci ciagle zrozumiec ze tutaj jest polonia w Niemczech.

          Ty musisz ze swoja misja lepiej szczescia sprobowac na Forum Lomianki.

          buahahahahahaha
    • lunatix Jedzenie srednio 3 % drozsze 04.01.13, 12:46
      www.gmx.net/themen/finanzen/wirtschaft/98a3gc2-preise-lebensmittel
      • chief-denunciator Re: Jedzenie srednio 3 % drozsze 04.01.13, 15:02
        forum.gazeta.pl/forum/w,51283,141523275,141523275,Polskie_procedury_.html

        Polskie procedury...

        Ot, co...
        • gadupa Re: Jedzenie srednio 3 % drozsze 04.01.13, 15:21
          Twoj niski IQ nie pozwala ci ciagle zrozumiec ze tutaj jest polonia w Niemczech.

          Ty musisz ze swoja misja lepiej szczescia sprobowac na Forum Lomianki.

          buahahahahahaha
          • chief-denunciator Re: Jedzenie srednio 3 % drozsze 04.01.13, 15:46
            gadupa napisała:

            > Twoj niski IQ nie pozwala ci ciagle zrozumiec ze tutaj jest polonia w Niemczech
            -----------------------------
            • gadupa Re: Jedzenie srednio 3 % drozsze 04.01.13, 16:28
              Zawsze lepsza od ciebie moj drogi hemoroidzie. buahahahahaha
    • lunatix Hotele 04.01.13, 13:44
      www.gmx.net/themen/reise/staedte/00a3e0s-hotelpreise-deutschen-grossstaedten-gestiegen
    • lunatix Polityka z Maut 06.01.13, 01:05
      www.gmx.net/themen/nachrichten/deutschland/28a3lls-csu-pkw-maut-wahlkampfthema
      • chief-denunciator Re: Polityka z Maut 06.01.13, 10:51
        forum.gazeta.pl/forum/w,51283,141523275,141562565,Ja_osobiscie_na_taka_polska_mentalnosc_.html

        Ja osobiście na taką polską mentalność nic nie poradzę, moje apele aby każdy płacił podatki na swój kraj, nie znajdują posłuchu, jest to jak wołanie na pustelni.


        Bardzo mi przykro!

        Ot, co...
        • chief-denunciator Re: Polityka z Maut 06.01.13, 11:05
          regiomoto.pl/portal/bezpieczenstwo/platne-autostrady-w-polsce-zobacz-gdzie-i-ile-zaplacisz-mapa

          =====================================

          Płatne autostrady w Polsce...

          Każde suwerenne państwo reguluje swe wydatki po swojemu.

          Jedno państwo bardziej efektywnie, inne mniej efektywnie...

          Jedno państwo jest finansowo samowystarczalne, inne nie jest finansowo samowystarczalne...

          Jedno państwo produkuje nadwyżki, inne państwo musi w Brukseli z garnuszkiem w zębach poniżająco żebrać...

          Polak, Ojciec Lunatyk, pracuje pod obcym batem wydajniej, aniżeli w wolnej i suwerennej Polsce.

          Sytuacja jak pod zaborami...

          Ot, co...
          • gadupa A ty czemu nie na forum kielce? 06.01.13, 14:18
            buahahahahahahaha

            Czemu sie tak nerwowo rozgladasz?
            buahahaha
    • chief-denunciator Tragedia rodzinna na początku roku 2013... 07.01.13, 11:26
      www.spiegel.de/politik/deutschland/bettina-und-christian-wulff-sollen-sich-getrennt-haben-a-876094.html

      Ojciec Lunatyk jeszcze nie donosił?

      Tragedia rodzinna na początku roku 2013...

      Chodzi o byłego prezydenta Muzułmanów w Niemczech...

      Takie młodziutkie niewiasty są raczej nie najlepszym materiałem na żonę...

      Ot, co...
      • gadupa Jaka tragedia, tylko €€€€€€€ 07.01.13, 17:12
        €€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€

        €€€€€€€
        • chief-denunciator Re: Jaka tragedia, tylko €€€ 07.01.13, 17:48
          Genialne!

          Zdradzisz nam jak żeś to zrobił?

          Ot, co...
    • lunatix Prawo jazdy nie dozywotnio. 18.01.13, 14:27
      Po jakims czasie kazdy musi robi kurs od nowa.

      Zlodziejskie kasowanie za kazdym razem.

      www.gmx.net/themen/auto/verkehr-service/54a56ye-eu-fuehrerschein-langsame-abschied-lappen-lebenszeit
      • chief-denunciator Re: Prawo jazdy nie dozywotnio. 18.01.13, 15:56
        lunatix zrozumiał:

        > Po jakims czasie kazdy musi robi kurs od nowa.
        >

        Napisane jest:
        ------------------------------------------
      • fan.club Jaki kurs, ty goopi hooyu?! 18.01.13, 15:57
        Nowe zdjęcie, a kurs to dla analfabetów.
        • fan.club No i prosze bardzo! 19.01.13, 20:43
          Dzień wolny od Lunatyka. Żeby tylko chlopak sobie czegoś nie zrobił ze sromoty...
          • chief-denunciator Re: No i prosze bardzo! 19.01.13, 20:47
            fan.club napisał:

            > Dzień wolny od Lunatyka. Żeby tylko chlopak sobie czegoś nie zrobił ze sromoty.
            -------------------------------------------> ..

            Razem z Januszkiem...

            Tak mi smutno...

            Ot, co...
            • fan.club Chief, chyba nie sądzisz... 20.01.13, 10:45
              że magister Lunatyk zaniża się do poziomu czytelnika Bildischer Beobachter?
              • chief-denunciator Re: Chief, chyba nie sądzisz... 20.01.13, 11:26
                sowirddasnichts.blogspot.de/

                A. Springer- Twórca BILZEITUNG był wielkim przyjacielem Izraela i narodu Żydowskiego...

                --------------------------------------------------
                • gadupa Wy ciecie z kumaniem cos cieniutko. 20.01.13, 12:01
                  Normala u koszernych fjutow.
                  hehe
      • chief-denunciator Zaświadczenie Führera... 19.01.13, 20:44
        www.bild.de/geld/wirtschaft/wirtschaft/fuehrerschein-mit-verfallsdatum-das-muessen-sie-jetzt-wissen-28152836.bild.html

        Najnowsze o zaświadczeniu Führera...

        ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
        Die bislang gültigen Führerscheine (egal, ob grau, rosa oder Plastik) sind noch zwei Jahrzehnte, bis Anfang 2033, gültig. Bis dahin müssen auch diese umgetauscht werden.
        ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

        Nu, dobra, niemiecka policja to wie, a polska policja?

        Orientuje się może kto, czy polska policja czyta BILD ZEITUNG ?

        Ot, co...
    • chief-denunciator Re: Co przyniesie nam rok 2013 ? 20.01.13, 10:26
      www.bild.de/ratgeber/gesundheit/medizin/medizin-ticker-dank-intim-waxing-stirbt-die-filzlaus-aus-28153370.bild.html

      W roku 2013 będzie mniej wszów łonowych.

      Środowisko naturalne się kurczy...

      Jaka olbrzymia szkoda dla rodzimej fauny... !

      Ot, co...
    • chief-denunciator Re: Co przyniesie nam rok 2013 ? 22.01.13, 17:00
      www.bild.de/geld/wirtschaft/bestattung/graeber-gebuehren-steigen-28203280.bild.html

      Pogrzeby także podrożeją...

      Nie ma co czekać, będzie coraz gorzej, lepiej zawczasu wziąć mocny sznurek...

      Ot, co...
    • lunatix Nowe prawo mieszkaniowe 01.02.13, 18:01
      www.gmx.net/themen/finanzen/bauen-wohnen/14a67ym-mietrecht
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka