Dodaj do ulubionych

czy jest tu ktos z Essen?

04.01.06, 08:04
zamierzam przeprowadzic sie do Essen i fajnie byloby kogos tam poznac z kim
mozna po Polsku porozmawiac czasem... Przy okazji, ktore dzielnice Essen sa
przyjemne do mieszkania (przyjemne tzn. relatywnie niedrogie ale tez dosc
ladne i z dobrym polaczeniem do centrum)?
Obserwuj wątek
    • ochmis nie z Essen, ale z Bochum! 04.01.06, 09:08
      Już się przyczaiłem! ;))
      • marza_bb Z Essen do Duisburga to rzut beretem :). 04.01.06, 10:09
        :).
        • ochmis zgadza się, ale po drodze jest Mülheim! 04.01.06, 19:17
          Z Bochum jest bliżej i jestem atrakcyjnym facetem! ;))))))))))))))))))))
          • whenicomearound Re: Essen 22.01.06, 22:08
            • whenicomearound Re: Essen 22.01.06, 22:09
              sorry, za szybko enter wcisnelam. Ja jestem z Essen. a dokladnie dzielnica Frintrop. Pozdrawiam!
              • sorellka1 Re: Essen 04.04.06, 15:32
                witam niepomiernie milo!!
                pisze do was dziewka, w ktorej plynie polska krew !!!;)
                mieszkam w Essen przeogromnie dlugo hahaha, bo juz od 8 lat,ufff poszlo calkiem
                szybko;)
                zdazylam sie juz "wdrozyc" w szlaki te;), polubilam Essen,tu wroslam( ale
                korzenie zasadzilam w POlsce!;))
                co do przyjemnych dzielnic w tym miescie,polecam: Frohnhausen! A dlaczego?
                bo .....tam mieszkam! hahahaha
                ;)
                malenstwa z mego miasta- meldujcie sie!
                bywajcie
    • sorellka1 Re: czy jest tu ktos z Essen? 04.04.06, 15:36
      aaa! jupiterko!
      dopisac jeszcze chcialam, ze relatywnie niedroga dzielnica, polozona w poblizu
      centrum to Holsterhausen ( Frohnhausen rowniez),tu wynajmiesz w miare taniej
      mieszkanie i jest naprawde blisko centrum. Nie pchaj sie w Rüttenscheid,
      olaboga!! Tam zedra z Ciebie ostatnie odzienie;)
      buzka!!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka