Dodaj do ulubionych

⛵ Webinar: Niezbędnik skippera

25.01.21, 20:47
Ile razy okazywało się już, że jedna dodatkowa rzecz w worku żeglarskim mogła uratować Ci rejs (i nie mamy na myśli skrzynki narzędziowej)?
Chcesz skutecznie planować zawartość swojej skipperskiej „wyprawki” jachtowej ale nie lubisz przepłacać za zbędne gadżety (serio, nie potrzebujesz noktowizora ani dalmierza...)?
Zastanawiasz się kiedy przyda Ci się wojskowa latarka-szperacz a kiedy raczej kabel jack-jack?
Wychodzisz z założenia, że „lepiej nosić niż się prosić” ale nie w smak Ci inwestowanie w dodatkowy bagaż podręczny?
Chcesz wiedzieć jak skutecznie spakować siebie i „graty” w 8 kg bagażu na 2 miesiące rejsu?

Jeżeli chcesz pogłębić swoją wiedzę żeglarską, zapraszamy na nasz kolejny webinar prowadzony przez kpt. Andrzeja Trojanka, który w skipperskim fachu spędził ponad połowę życia (i nadal jest na bieżąco :))

Więcej o nim oraz o prowadzonych przez niego zaawansowanych/ekstremalnych kursach dla skipperów możesz poczytać tutaj: www.bluewaterclub.pl/kursy-i-szkolenia-zeglarskie/

Spotykamy się o g. 20:30 (czasu polskiego), 19:30 (czasu brytyjskiego), 14:30 (czasu USA-EST). Nagranie z webinaru tym razem nie będzie dostępne dla spóźnialskich - warto być punktualnie :)

Zobacz o czym rozmawialiśmy ostatnio: www.bluewaterclub.pl/webinar-film/

Zapisy (obowiązuje limit osób): www.bluewaterclub.pl/produkt/webinar-niezbednik-skippera/

Pełną listę aktualnych webinarów znajdziesz zawsze tutaj (dodajemy nowe prawie co tydzień, czasem częściej): www.bluewaterclub.pl/

Chcesz dostawać informacje o kolejnych webinarach, szkoleniach, itp.? Dopisz się do naszej skipperskiej grupy mailingowej dzięki czemu nie umknie Ci żadna nowość: www.bluewaterclub.pl/webinar/#zapisz-sie

Udział w wydarzeniu jest równoznaczny z wyrażeniem zgody dołączenie do naszej grupy mailngowej (obowiązuje polityka prywatności www.bluewaterclub.pl, możesz wypisać się w dowolnym momencie).
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka