baarbaaraa
18.06.08, 19:24
Witam!
Powtórzę prośbę Jolasz3 z dnia 11.06.08 o przetłumaczenie ponizszego
cytatu,uważam iz jest piekny,ale jak dotąd nikt sie tego nie
podjął.dziekuję i pozdrawiam.
”Masz prawo kochać kogo tylko chcesz, jeśli odnajdziesz w miłości
spełnienie,
obdaruj tego kogoś tym wszystkim, co nazywa się uczuciem. Jeśli to
ktoś, kto
jest daleko, jeśli uznasz, że jest Twoją drugą połową jabłuszka,
nigdy nie
pozwól mu odejść”.