12.05.04, 18:32
Odmienne czy nie?
WP napisała: "Aby uniemożliwić korzystanie ze specjalnych długopisów z anteną
odbiorczą, uczniom z Opola rozdano długopisy z logiem szkoły."

Jak jest poprawnie? Z logo czy logiem szkoły? uncertain
Nie jestem przekonana do wersji WP sad
Obserwuj wątek
    • kicior99 Re: LOGO 12.05.04, 18:35
      intuicyjnie - logo. Sprawdze w najnowszym skowniku

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka