viking73 10.08.05, 14:55 Znalezione dziś na forum "Piłka nożna": "Zgadzam się sprzed mówcą". - Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
szarykot Re: Zabawne błędy ortograficzne 10.08.05, 18:30 nie ma zabawnych, wszystkie są żałosne ;p Odpowiedz Link
mietowe_loczki Re: Zabawne błędy ortograficzne 10.08.05, 19:01 zarejestrowane na portalu gazeta.pl: s kąd z kąd zkąd s kąt Odpowiedz Link
millefiori Re: a powinno 11.08.05, 06:36 Panu M kiedys wreczono rezerwacje noclegu w hotelu "Bóg" w Rudach Raciborskich. Po krotkim zastanowieniu sie nad opcjami stwierdzilismy, ze sekretarka wybrala opcje znajwyzszej półki. (Oryginalna nazwa hotelu: "Buk", bo wokol Rud R. i pocysterskiego opactwa bukowe lasy rosna, a do Bugu daleeeeko). Odpowiedz Link
pyckal komputer też człowiek 21.08.05, 21:51 Może nie bardzo na temat: Pisałem kiedyś na komputerze artykuł o ówczesnym premierze, Olszewskim. Słownik worda nie znał słowa: "Olszewski". Zaproponował mi korektę na: "bolszewik". Odpowiedz Link
divineee Re: Zabawne błędy ortograficzne 17.09.05, 17:40 legendarny w mojej szkole - "pad szczał" (oczywiście miało byc "padł strzał" ) Odpowiedz Link
josip_broz_tito Re: Zabawne błędy ortograficzne 17.09.05, 17:42 kolega napisal kiedys na tablicy : "przed ewszystkim" Odpowiedz Link
thesilentman Re: Zabawne błędy ortograficzne 17.09.05, 17:53 pambuk (Pan Bóg) Prawdziwy przykład z pracy ósmoklasisty sprzed ok. 10 lat. Odpowiedz Link
szkola.be Zrubmy reformę ortografii - dopiero będzie wesoło 17.09.05, 18:31 ( w nowej ortografii) Ja w V klasie pszekonałam koleżankę na dyktandzie, że kula pisze się pszez ó, ponieważ wymienia się na koło. A w ogule to, jakby zrobić reformę (uproszczenie ortografii, jak w wątku obok) dopiero było by śmiehu. Pszez kilka tygodni od jej wprowadzenia, każda, nawet najsmutniejsza, gazetowa wiadomość wprawiała by ludzi w dobry humor. Bo każdy pamięta hoćby 10% ortografii. Każdy znajdzie pszynajmniej 1 śmieszny "błąd" , w każdej wiadomości. Odpowiedz Link