santa-1982 Ewentualna zmiana terminu-Bee 22.11.12, 12:44 Czy któraś z forumowiczek nie chce się zamienić terminem testowania Bugaboo Bee? Mam termin od 20 grudnia-czyli święta i sylwester, a chciałabym wcześniejszy. Jeśli któraś jest zainteresowana proszę pisać. Termin późniejszy nie wchodzi w grę Odpowiedz Link
magda79pn tak sobie myślę... 23.11.12, 08:30 jak się załapię na testowanie, to chyba różowego mi nie przyślą ? Odpowiedz Link
afroddytta Re: tak sobie myślę... 23.11.12, 10:39 oj Twój to jeszcze się nie pokapuje, nie będzie buntował Ja się bałam o donkeya, bo 3 latek już pod różową budą by chyba nie usiadł, a nawet jakby sam usiadł to by to jednak nico dziwnie wyglądało Kolory chyba są dość neutralne, może poza tym berry. Odpowiedz Link
linkap_wawa Re: tak sobie myślę... 29.11.12, 15:15 Hehe a moj czterolatek bylby wniebowziety w zeszlym roku wybral sobie fotelik sam - w kolorach rozowo-fioletowym. Trzyma kciuki zeby siora dostala do testowania fioletowa sole A poza tym wszystko z nim w porzadku.... Odpowiedz Link
gorligorligor Re: tak sobie myślę... 29.11.12, 23:51 "moja" SOLA też już zapakowana czeka na kuriera... Odpowiedz Link
martuska1982 Re: tak sobie myślę... 30.11.12, 18:12 linkap_wawa napisała: > Hehe a moj czterolatek bylby wniebowziety w zeszlym roku wybral sobie fotelik > sam - w kolorach rozowo-fioletowym. Trzyma kciuki zeby siora dostala do testow > ania fioletowa sole A poza tym wszystko z nim w porzadku.... hahahahaha ;D no padłam poza tym, że mój lubi wózki lalkowe to też z nim wszystko w porządku Odpowiedz Link
linkap_wawa Re: AKCJA TESTOWANIE WÓZKÓW - termin 3.12 01.12.12, 20:53 Czy ktoras z testerek wynaczonych na 3.12 dostala juz jakies info? U mnie cisza, 3.12 juz w poniedzialek.... zakladam wiec ze bedzie lekkie opoznienie...i rozumiem, ze mam czekac az sie do mnie odezwa.... Odpowiedz Link
magdulina79 Re: AKCJA TESTOWANIE WÓZKÓW - termin 3.12 01.12.12, 21:31 ja przełożyłam z 3.12 na 20.12, akurat wtedy zaczynam urlop, więc i więcej czasu na testowanie będzie Odpowiedz Link
aga7-77 Re: AKCJA TESTOWANIE WÓZKÓW - termin 3.12 01.12.12, 21:33 Ja też jeszcze nie dostałam żadnej informacji, więc założyłam, że będzie małe opóźnienie. Odpowiedz Link
maria.szymanowska Re: AKCJA TESTOWANIE WÓZKÓW - termin 3.12 01.12.12, 21:51 U mnie też cisza Odpowiedz Link
gorligorligor Re: AKCJA TESTOWANIE WÓZKÓW - termin 3.12 01.12.12, 22:44 Ale 3.12 plus/minus 2 dni, czyli czekajcie spokojnie pewnie się w poniedziałek lub we wtorek do Was odezwą Odpowiedz Link
emakowka Re: AKCJA TESTOWANIE WÓZKÓW - termin 3.12 02.12.12, 19:31 Ja też żadnej informacji jeszcze nie dostałam,ale cierpliwie czekam i liczę,że na Mikołaja najpóźniej zobaczę Bee Odpowiedz Link
srebrno-listka Re: AKCJA TESTOWANIE WÓZKÓW - termin 3.12 02.12.12, 23:10 Jeszcze nie, myslę, że w weekend nie pracują, odezwą się w pn Odpowiedz Link
emakowka Re: Dostałam SMSa :) 03.12.12, 13:04 Ja też dostałam sms,że jutro mam na kuriera czekać! Odpowiedz Link
aga7-77 Re: Dostałam SMSa :) 03.12.12, 14:01 Ja dostanę wózek w prezencie od Mikołaja, czyli w czwartek 6.12. Odpowiedz Link
emakowka Re: Dostałam SMSa :) 03.12.12, 14:35 U mnie mała zmiana też wózek dostanę w czwartek 6.12. Odpowiedz Link
malenstwo2010 Re: Dostałam SMSa :) 04.12.12, 09:16 ale Wam zazdroszczę Ciekawe kiedy kolejna tura będzie ? Odpowiedz Link
kedro-dasos Re: Dostałam SMSa :) 19.12.12, 09:35 Ja też czekam na następne losowanie i mam nadzieję. Odpowiedz Link
srebrno-listka Re: Dostałam SMSa :) 04.12.12, 09:41 Ja tez dostałam info, że jednak we czwartek Odpowiedz Link
djulliet Re: a ja czekam i czekam :( 05.12.12, 21:57 A ja mam jakiegoś pecha chyba, bo musiałam przełożyć termin testowania Bee z 12.11, napisałam do nich maila, pani mi szybko odpisała że nie ma problemu że przełoży, miało być info w następny poniedziałek, niestety cisza przez miesiąc czasu, wczoraj napisałam raz jeszcze i nikt mi nie odpisał a tak miałam ochotę na testowanie przedświąteczne buuu Odpowiedz Link
srebrno-listka dzień wcześniej, buuu 18.12.12, 13:04 Zadzwonili dziś z 4kids, że jutro chcą zabrać osiołka a 2 tygodnie są we czwartek... Odpowiedz Link
aga7-77 Re: dzień wcześniej, buuu 18.12.12, 13:21 Mnie też dzień wcześniej zabierają pszczółkę. Nie wiem jak moja młoda to przeżyje Odpowiedz Link
dziustynka Re: dzień wcześniej, buuu 18.12.12, 13:44 a ja wysłałam zgłoszenie jakoś z miesiąc temu do Agnes i jakoś nie wiem, mogłabym dostać już jakies info czy w ogóle mnie biora pod uwagę? Jak to wygląda? Odpowiedz Link
flower_v Re: dzień wcześniej, buuu 19.12.12, 09:00 a do kiedy wogóle będą testy trwały? bo ja wciąż czekam na jakieś info, a już mi ciężko na końcówce ciąży, ale jak dostane do testów wózeczek to i energii mi przybędzie hihi Odpowiedz Link
aga7-77 Re: dzień wcześniej, buuu 20.12.12, 13:42 Srebrno-listko i inne dziewczyny, które teraz skończyły testowanie wózków - czy kurierzy zjawili się u Was wczoraj po wózki? U mnie pszczółka już od wtorku spakowana i tak sobie wczoraj cały dzień ustawiłam, żeby ciągle ktoś był w domu, bo kurier po wózek przyjedzie, a on się nie zjawił. Dzisiaj znowu siedzę na tyłku w domu, a kuriera dalej ani śladu. Odpowiedz Link
emakowka Re: dzień wcześniej, buuu 20.12.12, 14:59 Do mnie kurier wczoraj też nie przyjechał,dzwoniłam dziś do 4kids i dowiedziałam się ,że dziś ma przyjechać. Odpowiedz Link
aga7-77 Re: dzień wcześniej, buuu 20.12.12, 15:49 OK, w takim razie czekam cierpliwie. Odpowiedz Link
aga7-77 Re: dzień wcześniej, buuu 20.12.12, 22:44 Kurczę no i znowu kurier nie przyjechał Jutro dzwonię do 4kids. Odpowiedz Link
maria.szymanowska Re: dzień wcześniej, buuu 20.12.12, 23:32 No ja tez cały czas czekam. Wozek leży spakowany już 3 dzień. Ja w sobotę wyjeżdżam na 2 tygodnie i mam nadzieje, ze kurier odbierze wozek jutro, bo jeśli nie to kolejna forumka moze długo czekać na Donkeya Odpowiedz Link
srebrno-listka Re: dzień wcześniej, buuu 29.12.12, 11:46 Przyjechał 19 wieczorem, jak było zapowiedziane. Odpowiedz Link
pona85 Re: Oto kolejna lista osób testujących wózki 19.12.12, 23:46 O jaka miła wiadomość Dziękuję Odpowiedz Link
srebrno-listka Re: Oto kolejna lista osób testujących wózki 20.12.12, 00:35 Jaka ładna tabelka Odpowiedz Link
m7-7 Re: Oto kolejna lista osób testujących wózki 20.12.12, 07:13 No no profesjonalnie Super już sie ciesze na te pszczołę Odpowiedz Link
agusia041 Re: Oto kolejna lista osób testujących wózki 20.12.12, 07:48 Super!!! Dziękuję bardzo, mam tylko nadzieję, że zima odpuści na czas testowania Odpowiedz Link
djulliet Re: Oto kolejna lista osób testujących wózki 20.12.12, 08:46 Gratuluję dziewczyny Ja się chyba nie doczekam kontaktu z 4kids, napisałam do nich już kolejnego maila, termin testowania mi przepadł, z ich strony cisza. Szkoda Odpowiedz Link
flower_v Re: Oto kolejna lista osób testujących wózki 20.12.12, 09:36 jestem jestem na liście ale super! ale jest jedno ALE prawie w terminie porodu. czy i jak można przesunąć termin? dziewczyny poradźcie. zadzwonić do 4kids? Odpowiedz Link
kedro-dasos Re: Oto kolejna lista osób testujących wózki 20.12.12, 10:37 A może któraś z dziewczyn się z Tobą zamieni? Odpowiedz Link
aga7-77 Re: Oto kolejna lista osób testujących wózki 20.12.12, 11:08 Djulliet napisałam Ci wiadomość na priva, przeczytaj Odpowiedz Link
djulliet Re: Oto kolejna lista osób testujących wózki 20.12.12, 12:01 aga7-77 odpisałam, dziekuję I ja dostałam prezent gwiazdkowy, pszczółka będzie u mnie od 28.01 hurra Oby tylko nie zasypało na maxa, w razie czego będziemy się testować sklepowo Odpowiedz Link
aga7-77 Re: Oto kolejna lista osób testujących wózki 20.12.12, 10:11 Serdecznie gratuluję kolejnym szczęściarom Odpowiedz Link
kedro-dasos Re: Oto kolejna lista osób testujących wózki 20.12.12, 10:32 Dziękuję.dziękuję,dziękuję....... Odpowiedz Link
m7-7 Re: Oto kolejna lista osób testujących wózki 20.12.12, 11:38 Dzięki. Wreszcie bede mogła sie przekonac czy ta pszczola rzeczywiscie jest warta swojej ceny Nie ukrywam ze po zimie bede musiala zamienic nippera na ... no wlasnie nie wiem na co, moze bee okaze sie strzalem w 10 Odpowiedz Link
m7-7 Re: Oto kolejna lista osób testujących wózki 20.12.12, 11:39 mam tylko cicha nadzieje ze nie przyjdzie w rózowym kolorze Odpowiedz Link
kedro-dasos Re: Oto kolejna lista osób testujących wózki 20.12.12, 13:59 Dla mnie bee może być w różowym. Też czekam i liczę na to, że moja niewózkowa córcia jak wsiądzie do pszczółki to stanie się cud i pójdziemy na ponad godzinny spacer. Jeśli tak będzie to dam za nią każde pieniądze.byle by tylko śniegiem nie sypnęło- tak chciałam polansować się troszkę w mojej małej mieścinie( hi, hi).Matko jak ja się cieszę- chwalę się komu popadnie- jak dziecko. Odpowiedz Link
wanielka Re: Oto kolejna lista osób testujących wózki 20.12.12, 20:47 super cieszę się bardzo, że już niedługo osiołka przetestujemy mam nadzieję, że babskiego nie dostaniemy, mam wszak 2 chłopaczków Odpowiedz Link
lukkoye Re: Oto kolejna lista osób testujących wózki 21.12.12, 12:24 dziękuję bardzo a ja jak taka dupa dopiero dziś zobaczyłam że jest nowa lista i że dostanę cama super! bardzo się cieszę ta wiadomość to prezent dla mnie pod choinkę,choć wózek będzie dopiero za miesiąc Odpowiedz Link
modelina28 Re: Oto kolejna lista osób testujących wózki 21.12.12, 14:14 I ja jestem na liście. Dzięki Sylwuś za info. Odpowiedz Link
justyna2262 Re: Oto kolejna lista osób testujących wózki 21.12.12, 15:26 I ja się strasznie cieszę. A już myślałam, że mnie to nigdy do niczego nie wylosują Odpowiedz Link
magda79pn Re: Oto kolejna lista osób testujących wózki 24.12.12, 00:21 a ja się nie załapałam czy jest szansa na kolejny raz? czy trzeba kolejny wniosek wysłac? Odpowiedz Link
dziustynka Re: Oto kolejna lista osób testujących wózki 24.12.12, 11:03 oh jeah, świetnie! będziemy testować bee Odpowiedz Link
rebelka1986 Re: Oto kolejna lista osób testujących wózki 30.12.12, 10:26 Łojeju, ja już prawie zapomniałam, że się zgłosiłam, a tu taka niespodzianka )) Super, nie mogę się doczekać )) Odpowiedz Link
calineczka793 łaaa zatkało mnie:-) 02.01.13, 17:33 Jestem na liście - dzisiaj weszłam zobaczyć co u Was, a tu taka niespodzianka - od 28 bee będzie u mnie...już nie mogę się doczekać Odpowiedz Link
kasiekonik Pytanie 04.01.13, 15:14 Dziewczyny czy po tej styczniowo/lutowej akcji testowania będą przewidziane kolejne??? Bo ja się intensywnie rozmnażam i zamiast wymarzonego Bee+ dla starszaka chciałabym potestować Donkey!!! Będę wdzięczna za odpowiedź Odpowiedz Link
aga7-77 Re: Pytanie 04.01.13, 16:35 Akcja ma podobno trwać aż do czerwca, więc spokojnie możesz wysyłać zgłoszenie Odpowiedz Link
modelina28 testowanie 08.01. 06.01.13, 20:31 Czy któraś z Was, której termin testowania przypada na 08.01. dostała już jakieś info od 4kids? Odpowiedz Link
kedro-dasos Re: testowanie 08.01. 06.01.13, 21:21 Jeszcze nie, ale trochę jestem załamana pogodą.Nasza ulica pływa,zapadamy się w błocie po kostki, a ma padać i padać.Tak się cieszyłam... jak ja bee się wydostanę z tego błocka? Odpowiedz Link
wanielka Re: testowanie 08.01. 07.01.13, 09:20 ja jeszcze nie mam info, ale na wózek czekam niecierpliwie u nas piękna, śnieżna zima. Odpowiedz Link
martuska1982 Re: testowanie 08.01. 07.01.13, 09:21 a u mnie sucha, acz ponura jesień,trochę wietrzna.My na pewno w tym samym kraju mieszkamy?Pogoda szaleje. Odpowiedz Link
kedro-dasos Re: testowanie 08.01. 07.01.13, 11:55 he, he,a mówią, że taki mały ten nasz kraj. Ja z deszczowego zachodu, Ty pewnie z suchego wschodu, a wanielka ze śnieżnego południa-a moje nowiutkie ekstra sanki czekają i czekają... Odpowiedz Link
martuska1982 Re: testowanie 08.01. 07.01.13, 16:26 Ja z centrum mroźno dosyć dziś było, ale sucho.Za to w sobotę wiało tak, że ledwo głowe na karku utrzymałam. Ale o śniegu to trochę marzę,dla dzieciaków taka frajda Odpowiedz Link
kedro-dasos Re: testowanie 08.01. 07.01.13, 17:14 No to jedziemy do wanielki na ferie!!! Odpowiedz Link
wanielka Re: testowanie 08.01. 07.01.13, 18:05 rzeczywiście, jestem z południa a ferie to chyba zbyt optymistycznie, z prognozy wynika, że śniegiem nacieszymy się jeszcze 2 dni ale za to teraz jest pięknie. uwielbiam taką zimę. Odpowiedz Link
modelina28 Re: testowanie 08.01. 07.01.13, 18:17 trochę nie na temat te Wasze wpisy Dziewczyny Wy nie o pogodzie piszcie, tylko o akcji testowania. A więc ponawiam temat , dostała któraś info odnośnie jutrzejszego pierwszego dnia testów? Odpowiedz Link
kedro-dasos Re: testowanie 08.01. 07.01.13, 18:28 nie, nie dostałam. A o pogodzie wg mnie jak najbardziej na temat. Od niej zależy testowanie wózka- będzie lało nie wyjadę z domu( mieszkam przy polnej gliniastej drodze), będzie śniegu po pas- namęczę się pchając bee, będzie wiatr- zobaczę czy buda spełnia swoje zadania. Odpowiedz Link
wanielka Re: testowanie 08.01. 07.01.13, 18:29 u nas cisza, stąd temat zastępczy: pogoda Odpowiedz Link
rebelka1986 ?? 08.01.13, 16:26 I co dziewczyny, macie jakieś info? Byłam pewna, że dziś rozpocznę testowanie, a tymczasem telefon milczy, na mail też nic nie przyszło... O co kaman? Odpowiedz Link
agusia041 Re: ?? 08.01.13, 16:46 U mnie też cisza, ale ja założyłam, że 08.01 to taki orientacyjny termin więc grzecznie czekam do +2 dni Odpowiedz Link
pona85 Jutro Bee bedzie u mnie 09.01.13, 10:46 Jak wyzej, przed chwila dzwonila do mnie Pani i mnie o tym poinformowala oczywiscie 2tyg beda liczyly sie od jutra Odpowiedz Link
wanielka Jutro Donkey bedzie u mnie 09.01.13, 12:02 do mnie też dzwoniła i czekam na wózek Odpowiedz Link
rebelka1986 I u mnie też :) 09.01.13, 13:32 Miałam takiego banana, że pani z 4kids na bank słyszała mój uśmiech Ciekawe, który kolor Ty dostaniesz Odpowiedz Link
wanielka Re: I u mnie też :) 09.01.13, 13:56 ja też miałam banana i powiedziałam tej miłej Pani, że z niecierpliwością i radością czekamy na wózio mam nadzieję, że różowego osiołka nie dostanę - każdy inny bez problemu Odpowiedz Link
tereferefretka a ja dzisiaj dostałam cameleona3 :)))) 10.01.13, 11:30 ale niespodziewajka, bo maila nie dostałam,co prawda ktos do mnie wczoraj dzwonil,ale nie moglam odebrac,potem oddzwanialam i nikt nie odbieral, a dzisiaj z rana sms od kuriera ze dostane duza paczke, szkoda ze moje dziecko juz sie nie wozkuje, trudno, w sobote albo niedziele ją zmusze pierwsze wrazenie, mega! jade green jest na zywo piękny Odpowiedz Link
kedro-dasos Re: a ja mam bee :)))) 10.01.13, 12:08 Jeszcze nie rozłożony, bo córka dziś nieznośna.Mam z czarnym siedziskiem. Odpowiedz Link
wanielka Re: a ja mam donkeya :)))) 10.01.13, 12:22 zaraz zacznę składania, hurrrrrra jadę po chłopaków do żłobka. Odpowiedz Link
rebelka1986 Re: a ja mam donkeya :)))) 10.01.13, 15:03 Do mnie też już dotarł i od razu na wejściu moja radość jest zmącona, bo dostałam jedną budkę bez stelaża, za to mam dwie torby zakupowe Czy mam do zgłosić do 4kids? Żeby potem nie było na mnie, że sobie ten stelaż wzięłam Odpowiedz Link
modelina28 mam prawie Cameleona 3 :) 10.01.13, 17:03 Jak w temacie, dostałam stelaż od Cameleona i zamiast siedziska spacerowego gondolę bez budki, barierki ale jutro ma już być to na co czekam czyli spacerówka hehe Odpowiedz Link
wanielka Re: a ja mam donkeya :)))) 10.01.13, 17:30 ja mam chyba Twój stelaż do budki i jeden pałąk, za to nie mam kosza zakupowego Odpowiedz Link
rebelka1986 Re: a ja mam donkeya :)))) 10.01.13, 18:46 No to wszystko jasne Chociaz Pani z 4kids mowila, ze nie wie, jak to sie moglo stac, bo oni paczek nie przepakowuja, tylko rzucaja okiem i puszczaja dalej Teraz nie wiem, czy mam Ci wyslac ten koszyk, a Ty mi wyslesz budke, czy czekamy co na to 4kids? ( Pani powiedziala, ze moze mi doslac stelaz, wiec Tobie torbe pewnie tez) Odpowiedz Link
m7-7 Re: i ja mam bee :)))) 10.01.13, 15:51 Własnie do mnie dotarł. Jakież było moje zdziwienie jak zobaczylam ze to ALL BLACK ))))))))) Z jasnym siedziskiem i czarną budą Na szybko mogę tylko powiedziec że rzeczywiście jest PIĘKNY Odpowiedz Link
tereferefretka Re: a ja dzisiaj dostałam cameleona3 :)))) 19.01.13, 19:18 dziewczyny,jesli dostalam wozek 10.01 to oddaje 22 czy dwa dni pozniej?? (nie zdazylam sie jeszcze nawet przejechac...) Odpowiedz Link
pona85 Re: Jutro Bee bedzie u mnie 10.01.13, 21:55 No i doszedł Srebrny stelaz, czarne siedzisko i czerwona buda. Baaaaardzo nie lubię czerwonych wózków ale przyznam, ze ten czerwony mi się spodobał Pierwsze moje wrażenie jest takie, ze jakbym miała jedno dziecko i kasę, to bez wahania bym kupiła ba! Jakbym jeszcze wiecej kasy miała to kupilabym dwa dla moich blizniaczek ale.... Jeszcze nie wyjechałam z nim z domu dlatego jutro okaże się czy pierwsze wrażenie zostanie tym ostatnim. Wizualnie bardzo mi się ten " karakanik" podoba, ma fajnie wyprofilowana bude (inaczej jak w Donkey'u), z 12kg dzieckiem po domu prowadzi się leciutko i skręca rownież. Podoba mi się szerokie siedzisko, ale biorąc pod uwagę to, ze prowadzę się na co dzień podwójnym wózkiem, to chyba każde w pojedynczym by mi się podobało Troszkę rozklekotany jest, buja się na boki, ale na ta chwile absolutnie mi to nie przeszkadza. Zobaczymy jak się sprawdzi w "terenie". Odpowiedz Link
pona85 Re: Jutro Bee bedzie u mnie 10.01.13, 22:20 Ok, sorry, pomylilam wątki przenosze mój powyższy tekst wiadomo gdzie, a ten proszę o usunięcie Odpowiedz Link
kropkowo_11 ooo będę testować lunę:) 10.01.13, 22:57 Już dawno zapomniałam że wysłałam zgłoszenie a tu taka niespodzianka już nawet nie zaglądałąm do wątku testowego i dzisiaj weszłam z ciekawości i widzę swój nick ależ jestem ciekawa tej luny Odpowiedz Link
ola.otiska Do kiedy trwa AKCJA ?? 11.01.13, 21:44 Witam, chętnie bym sobie potestowała Nunę bo mam zamiar sobie ją zakupic w niedalekiej przyszłości, ale mój synek dopiero ma 6 miesięcy i chyba jeszcze jest za mały na taki wózek. Czy organizator przewidział jakiś termin końcowy? Jak by tak mały już nauczyła się siedziec sam to bym sobie ywpełniła formularz Odpowiedz Link
rebelka1986 Re: Do kiedy trwa AKCJA ?? 12.01.13, 07:59 Gdzieś wyżej jest, że akcja ma trwać do czerwca Odpowiedz Link
agont8 Kilka wózków do testowania 17.01.13, 07:58 Hej, czy któraś z Was napisała na formularzu, że chce kilka wózków i została wylosowana do testowanie jednego z nich? Jestem ciekawa czy takie wnioski były brane pod uwagę, bo ja wskazałam więcej niż jeden na swoim wniosku i ciągle czekam. Odpowiedz Link
agusia041 Re: Kilka wózków do testowania 17.01.13, 11:39 Ja wpisałam kilka, dostałam oczywiście tylko jeden z nich. Myślę, że wtedy wybierają taki, który akurat im pasuje i jest wolny w kolejce. A do czerwca jeszcze mnóstwo czasu, na pewno się doczekasz Odpowiedz Link
martuska1982 Re: Kilka wózków do testowania 18.01.13, 21:27 agont8 napisała: > Hej, czy któraś z Was napisała na formularzu, że chce kilka wózków i została wy > losowana do testowanie jednego z nich? Jestem ciekawa czy takie wnioski były br > ane pod uwagę, bo ja wskazałam więcej niż jeden na swoim wniosku i ciągle czeka > m. ja wpisałam kilka i dostałam pierwszy z listy którą napisałam Odpowiedz Link
kasjopeja84 Re: AKCJA TESTOWANIE WÓZKÓW :) 17.01.13, 14:38 Czy istnieje możliwość zmiany wózka do testowania? W ankiecie wpisałam BB Cameleon, ale obawiam się, że mój 2-latek się już do niego za bardzo nie zmieści. Odpowiedz Link
pomilak1 Listy są już zamknięte... 18.01.13, 18:06 Pisałam do 4kids maila czy można się zgłosić po raz drugi do testów, Pani (po moim drugim mailu) odpisała że listy już mają zamknięte i jedynie można przetestować poprzez stronę, tylko tam trzeba wpłacić 60%kaucji za wózek więc u mnie odpada testowanie cameleona3, bo nie mam kasy na kaucję Odpowiedz Link
lukkoye Re: Listy są już zamknięte... 23.01.13, 11:25 Dziewczyny,ktore teraz testuja camelony mozecie mi powiedziec czy daje on przy tym sniegu? Bo u mnie jest nic nie odsniezone i zastanawiam sie czy uda mi sie wykorzystac te dwa tygodnie bo cam zawita juz w poniedzialek))))))))) Odpowiedz Link
aga_1980_31 Re: Listy są już zamknięte... 01.02.13, 11:54 Szkoda, że listy zamknięte bo chciałam jeszcze wypróbować Bee Odpowiedz Link
dziustynka Re: Listy są już zamknięte... 11.02.13, 12:54 A ja ciągle czekam na obiecane Bee+. Pani coś się pomyliła ostatnio, miała za mało bee i umówiłyśmy się, że do mnei wózek trafi około 12.02 A dzisiaj czytam, że akcja zamknięta. Ciekawa jestem czy się wywiążą z obietnicy. Odpowiedz Link
justyna2262 Re: AKCJA TESTOWANIE WÓZKÓW :) 24.01.13, 14:10 Mam pytanie czy do was dzwoniła Pani z 4kids, że kurier będzie po odbiór wtedy i wtedy? Do mnie nie zadzwonił nbikt wczoraj, dzisiaj kurier się zjawił, a ja z 40 st gorączki na szybko mu wóżek pakowałam. Dobrze że wyrozumiały był. Odpowiedz Link
agusia041 Re: AKCJA TESTOWANIE WÓZKÓW :) 24.01.13, 14:31 Wczoraj dostałam SMS, że dzisiaj kurier zabierze wózek, zresztą już zabrał, niestety musiałam dowieźć paczkę, bo u mnie droga nieodśnieżona Odpowiedz Link
kedro-dasos Re: AKCJA TESTOWANIE WÓZKÓW :) 24.01.13, 15:19 dostałam smsa i Pani tez dzwoniła. Kurier zabrał wózek, buuuuuu Odpowiedz Link
djulliet Re: AKCJA TESTOWANIE WÓZKÓW :) 24.01.13, 21:20 Oj ciekawa jestem, które Bee do mnie przyjedzie Tylko gdzie ja będę nim jeździć w tym śniegu to nie wiem, tylko centrum handlowe zostanie do testów Odpowiedz Link
dziustynka Re: AKCJA TESTOWANIE WÓZKÓW :) 25.01.13, 10:52 wow to już TEN poniedziałek za pasem jupi jak dostanę czarnego z zieloną budką, to normalnie nie wytrzymam, kupię Odpowiedz Link
agusia041 Re: AKCJA TESTOWANIE WÓZKÓW :) 25.01.13, 11:40 Ale takiej wersji to chyba nie było do testów Odpowiedz Link
tereferefretka Re: AKCJA TESTOWANIE WÓZKÓW :) 26.01.13, 17:19 z zielona budka,to byl cam, cudo,musze przyznac )) Odpowiedz Link
kropkowo_11 Re: AKCJA TESTOWANIE WÓZKÓW :) 27.01.13, 16:09 Dostałyście może już jakieś info kiedy przyjedzie wózek (testowanie od 28.01.)? Odpowiedz Link
kedro-dasos Re: AKCJA TESTOWANIE WÓZKÓW :) 27.01.13, 16:37 Ode mnie odebrał kurier wózek w czwartek, powiedzmy, że dotarł w piątek, wyślą poniedziałek, wtorek pewnie najwcześniej. Odpowiedz Link
djulliet Re: AKCJA TESTOWANIE WÓZKÓW :) 28.01.13, 13:20 Właśnie miałam telefon od Pani z 4kids. Dzisiaj wysyłają Bee, jutro ma być u mnie Odpowiedz Link
kropkowo_11 Re: AKCJA TESTOWANIE WÓZKÓW :) 28.01.13, 13:28 oo super to czekam na telefon Odpowiedz Link
calineczka793 Re: AKCJA TESTOWANIE WÓZKÓW :) 29.01.13, 13:29 Do mnie nikt nie dzwonił - a bee dotarł przed 1h, co mnie straszliwe zaskoczyło, bo czekałam na inną paczkę o podobnych gabarytach Odpowiedz Link
lukkoye Re: AKCJA TESTOWANIE WÓZKÓW :) 29.01.13, 16:12 Do mnie też nikt nie zadzwonił i wracając z zakupów spotkałam kuriera pod domem. Dostałam cama z zieloną budką i już cieszy me oko a mój mały tester przespał akcję składania wózka Jutro pierwsza podróż o ile pogoda na to pozwoli Odpowiedz Link
kropkowo_11 Re: AKCJA TESTOWANIE WÓZKÓW :) 29.01.13, 20:36 Luna stoi już w domu i czeka na jutrzejszy spacer Odpowiedz Link
djulliet Re: AKCJA TESTOWANIE WÓZKÓW :) 29.01.13, 22:03 Ja dostałam Bee czerwona budka na srebrnej ramie ------- Pomóżmy Bartusiowi stanąć na własnych nóżkach www.bartekbulat.pl Odpowiedz Link
roga.laa Re: AKCJA TESTOWANIE WÓZKÓW :) 30.01.13, 13:23 Też dostałam ale bez gondolek , pani z 4 kids nie wie jak to się stało, czekam na jej telefon... Odpowiedz Link
kropkowo_11 Re: AKCJA TESTOWANIE WÓZKÓW :) 13.02.13, 09:55 Byli już u was kurierzy po wózki? U mnie jeszcze nie. Odpowiedz Link
lukkoye Re: AKCJA TESTOWANIE WÓZKÓW :) 14.02.13, 16:34 U mnie był dzisiaj kurier i zabrał już cama Nie podrodze było nam testowanie bo po zaledwie 3 spacerach rozchorowałam się i mam zapalenie płuc Odpowiedz Link
flower_v Re: AKCJA TESTOWANIE WÓZKÓW :) 14.02.13, 18:43 czy tzn ze koniec testów????? yyyyyy wchodzę po porodzie na forum i co widzę??? jak to akcja zakończona??? miła Pani z 4kids przesunęła mi termin testów na koniec lutego, bo poprzedni przypadał na czas mojego porodu. no i cała akcja miała trwać do czerwca. jak to jest?????? Odpowiedz Link
kropkowo_11 Re: AKCJA TESTOWANIE WÓZKÓW :) 15.02.13, 14:54 A moja Luna dalej stoi... kuriera chyba nie było, nikt nie dzownił bynajmniej. Może chcą mi ją sprezentować hehe Odpowiedz Link
dziustynka Re: AKCJA TESTOWANIE WÓZKÓW :) 15.02.13, 23:42 No dokładnie, jakies dziwne zakończenie akcji. Ja też mialam otrzymać bee w tym tygodniu, a tu cisza. Do tego wczoraj nagle pojawił się u mnie kurier PO wózek, a nie z wózkiem. Pani miała oddzwonic ale zamilkla. Szkoda, że tak głupio kończą super akcję. Do tego ta sprawa z opiniami. Odpowiedz Link
dziustynka Re: AKCJA TESTOWANIE WÓZKÓW :) 19.02.13, 20:23 No i niestety, mieli oddzwonic kilka dni temu, nie oddzwobili. Agnes, czy Sylki, możecie sprawdzić czemu nie otrzymałam wózka do testów mimo zapewnień? Odpowiedz Link
dziustynka Re: AKCJA TESTOWANIE WÓZKÓW :) 20.02.13, 08:51 Zwracam honor Dostałam teraz smsa, że jutro będzie kurier z wózkiem jupi Odpowiedz Link
flower_v Re: AKCJA TESTOWANIE WÓZKÓW :) 20.02.13, 16:09 u mnie też jutro ma być kurier z wózkiem Odpowiedz Link
dziustynka Re: AKCJA TESTOWANIE WÓZKÓW :) 25.02.13, 00:05 No to mamy od piątku i bee + uwielbiamy wszyscy!! Jest piękny, to wiadomo Recenzję skrobnę po teście. Odpowiedz Link
roga.laa Re: AKCJA TESTOWANIE WÓZKÓW :) 26.02.13, 10:24 a ode mnie jeszcze nie odebrał (miał być w piątek)... Odpowiedz Link
flower_v Re: AKCJA TESTOWANIE WÓZKÓW :) 06.03.13, 22:47 dziustynka dostałas jakies info, ze kurier zabierze wózek konkretnego dnia? bo ja jeszcze nie. Odpowiedz Link
dziustynka Re: AKCJA TESTOWANIE WÓZKÓW :) 07.03.13, 10:24 Nic nie dostałam, wózek dzisiaj nie spakowany także mam nadzieję, że jak coś to jutro dopiero. Przyjechał zdaje się w piątek. Odpowiedz Link
dziustynka Re: AKCJA TESTOWANIE WÓZKÓW :) 12.03.13, 12:30 wózek odesłany, testowanie zakończone Odpowiedz Link