Dodaj do ulubionych

W końcu dotarł mój MB Terrain :D

09.05.13, 17:17
Po prawie 8 tygodniach jest mój wymarzony wózek MB Terrain big_grin Jestem w nim już zakochana a jeszcze nie byłam na dworzu bo jak na złość pogoda sie skrzaczyła uncertain
http://iv.pl/images/54779907665076326923.jpg
Obserwuj wątek
    • agusia041 Re: W końcu dotarł mój MB Terrain :D 09.05.13, 17:49
      A już się martwiłam, że Ci gdzieś po drodze zaginął wink
      Super się prezentuje, a już te tylne koła naprawdę robią wrażenie smile
      Czy wymiary siedziska są takie same jak w Urbanie, bo jakoś wizualnie Terrain wydaje się większy?
      • mama1dawidka Re: W końcu dotarł mój MB Terrain :D 09.05.13, 17:51
        Przezajebisty wink
        • jesuisunpapillon Re: W końcu dotarł mój MB Terrain :D 09.05.13, 17:53
          cudny!
      • aga_1980_31 Re: W końcu dotarł mój MB Terrain :D 09.05.13, 17:56
        Agusia wymierzę i porównam bo niedawno co go wypakowałam wink
    • sylki Re: W końcu dotarł mój MB Terrain :D 09.05.13, 18:05
      chwalipięta tongue_out
      • aga_1980_31 Re: W końcu dotarł mój MB Terrain :D 09.05.13, 18:15
        Ech po takim czasie jestem wyposzczona tongue_out
    • blueaha Re: W końcu dotarł mój MB Terrain :D 09.05.13, 18:12
      Wow! uwielbiam!
    • pomilak1 Re: W końcu dotarł mój MB Terrain :D 09.05.13, 19:11
      WOW! Ale ma mega koła big_grin cyknij fotę z przodu smile Super, że się doczekałaś smile
      • flower_v Re: W końcu dotarł mój MB Terrain :D 09.05.13, 19:18
        piekny!! smile prezentuje sie naprawde rasowo smile
    • monika_kas Re: W końcu dotarł mój MB Terrain :D 09.05.13, 20:14
      cudowny.... a te koła... MEGA! super... chyba się na niego skuszę jak się "pobawię" Urbanem smile
      • martuska1982 Re: W końcu dotarł mój MB Terrain :D 09.05.13, 20:29
        rajusiu, ale cudo. smile
    • kkitka Re: W końcu dotarł mój MB Terrain :D 09.05.13, 20:30
      Ekstra! Super że już dotarł smile
    • aga_1980_31 Terrain fotki real 09.05.13, 22:51
      smile
      http://iv.pl/images/94410347652610888216.jpg
      http://iv.pl/images/92075970560676008517.jpg
      http://iv.pl/images/49230803120059824542.jpg
      http://iv.pl/images/33386935810567964708.jpg
      • pona85 Re: Terrain fotki real 09.05.13, 23:19
        Aga piękny jest smile
        Widziałam go ostatnio w Zoo w Pradze i od razu przykuł moją uwagę, zwłaszcza te ogromne kółka smile Tata prowadził Terrain'a a mama Cam 3 smile świetnie wyglądali smile
        • gorligorligor Re: Terrain fotki real 09.05.13, 23:58
          Co za MASZYNA, super! Gratulacjesmile
      • gniesia007 Re: Terrain fotki real 10.05.13, 07:48
        Piękny jest. Nie spodziewałam się, że z tak dużymi kołami będzie się tak zgrabnie prezentował, proporcje super, klasa ale to zasługa pasażerki, idealnie w nim wyglądasmile
      • monika_kas Re: Terrain fotki real 10.05.13, 08:56
        wózek cudowny, a pasażerka mega urocza! smile
        • pomilak1 Re: Terrain fotki real 10.05.13, 12:11
          Aga jest cuuudny!i na prawdę Twoja mała wygląda w nim przeuroczo!
        • kkitka Re: Terrain fotki real 10.05.13, 12:11
          Ja przez te kolejne zdjęcia Urbana rozważam jednak sprzedanie Swifta wink i zakup UJ, piękny jest!
          • aga_1980_31 Re: Terrain fotki real 10.05.13, 12:44
            Dzięki dziewczyny smile
            No wózek płynie w ogóle nie czuć wagi, pcha się o wiele niż Stokke big_grin ( hahahah nie wierzę że to piszę tongue_out ) Młoda 2,5 roku ma jeszcze kupę miejsca zarówno do podnóżka jak i do budki, myślę, że spokojnie przejeździmy tegoroczną zimę do końca smile No i pewnie zostanie z nami dla kolejnego dziecka smile
            • escapezone Re: Terrain fotki real 10.05.13, 15:53
              no proszę ,super ! a mała jaka grzeczniutka, aniołek i da sie zapiąc pasami na ramiona też , bo mój w pasie akcepuje ale już te na górze na ramiona nie. więc musiałam się nakombinować w gt smile
              • justyna2262 Re: Terrain fotki real 10.05.13, 15:56
                Aga, a jak oceniasz wielkość siedziska w porównaniu do urbana? Czy jest takie samo czy większe?
                • aga_1980_31 Re: Terrain fotki real 10.05.13, 16:56
                  Jest trochę większe, szczególnie widzę różnicę w miejscu oparcie-budka. Jak Kornelia się obudzi ( śpi w wózku po spacerze ) to wstawię wymiary siedziska.
    • aga_1980_31 MB Terrain - wymiary 10.05.13, 19:13
      Długość oparcia 49 cm
      Głębokość siedziska 19 cm
      Szerokość siedziska 31 cm
      Długość od końca siedziska do podnóżka 24 cm
      Długość od siedziska do budki 62 cm
      • agusia041 Re: MB Terrain - wymiary 10.05.13, 19:34
        Czyli wymiary identyczne jak w Urbanie, za wyjątkiem wysokości budy, u mnie wychodzi około 57 cm smile
        • aga_1980_31 Re: MB Terrain - wymiary 10.05.13, 19:49
          No tak własnie pamiętam, że młoda w Urbanie wyglądała podobnie z tą różnicą , że teraz ma więcej miejsca do budki co mnie niezmiernie cieszy smile
          • justyna2262 Re: MB Terrain - wymiary 10.05.13, 23:43
            Dzięki za wymiary, tutaj już budka nad główką dziecka wygląda i układa się fajnie widzę.
    • sztucznamrowka Re: W końcu dotarł mój MB Terrain :D 11.05.13, 14:28
      Super wózek!!! Te koła robią wrażenie i widać, że córci wygodnie a to najważniejsze smile
      Teraz na deptaku będę go wypatrywać wink
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka