Stałam sie dzisiaj szczęśliwą posiadaczka Cama3, chciałam poprosić doświadczone użytkowniczki o poradę jak go konserwować, żeby długo był jak nowy

szczególnie co do kół używać zimą. We wtorek idę do szpitala na cc, wiec pewnie pierwszy spacer dopiero w lutym będzie, może być już śnieg chciałabym go zabezpieczyć odpowiednio.
Będę wdzięczna za pomoc.