26.02.14, 21:03
Czy któraś z Was wie czy gdzieś w kujawsko -pomorskim można oglądnąć MB Duet "na żywo"?
Zainteresowałam sie tym wózkiem ale ponieważ producent podaje że siedzisko ma w nim tylko 26cm szer to chciałbym go zobaczyć. Obawiam się że producent jak zwykle zaciągną nieco dane.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka