magda79pn 07.08.14, 21:09 bo właśnie wczoraj kupiłam i czekam jutro za paczką, mój mały nie ma się czego trzymać przy wózku, a ze mną za rączkę za bardzo nie chce chodzić sprawdza się to? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
a-n-i-k-a Re: macie rączkę / uchwyt skip hop sowa? 07.08.14, 21:22 Ja mam od dwoch dni. Starszaki trzymaly sie bokow wozka, albo raczej wieszaly, kazde z innym naciskiem, co mnie irytowalo strasznie, a ze obok mam tatata.pl to zamowilam i dostawa do domu nastapila po 30 minutach . Po dwoch spacerach stwierdzam, ze duzo wygodniej jest jak sie trzymaja uchwytow, a nie wozka. Im tez sie podoba. Tylko na szerokosc duzo chodnika zabieramy . A wozek jak choinka wyglada obecnie Odpowiedz Link
flower_v Re: macie rączkę / uchwyt skip hop sowa? 07.08.14, 21:52 mamy. fajna ta sowa jest jak córka sie trzymała wózka to zdarzało jej sie na koła wchodzic , a trzymając sie sowy idzie w wiekszej odległości od wózka. takze ja polecam. a jej też sie podoba, bo brat ma wózek, a sowa jest jej Odpowiedz Link
koala0405 Re: macie rączkę / uchwyt skip hop sowa? 07.08.14, 21:54 ja też chciałam to cudo kupić ale już nie zdążę buuuuuuu Odpowiedz Link
magda79pn Re: macie rączkę / uchwyt skip hop sowa? 07.08.14, 22:18 no właśnie mój też się o koła potyka jak się trzyma wozka, najbardziej mu sie podobała raczka przy techno no nic, zobaczymy jak mu się sówka spodoba Odpowiedz Link
gleana Re: macie rączkę / uchwyt skip hop sowa? 08.08.14, 07:50 Mamy i polecamy. Uzywam uchwytu od kilku miesiecy, kupilam dla piecioletniego synka i jest zachwycony. Przedtem na spacerach kurczowo chwytal sie ramy i nie bylo to wygodne. Teraz jak jest zmeczony tez zdaza mu sie wisiec na uchwycie ale nie musze juz go wtedy tak ciagnac, i raczka nie marznie od ramy. Odpowiedz Link
polinqa Re: macie rączkę / uchwyt skip hop sowa? 08.08.14, 09:17 No i przez Was kupie i ja w inglesini były uchwyty przy gondoli to spoko, ale tak to trudno iść Odpowiedz Link
magda79pn mamy ! 08.08.14, 16:01 kurier rano doręczył od dziś tak sobie spacerujemy: . Odpowiedz Link
koala0405 Magda 27.08.14, 21:30 Magda ! i Jak? Przydał się ten uchwyt? Czy raczej zbędny zakup.... Odpowiedz Link
magda79pn Re: Magda 27.08.14, 22:23 najpierw jak to była nowość to koło domu się trzymał, a nad morzem wcale nie chciał mi przy tym iść, tylko ciągle uciekał, ale wiesz, tam dużo atrakcji było i pokus muszę jeszcze raz koło domu spróbować Odpowiedz Link
magda79pn Re: Magda 27.08.14, 23:20 raczej nie będę sprzedawać, niech sobie będzie, poczekam aż zmądrzeje Odpowiedz Link