Dodaj do ulubionych

ABC DESIGN MAMBA - opinie

24.06.15, 14:33
Zainteresowałam się tym wózkiem po wizycie w sklepie, ale nie bardzo mogę cokolwiek znaleźć na jego temat na forum.
Jakie macie doświadczenia, zdanie na temat tego wózeczka.
Myślę nad używanym. Szukam sporej gondoli, bo dziecko urodzi się we wrześniu więc całą zima będzie podróżować w gondoli, a później na początek wygodnej spacerówki na maluszka.
Na później podoba mi się BJ GT, ale z gondolą odpada.
Polecano mi Jedo Fyn lub Emmaljungę - Jedo składa się do masakrycznie dużych rozmiarów (stelaż) i pomimo fajnej gondoli chyba odpada, bo będziemy z Maluszkiem podróżować i wózek nie zmieści się do mojego bagażnika a do drugiego auta tak, ale zajmie prawie cały bagażnik.
Już prawie byłam zdecydowana na Jedo lub Emmę ale rozmiary mnie zabiłysad
A ten ABC DESIGN składa się do zdecydowanie mniejszych rozmiarów, później kubełkowa spacerówka - chyba dobra do 5-6 miesięczniaka...
No już sama nie wiemsad
A może jest jakieś inne cudo?
Obserwuj wątek
    • afroddytta Re: ABC DESIGN MAMBA - opinie 24.06.15, 14:49
      Zobacz EW sky lub qtro to bardzo wszechstronny wizek naprawdę mający wszystko wink
      Gondolka składa sie na płasko (to robi spora różnice przy pakowaniu), jest spora i wygodna. Sam wizek ma regulowana amortyzację i moze być wystarczajaco miękki i komfortowy dla malycha. Spacerowka duża i wygodna (starczy do końca wozkiwania), rozkładana na płasko, wozek sie fajnie składa, nie jest ciężki i da radę w kazdym terenie i zima. Ja polecam gorąco, szczególnie ze używane mozna kupić w na prawde dobrych cenach.

ABC wozki nie sa jakaś rewelacja, sa chyba dość sztywne. Kojarze ze ktos mambe miał to moze sie wypowie.
      • martuska1982 Re: ABC DESIGN MAMBA - opinie 24.06.15, 18:19
        ja miała z tej firmy tylko 6tec. Mega kloc, kiepska budka i zero amortyzacji.
        Może mamba jest lepsza, ale jakoś watpię, bo to jeden z tańszych modeli tej firmy.
        --
        Nasza grupa sprzedażowa na facebooku smile
        www.facebook.com/groups/933391323373016/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka