net.kielonek
05.03.11, 21:27
Ja tam życie lubię i czekając na jego ciąg dalszy ogladam sobie internet.
Cudowna chwila, flaszka otwarta, gra muzyczka a ja panienki fikające widzę.
Klik. Teraz wiem kto dobiegł, wiem kto przegrał i co ile kosztuje. Klik.
Wypowiedzi, pierdu, pierdu filozofia i zacietrzewienie.Klik.
Jestem w gazetach, tytuły i kilka pierwszych linijek przeczytanych. Klik.
Fora dyskusyjne, wszyscy o wszystkim, ja też mogę.Klik. Poczta z reklamami do usunięcia, żaden żywy człowiek do mnie nie napisał, Klik. Blogi, trzeba się napić aby pojąć dlaczego je piszą. Klik. Pornografia, nic nowego nie potrafia wymyslić. Klik, klik, klik...........
Macie może jakiś sensowniejszy i ciekawszy sposób wędrowania po internecie dobrzy ludzie?
Tymczasem zdrówko. Klik!