Dodaj do ulubionych

Internet i flaszka

05.03.11, 21:27
Ja tam życie lubię i czekając na jego ciąg dalszy ogladam sobie internet.
Cudowna chwila, flaszka otwarta, gra muzyczka a ja panienki fikające widzę.
Klik. Teraz wiem kto dobiegł, wiem kto przegrał i co ile kosztuje. Klik.
Wypowiedzi, pierdu, pierdu filozofia i zacietrzewienie.Klik.
Jestem w gazetach, tytuły i kilka pierwszych linijek przeczytanych. Klik.
Fora dyskusyjne, wszyscy o wszystkim, ja też mogę.Klik. Poczta z reklamami do usunięcia, żaden żywy człowiek do mnie nie napisał, Klik. Blogi, trzeba się napić aby pojąć dlaczego je piszą. Klik. Pornografia, nic nowego nie potrafia wymyslić. Klik, klik, klik...........
Macie może jakiś sensowniejszy i ciekawszy sposób wędrowania po internecie dobrzy ludzie?
Tymczasem zdrówko. Klik!
Obserwuj wątek
    • bulczanka Re: Internet i flaszka 05.03.11, 21:29
      Wpadłeś do sali samobójców kielonku. Przykre.
      • net.kielonek Re: Internet i flaszka 05.03.11, 21:36
        Nie byłem w kinie, nie mam za co kupic biletu i jak do niego dojechać dlatego Twoja metafora nie jest dla mnie czytelna.
        Przepraszam.
        • bulczanka Re: Internet i flaszka 05.03.11, 21:42
          Rozumiem. Uzależnienie od internetu to zło. Uzależnienie od internetu i alkoholu to już tragedia.
    • wdch_po Re: Internet i flaszka 05.03.11, 21:43
      Twój koniec zbliża się nieuchronnie
      to kwestia czasu
      pamiętaj, wódka wykoleja, otępia i ogłupia
      • pink_alois Re: Internet i flaszka 05.03.11, 21:49
        Zakładam, że nie pijesz.
        Jak widać po postach twoja teza jest bledną ponieważ kielonek po wódce pisze mądrzej niż ty na trzeźwo, jest również pozbawiony chamstwa.
        • net.kielonek Re: Internet i flaszka 05.03.11, 21:52
          Moi mili.
          Wasze zdrówko!
          Sprawa jest prosta. Szukam sensownej i ciekawszej od mojej metody przegladania internetu.
          To wszystko.
          • bulczanka Re: Internet i flaszka 05.03.11, 21:55
            Jest jeden fajny sposób. Patrz na monitor przez szkoło flaszki. Obraz robi się wtedy falisty i rozmyty. Ale ty tak masz codziennie.
        • wdch_po Re: Internet i flaszka 05.03.11, 21:56
          a haaa
          to ty nie wiesz że kielonek tylko pozuje na picie?
          • bulczanka Re: Internet i flaszka 05.03.11, 21:57
            Ty bardziej mi go żal.
            • wdch_po Re: Internet i flaszka 05.03.11, 22:00
              brak jednej litery wskazuje na to że już wypiłeś ;)
              ja też
              a więc zdrówko!
          • wdch_po Re: Internet i flaszka 05.03.11, 21:57
            myśl aloes, analizuj co czytasz!
            :D
          • net.kielonek Re: Internet i flaszka 05.03.11, 22:02
            Dobry wdch.
            Oczywiście, ze pozuję na picie.
            Trudno bowiem nazwać piciem kilka szklanek wódki wypitych na dobę.
            Kiedyś tłumaczyłem to jednej kobiecie, ale ona nie byla w stanie tego zrozumieć.
            Ty pojąłeś sprawę w lot. Gdybyś był kobietą z krwi i kości już byłbym w tobie zakochany.
            • wdch_po Re: Internet i flaszka 05.03.11, 22:05
              leć po wazelinę
              ała
              i fUJ
              a ty dalej pzUJ
      • bulczanka Re: Internet i flaszka 05.03.11, 21:50
        Ale nie martw się kielonku. Po twym pogrzebie (o ile znajdzie się ktoś kto się go podejmie) wypiję za to byś jak najkrócej czekał w czyśćcu na piekło.
        • net.kielonek Re: Internet i flaszka 05.03.11, 21:53
          Chodząca z Ciebie dobroć.
          Dziękuję bulczanko.
          • bulczanka Re: Internet i flaszka 05.03.11, 21:56
            Nie ma sprawy. Oby lucyfer chciał cię przyjąć;)
            • net.kielonek Re: Internet i flaszka 05.03.11, 22:08
              Czy lucyfer to rodzaj kaloryfera?
              I co ma wspólnego z internetem?
          • wdch_po Re: Internet i flaszka 05.03.11, 22:15
            weź lepiej kaszankę ona lepiej wcho ;) dzi ( z grilla)
            3m się
            • net.kielonek Re: Internet i flaszka 05.03.11, 22:25
              Niewiele masz jak widzę do powiedzenia i starasz sie być zabawny.
              Własnie takiego pierdu, pierdu pełne są internetowe fora.
              Jestem przekonany, ze należysz do tego typu ludzi, z ktorymi wódki nie pijam panie wdch.
              Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego w rozmowie z innymi.
              • wdch_po Re: Internet i flaszka 05.03.11, 22:28
                nic z tego, dziękuję
                panie pijaku
                • patriota1939 Re: Internet i flaszka 06.03.11, 08:59
                  smierdzacy zul
                  • wdch_po Re: Internet i flaszka 06.03.11, 09:26
                    pije bo ma problemy
                    • net.kielonek Re: Internet i flaszka 06.03.11, 12:58
                      Piję bo lubię, nikomu krzywdy swoim piciem nie robię.
                      • bulczanka Re: Internet i flaszka 06.03.11, 14:10
                        Tylko sobie.
                  • pink_alois Re: Internet i flaszka 06.03.11, 15:49
                    co to sam siebie popierasz korpaczku vel pisowski patrioto vel wdch_po
                    • net.kielonek Re: Internet i flaszka 06.03.11, 17:34
                      Wiele ma imion, wiele pseudonimów, ale poglądy stałe.
                      Lubi sobie człowiek popisać i napleść andronów.
                      Tak to już jest, ja lubię się napić i tyle, a jemu przeszkadza nawet to.
                      Niedopieszczony jakiś, czy co?
                      Zdrówko!
                      • bulczanka Re: Internet i flaszka 06.03.11, 17:40
                        Nie dopieszczony?
                        Nie wypił dziś i dlatego marudny.
    • bulczanka Re: Internet i flaszka 06.03.11, 17:42
      c.wrzuta.pl/wi4823/a7b90110002c0798477e3ae1/0/zimna%20wodka
      • net.kielonek Re: Internet i flaszka 06.03.11, 18:01
        Pan na załączonym przez Ciebie zdjęciu zapewne dowiedział się, że w internecie można oglądać telewizję Trwam i radość zwaliła go z nóg.
        • bulczanka Re: Internet i flaszka 06.03.11, 18:09
          Flaszka - niby każdy wie że kiedyś się skończy ale zawsze jest to zaskoczenie.
          • net.kielonek Re: Internet i flaszka 06.03.11, 18:18
            Myśl godna zapamiętania, lubię takie sentencje.
            • bulczanka Re: Internet i flaszka 07.03.11, 21:25
              Zapisz sobie nie nie musieć pamiętać. Wiedza nie flaszka - nie musi być pełna:)
              • bulczanka Re: Internet i flaszka 07.03.11, 21:37
                "BY nie musieć". Sorry po raz drugi. Za dużo srok za ogon chcę łapać.
                • net.kielonek Re: Internet i flaszka 07.03.11, 23:12
                  Chrońmy ptaki!
                  Zdrówko!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka