Dodaj do ulubionych

Zwierzęta domowe

07.07.20, 22:21
Kolega zaprasza, stawiam się przed furtką, pies ujada.
Ale zostaję wprowadzony, staję się "częścią rodziny"
i pies zmienia nastawienie. "W schronisku mnie nie
doceniali, ale zobacz, jaki jestem fajny - obślinię ci
sztruksy, zostawię na nich milion włosia, tylko mnie
pogłaskaj."

Strzeliłem go w pysk, jak Państwo nie patrzyli, ale nie
pomogło - i tak się łasił.

Może widywalibyśmy się częściej, ale... jakoś tak nie
zawsze mam ochotę na te ekscesy.
Obserwuj wątek
  • annthonka Re: Zwierzęta domowe 08.07.20, 09:09
   Masz odwagę uderzyć psa po cichaczu, a nie masz odwago poprosić znajomych, żeby psa zabrali, bo nie masz ochoty na poufałości? Normalnie bohater.

   Masz prawo nie lubić zwierząt, ale w takiej sytuacji po prostu umawiasz się ze znajomymi na mieście. Skoro nic nie mówiłeś, znajomi zapewne stwierdzili, że kontakt z psem Ci nie przeszkadza - są ludzie, którzy lubią bawić się z psami. Mam koleżankę, która zachwycona niemalże tarza się z moimi po podłodze, ale mam też znajomych, z którymi spotykam się tylko poza domem, bo nie lubią psów.

   Gdyby ktokolwiek uderzył moje zwierze na dodatek w moim domu, zostałby w krótkich słowach poproszony o natychmiastowe wyjście i byłby to nasz ostatni kontakt.

   Zresztą w ogóle gdybym zobaczyła, że ktokolwiek z moich znajomych bije zwierzę.
  • jerrykot1 Re: Zwierzęta domowe 08.07.20, 12:26
   Jeśli to prawda, co napisałeś - toś głupek i prostak. Wystarczyło poprosić gospodarzy, aby psa zdyscyplinowali, bo nie masz ochoty na bliższy kontakt z tym akurat domownikiem. Witał cię serdecznie według swojej natury i dostał za to w pysk - no pięknie, naprawdę.....
  • kora3 Re: Zwierzęta domowe 08.07.20, 14:48
   Nie napiszę pewnie nic nowego, ale skoro sam się "prosisz". Nie umiesz się zachować i do tego nie masz za grosz asertywności. Zamiast normalnie powiedzieć ludziom, żeby zabrali psa, biłeś zwierzę, które kompletnie nie wiedziało o co chodzi sad i w dodatku jest po cięzkich przejściach w schronie. Trudno doprawdy uwierzyc, ze jesteś dorosłym człowiekiem, a nie rozwydrzonym 3- latkiem sad

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka