13.12.04, 15:04
Dzisiaj jest siwetej Lucji. Zatem moze ktos ze Szwecji (w Norwegii jest troche
mniej hucznie obchodzone) napisze cos o tym swiecie???

kilka linkow:
www.scandinavica.com/culture/tradition/lucia.htm
www.swedenabroad.com/pages/news____30019.asp&root=17613
Pozdrawiam z Polski
Obserwuj wątek
    • pia.ed Zobaczcie Lucje "na zywo". 13.12.04, 15:52
      w1.sydsvenskan.se/index_css.html
      Lucja odwiedzila rano redakcje gazety Sydsvenskan.
      Nacisnijcie pod zdjeciem Lucji "Läs mera...", a potem na nowej stronie "vebb
      tv".
      Nie zapomnijcie wlaczyc glosnikow! Nagranie zawiera kilka piesni.
      • pia.ed Poczytajcie o Lucji! 13.12.04, 16:39
        kiosk.onet.pl/art.asp?DB=162&ITEM=1207304&KAT=239
        • morsa Re: Poczytajcie o Lucji! 13.12.04, 21:32
          www.umkc.edu/imc/stlucia.htm

          Tegoroczna Lucia w TV roznila sie bardzo
          od tych dotychczasowych. Szwedzka Tv zostala
          "zbombardowana" telefonami widzow:
          Nie bylo bialych sukienek, nie bylo
          tradycyjnych piesni swiatecznych
          i nie bylo tej najwazniejszej piesni
          "Santa Lucia".
          Mnie osobiscie podobalo sie bardzo.
          Dla chetnych obejrzenia polecam vebb-tv,
          czas programu: 45 minut.
          Lewa kolumna, kliknij na "se Lucia"

          svt.se/svt/jsp/Crosslink.jsp?d=10
          • morsa Re: Poczytajcie o Lucji! Linki 13.12.04, 21:34
            www.umkc.edu/imc/stlucia.htm
            svt.se/svt/jsp/Crosslink.jsp?d=10
            www.sweden.se/templates/cs/Article____10431.aspx
            --
            • pia.ed Skandal w TV4 - Lucja w stroju ludowym z Malung! 13.12.04, 22:16
              www.aftonbladet.se/vss/nyheter/story/0,2789,574828,00.html

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka