ponponka1
13.12.04, 15:04
Dzisiaj jest siwetej Lucji. Zatem moze ktos ze Szwecji (w Norwegii jest troche
mniej hucznie obchodzone) napisze cos o tym swiecie???
kilka linkow:
www.scandinavica.com/culture/tradition/lucia.htm
www.swedenabroad.com/pages/news____30019.asp&root=17613
Pozdrawiam z Polski