old.bear 06.03.14, 07:09 www.tvn24.pl/blad-ortograficzny-na-plakacie-sp-za-solidarna-europom,404804,s.html#forum Żenada Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ewa9717 Re: Bul ... 06.03.14, 15:12 Ojtam, ojtam, przecież to tylko dwudziestojednolatek, a w dodatku dostanie reprymendę od niejakiego jakiego. Wielkie halo o te głupie kilkanaście tysięcy za plakacik. Przecież ani ziobro, ani niejaki jaki, ani ten młodziczek ze swojej kieszeni nie płacą. Odpowiedz Link