06.03.14, 07:09
www.tvn24.pl/blad-ortograficzny-na-plakacie-sp-za-solidarna-europom,404804,s.html#forum
Żenada uncertain
Obserwuj wątek
    • ewa9717 Re: Bul ... 06.03.14, 15:12
      Ojtam, ojtam, przecież to tylko dwudziestojednolatek, a w dodatku dostanie reprymendę od niejakiego jakiego. Wielkie halo o te głupie kilkanaście tysięcy za plakacik. Przecież ani ziobro, ani niejaki jaki, ani ten młodziczek ze swojej kieszeni nie płacą.
      • old.bear Re: Bul ... 06.03.14, 16:25
        A szkoda że nie płacą ... to dziki kraj uncertain

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka