neochuan 07.07.04, 17:35 kubiszyn.fm.interia.pl/ czytać! oglądać! dopisywać! - Sir Wiedzmoon stanął na wysokości zadania! (i 5642 nad poziom wylatał). Kiero 8-) Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
neochuan ps. ja wiem, powinno być w linkowni... 07.07.04, 17:36 ...ale nie mogłem sobie darować. wybeczcie mi... Odpowiedz Link
edzioszka Re: ps. ja wiem, powinno być w linkowni... 07.07.04, 17:38 a możesz coś więcej rzec, bom niewtajemniczona? ;) Odpowiedz Link
neochuan Re: ps. ja wiem, powinno być w linkowni... 07.07.04, 17:56 ach, to naszoaardzia (i oczywiście Wiedzmoonowa, który to wiedzmoon też czasem Bywa)wycieczka za miasto sprzed prawie roku. kronika mojego autorstwa, reszta - na stronie ;-) kierownicze uściski, jakem 8-))) Odpowiedz Link
edzioszka hmmm 08.07.04, 09:58 Neo, kierownicze uściski komu serwujesz? ;) PS. i sugerujesz okularnictwo? zaczynam się strachać ;) Odpowiedz Link
neochuan mhhhhhh 08.07.04, 13:01 juści, sky serwuję, gdy windserfing w snówbording. 8 - to są kierownicze gogle! hofk. Odpowiedz Link
neochuan wypadek na elbrusiu 09.07.04, 13:38 podaję za wiedzmoonem, co wyhaczył: info.onet.pl/947958,12,item.html Odpowiedz Link
neochuan Elbrusięta - reaktywacja :( 15.09.04, 13:28 proszę aardmina tego forum o AKTUALNY i PRAWIDŁOWY link do strony elbrusięciej na górze RU, gdyż ten z xu za cholerę. z gór dziękuję - kiero_w_nicku Odpowiedz Link
aard Otóż... link działa bez zarzutu :-) 15.09.04, 13:51 Dłogi Kieło w nicku. Popław sobie konfigułację czy cóś... (?) Odpowiedz Link
aard Fczoraj zajżałem 17.09.04, 08:15 faktycznie cóś jest nie tak, ale to już w ramach kubiszyn.poczta.fm. Nic nie poardzę, nie znam hasła :-( Odpowiedz Link
neochuan Re: Elbrusięta - reaktywacja :) 10.10.04, 16:56 podbijam spec. dla Joni i Dziadka_72 :) Odpowiedz Link