Dodaj do ulubionych

Elbrusięta - reaktywacja :)

07.07.04, 17:35
kubiszyn.fm.interia.pl/
czytać! oglądać! dopisywać! - Sir Wiedzmoon stanął na wysokości zadania! (i
5642 nad poziom wylatał). Kiero 8-)
Obserwuj wątek
    • neochuan ps. ja wiem, powinno być w linkowni... 07.07.04, 17:36
      ...ale nie mogłem sobie darować. wybeczcie mi...
      • edzioszka Re: ps. ja wiem, powinno być w linkowni... 07.07.04, 17:38
        a możesz coś więcej rzec, bom niewtajemniczona? ;)
        • neochuan Re: ps. ja wiem, powinno być w linkowni... 07.07.04, 17:56
          ach, to naszoaardzia (i oczywiście Wiedzmoonowa, który to wiedzmoon też czasem
          Bywa)wycieczka za miasto sprzed prawie roku. kronika mojego autorstwa, reszta -
          na stronie ;-)
          kierownicze uściski, jakem 8-)))
          • edzioszka hmmm 08.07.04, 09:58
            Neo, kierownicze uściski komu serwujesz? ;)

            PS. i sugerujesz okularnictwo? zaczynam się strachać ;)
            • neochuan mhhhhhh 08.07.04, 13:01
              juści, sky serwuję, gdy windserfing w snówbording. 8 - to są kierownicze gogle!
              hofk.
    • neochuan wypadek na elbrusiu 09.07.04, 13:38
      podaję za wiedzmoonem, co wyhaczył:
      info.onet.pl/947958,12,item.html
      • edzioszka Re: wypadek na elbrusiu 09.07.04, 13:42
        słyszałam niezadawno pa radio..
    • neochuan Elbrusięta - reaktywacja :( 15.09.04, 13:28
      proszę aardmina tego forum o AKTUALNY i PRAWIDŁOWY link do strony elbrusięciej
      na górze RU, gdyż ten z xu za cholerę. z gór dziękuję - kiero_w_nicku
      • aard Otóż... link działa bez zarzutu :-) 15.09.04, 13:51
        Dłogi Kieło w nicku. Popław sobie konfigułację czy cóś... (?)
        • neochuan to ja przepłaszam 15.09.04, 14:01
          ależ kielo, cokier...
          • aard Fczoraj zajżałem 17.09.04, 08:15
            faktycznie cóś jest nie tak, ale to już w ramach kubiszyn.poczta.fm. Nic nie
            poardzę, nie znam hasła :-(
    • neochuan Re: Elbrusięta - reaktywacja :) 10.10.04, 16:56
      podbijam spec. dla Joni i Dziadka_72 :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka