Dodaj do ulubionych

czego w tej chwili słucha:

    • mag.gie czego zaraz będzie słuchać: 07.06.06, 08:32
      warkotu autobusu 59, tramwaju 6 i autobusu 75 i stukotu latających, bo
      poluzowanych w nich szyb.
      • excentrix Re: czego zaraz będzie słuchać: 07.06.06, 08:48
        The Sushi Bar vol.2
        gra to jakiś V.A.
        nie znam zespołu...
        :D
      • dziad_borowy Re: czego zaraz będzie słuchać: 07.06.06, 09:05
        Z tego co widze, moglabys byc Masterem na Forum Komunikacja:-)
        Dzierżżż!!!
        ps. a ja slucham delikatnego szelestu spalanej fajki
      • kotbert Re: czego zaraz będzie słuchać: 07.06.06, 09:49
        Mój samochód jest jak komunikacja miejska - coś stuka. Jeden stuk to panel, który wyleciał z prowadnic i nie chce mi się go wkładać. I jeszcze coś stuka od spodu. I dzwoni. Jak nie stuka i nie dzwoni, znaczy auto umarło.
    • aard czego w tej chwili słucha: 07.06.06, 13:07
      Pink Floyd - Us and Them
      • aard czego w tej chwili słucha: 08.06.06, 18:45
        Foo Fighters - Baker Street
    • uerbe czego w tej chwili słucha: 12.06.06, 09:18
      Frou Frou, Zero 7 i CocoRosie
      • excentrix Uerbe 12.06.06, 13:55
        czyśbyś odzyskał zawartość dysku ??
        :)
        • uerbe ... 12.06.06, 21:59
          excentrix napisał:

          > czyśbyś odzyskał zawartość dysku ??

          Nope :(

          Dysk ma się pojawić na dniach. Nowy. Pusty.
    • aard czego w tej chwili słucha: 12.06.06, 11:03
      Pudelsi "Mundialeiro"...
      • excentrix Re: czego w tej chwili słucha: 12.06.06, 13:56
        Skalpel - Konfusion
    • szprota w tej chwili niczego 12.06.06, 17:22
      ale całą tę koszmarną noc leciało voo voo (rapatapatoja!)
      • aard w takim razie 12.06.06, 19:24
        trudno się dziwić, że była koszmarna.
        • szprota etam 12.06.06, 19:29
          popraw mnie, jeśli się mylę, ale zdaje się, że ty nie lubisz VooVoo po tej
          jednej piosence z ich przedostatniej płyty, puszczanej na okrągło w radiu?
          jeśli się mylę, no to de gustibus... VooVoo było najprzyjemniejszym elementem, a
          koszmar raczej był spowodowany popędzeniem przez mój organizm słupka rtęci do
          39,4°C.
          • aard oczywiście, to wina tej piosenki 12.06.06, 19:52
            a są lepsze?
            @tempka: przykro mi, wracaj szybko do tiktaka i zdrowia!
            Dzierżżż!
            • szprota IMHO są 12.06.06, 20:04
              posiedzimy kiedyś u mnie, to dokonam gwałtu przez uszy i sam się przekonasz.
              @tempka: b. dziękuję za życzoneczka i komcie, fervex rulezz, ale jebaniuteńki
              ściął mnie z nóg na 5h. za to aktualnie jestem w stanie zaledwie podgorączkowym.
              o, burza.
              • aard No zobaczymy 15.06.06, 13:13
                Bo chyba, że mieć szansę docenić, to musiałbym się wsłuchać, a na to nie ma
                szans przy szprotkaniu. Jeśli bowiem będzie sobie tylko brzęczeć w tle, to
                najpewniej pozostanie jedynie wspomnienie brzmienia wokalu, który mnie wszelako
                wkurza. Ale poknujemy jeszcze :)
                • szprota nie namawiam 15.06.06, 13:35
                  przedostatnia płyta tekstowo rzeczywiście nie jest najwyższych lotów, ale mogę
                  ci uprzystępnić rapatapatoję. posłuchasz, ocenisz. najwyżej ten jeden raz się
                  nie zgodzimy w muzycznych gustach :)
                  • aard okej 15.06.06, 14:10
                    jak w zaciszu, to wchodzi :)
    • uerbe czego w tej chwili słucha: 13.06.06, 00:06
      Pati Yang
      • huann czego (przed)wczoraj przez 12 h słuchał: 13.06.06, 00:09
        Pati Yang
        • uerbe czego w tej chwili słucha: 13.06.06, 00:22
          Maaya Sakamoto - jakiś tam popik, ale miły dla ucha
    • szprota VooVoo [ichuj!] 13.06.06, 00:51

      • meteor2017 A, to ty mi się wpakowałaś między parówki 13.06.06, 00:54
        A ja słucham jakiegoś pociągu, co się nieeeeeesie od torów i zastanawiam się,
        czy to nocny jaki, czy towarowy.
        • szprota mogłam gorzej trafić :D 13.06.06, 12:24
          uwielbiam pociągi, są takie ciepłe. parówki zresztą również.
    • uerbe czego w tej chwili słucha: 13.06.06, 08:48
      Quantic
      • excentrix Re: czego w tej chwili słucha: 13.06.06, 09:00
        vavamuffin - vabang!

        "ekonomiści i politycy w białych rękawiczkach krwawi bandyci..."
    • szprota czego w tej chwili słucha: 13.06.06, 12:28
      świergolenia ptasząt, albowiem w bluszczu przy garażu zalęgły się kosy na sztorc
      i już pierwsze pokolenie kłonicuje się do samodzielności. tak, wiem, w blokach
      bym tego nie miała.
      • uerbe Re: czego w tej chwili słucha: 13.06.06, 23:14
        szprota napisała:

        > tak, wiem, w blokach bym tego nie miała.

        W blokach jest za to dziatwa, która od powrotu z przedszkola radośnie drze japę na podwórku... i tak kurwa aż do wieczora bez przerwy. Aczkolwiek dostrzegam pewną iskierkę nadziei w postaci wzmacniacza Technicsa w pokoju, tudzież brata budującego sobie głośniczki 80W - czyt. będziemy ścinać dzieci dźwiękiem.
        • szprota i to jest słuszna koncepcja! [nt] 13.06.06, 23:22

    • excentrix Re: czego w tej chwili słucha: 14.06.06, 08:18
      Nuspirit Helsinki
      -----------------
      wróciłem
      odsłuchałem
      odpadłem
      żenial...
    • szprota czego w tej chwili słucha: 15.06.06, 18:25
      Janerki, dla odmiany.
    • uerbe czego w tej chwili słucha: 15.06.06, 20:20
      Frou Frou... znowu
    • szprota Re: czego w tej chwili słucha: 15.06.06, 20:21
      Morcheeba.
      nawet mi dziś podchodzi.
    • excentrix Re: czego w tej chwili słucha: 19.06.06, 08:48
      KOOP
      i to i to
      a najbardziej to:
      www.dieselmusic.se/koop/mov/baby.mov
      • huann to dobry wątek, nieskromnie uważa: 19.06.06, 11:09
        dzięki temu wątkowi, podobnie jak dzięki wątkowi o pajacyku można sobie
        uświadomić, że winamp nie włączony, podobnie jak pajacyk nieklikniety!

        dorsze, że chociaż Lolikom żryczenia złożone. :]
    • aard czego w tej chwili słucha: 21.06.06, 11:44
      Rammsteina!
      • excentrix Re: czego w tej chwili słucha: 22.06.06, 08:25
        dziś na S
        Suba
        Sixtoo
        roykSopp
    • mag.gie czego w tej chwili słucha: 22.06.06, 11:38
      dźwięku piły.

    • uerbe czego w tej chwili słucha: 22.06.06, 14:42
      Röyksopp - The Understanding
      Coldcut - Sound Mirrors
      Lamb - Between Darkness and Wonder
      Noon - Bleak Output
    • aard czego w tej chwili słucha: 22.06.06, 15:55
      Kochany blogasku,

      aard w tej chwili słucha Deep Purple "Child in Time". Powiem mamieee!
      • huann czego w tamtej chwili nie słuchał: 23.06.06, 11:27
        aard napisał:

        > aard w tej chwili słucha Deep Purple "Child in Time". Powiem mamieee!

        ale w swoim, czy afrykańskim czasie?
    • uerbe czego w tej chwili słucha: 26.06.06, 22:38
      Lamb
      • excentrix Re: czego w tej chwili słucha: 28.06.06, 11:30
        Guns'n Roses

        nie słyszałem tego sto lat!! ale jazda :))
    • nata82 od paru dni tego samego 28.06.06, 13:10
      młoty, tudzież wiertarki - ogólnie moi ukochani robotnicy.
      wczoraj poszłam się wyciszyć - załozywszy słuchawki puściłam sobie muzykę
      klasyczną... prawie zasnęłam na ławce :/
    • aard czego w tej chwili słucha: 28.06.06, 15:08
      pieprzenia jakiejś głupiej cipy z Warszawy - cierpliwość telefonu też ma swoje
      granice...
    • uerbe czego w tej chwili słucha: 03.07.06, 17:05
      Cerekwickiej, Manieczek, "jaktopolismanprzeszukujemnieeeeee" i kurwa innych gówien płynących z okna naprzeciwko... nożesz ja pierdolę, człowiek wolne ma i chciał sobie w spokoju popracować... jak okna pozamykane to duszno a jak otworzę to z naprzeciwka napierdala... pierdolca normalnie można dostać.... aaaaaa!!!
      • nata82 Re: czego w tej chwili słucha: 04.07.06, 11:10
        A moi sąsiedzi wczoraj mnie pozytywnie zaskoczyli. Leciał Perfect. Aż mi się
        humor poprawił... wspomnienia :)
        • vauban Re: czego w tej chwili słucha: 04.07.06, 11:21
          Tego:
          www.loler.pl/readarticle.php?article_id=222
          ale za długo nie można, choś skoczne...
          • nata82 Re: czego w tej chwili słucha: 04.07.06, 13:11
            ale paratubidu i jab cop cop cop, a rabariba ribiribi - piszę ze słuchu :DDD .
            Fajne - faktycznie wciąga
            • vauban Re: czego w tej chwili słucha: 04.07.06, 13:55
              jap cup cap arabicalilinna kurulinna arebidabilinna japidalilanna ara likka ta,
              parippa la, kirikan bu, jabariba na denlan lo, rupiran abarikka ta, pixta
              ribiribi, jaboo !
              ... A jak ładnie kręci porem...
              • szprota Re: czego w tej chwili słucha: 04.07.06, 14:05
                a jak ładnie brzmi w kanonie... odpalcie sobie w kilku kartach/ oknach z
                taktowym opóźnieniem :D Huann to kiedyś opatentował.
                • vauban Re: czego w tej chwili słucha: 04.07.06, 14:18
                  Taak, naprawdę fajne, tylko trzeba podregulować opóźnienie...
                  Ale już nie zadziała, bo wrzucili na główną stronę coś nie pasującego do kanonu :(
                  • szprota Re: czego w tej chwili słucha: 04.07.06, 14:21
                    www.wielkipor.prv.pl jeszcze pozostaje :D
                    • vauban Re: czego w tej chwili słucha: 04.07.06, 16:26
                      Tak, to załatwia sprawę.
                  • nata82 zakręcone - mam otwarte 3 :))) /ni pora 04.07.06, 15:47

                    • nata82 link, link!!! z tekstem :) i obrazem 04.07.06, 15:52
                      netten.pl/~viaderny/misc/tele.php
                      • nata82 no dobra / obrazu brak :( 04.07.06, 15:55

                        • aard ciężko wyregulować opóźnienie /kurwa :/ 04.07.06, 16:27

              • aard czyli w fińskiej wersji jest to tak 04.07.06, 16:23
                jakkap cup cakkap akkarakkabicakkalilinnakka kurulinnakka
                akkarebidakkabilinnakka jakkapidakkalilakkannakka akkarakka likkakka takka,
                pakkarippakka lakka, kirikakkan bu, jakkabakkaribakka nakka denlakkan lulla,
                rupirakkan akkabakkarikkakka takka, pixtakka, ribiribi, jakkabullaulla
                • huann w fińskiej wersji jest to a jednak inaczej, bo tak 05.07.06, 01:14
                  aard napisał:

                  > jakkap cup cakkap akkarakkabicakkalilinnakka kurulinnakka
                  > akkarebidakkabilinnakka jakkapidakkalilakkannakka akkarakka likkakka takka,
                  > pakkarippakka lakka, kirikakkan bu, jakkabakkaribakka nakka denlakkan lulla,
                  > rupirakkan akkabakkarikkakka takka, pixtakka, ribiribi, jakkabullaulla
                  >
                  przecież to proste:

                  Jatsutsappari titkarilallan titkaritillan titstandullaa dipidapidallaa
                  ruppatirupiran kurikankukka jakilikankuu, härtsätsää jaripidabidilla
                  baritsdandillan dillandoo abarippattaa parippariibadibidibidi stendellandoo,
                  jabarillasdilla deijadoo dabadabadabadabadaba duuajavuu risdan dillan stillan
                  dobadakadagadagaduuduudejadoo


                  no. kurcze blade, Finka się otwiera na takie byki. a skoro tak na krowy z tym.
                  ps. a czy był już na wącie Skór, takie szczypawicho? :>
    • uerbe czego w tej chwili słucha: 03.07.06, 23:55
      a w stopce se leci... i tu.
      • vauban Re: czego w tej chwili słucha: 04.07.06, 00:16
        Szumu twardych dysków... Głośne, kurwa.
    • aard czego w tej chwili słucha: 04.07.06, 16:20
      dość konstantnie ostatnio - Systemu.
    • nata82 ide posłuchac telewizora, głowa mnie boli od tego 04.07.06, 16:31
      pora...na dobranoc
      ale przed tym jeszcze jeden...
      • vauban Re: Ostrożnie z Wielkim Porem ! 04.07.06, 16:40
        To chyba jakiś przekaz podprogowy - u mnie kręci sie w tle już siódmą godzinę !
        Ostrzegałem...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka