mag.gie czego zaraz będzie słuchać: 07.06.06, 08:32 warkotu autobusu 59, tramwaju 6 i autobusu 75 i stukotu latających, bo poluzowanych w nich szyb. Odpowiedz Link
excentrix Re: czego zaraz będzie słuchać: 07.06.06, 08:48 The Sushi Bar vol.2 gra to jakiś V.A. nie znam zespołu... :D Odpowiedz Link
dziad_borowy Re: czego zaraz będzie słuchać: 07.06.06, 09:05 Z tego co widze, moglabys byc Masterem na Forum Komunikacja:-) Dzierżżż!!! ps. a ja slucham delikatnego szelestu spalanej fajki Odpowiedz Link
kotbert Re: czego zaraz będzie słuchać: 07.06.06, 09:49 Mój samochód jest jak komunikacja miejska - coś stuka. Jeden stuk to panel, który wyleciał z prowadnic i nie chce mi się go wkładać. I jeszcze coś stuka od spodu. I dzwoni. Jak nie stuka i nie dzwoni, znaczy auto umarło. Odpowiedz Link
uerbe ... 12.06.06, 21:59 excentrix napisał: > czyśbyś odzyskał zawartość dysku ?? Nope :( Dysk ma się pojawić na dniach. Nowy. Pusty. Odpowiedz Link
szprota w tej chwili niczego 12.06.06, 17:22 ale całą tę koszmarną noc leciało voo voo (rapatapatoja!) Odpowiedz Link
szprota etam 12.06.06, 19:29 popraw mnie, jeśli się mylę, ale zdaje się, że ty nie lubisz VooVoo po tej jednej piosence z ich przedostatniej płyty, puszczanej na okrągło w radiu? jeśli się mylę, no to de gustibus... VooVoo było najprzyjemniejszym elementem, a koszmar raczej był spowodowany popędzeniem przez mój organizm słupka rtęci do 39,4°C. Odpowiedz Link
aard oczywiście, to wina tej piosenki 12.06.06, 19:52 a są lepsze? @tempka: przykro mi, wracaj szybko do tiktaka i zdrowia! Dzierżżż! Odpowiedz Link
szprota IMHO są 12.06.06, 20:04 posiedzimy kiedyś u mnie, to dokonam gwałtu przez uszy i sam się przekonasz. @tempka: b. dziękuję za życzoneczka i komcie, fervex rulezz, ale jebaniuteńki ściął mnie z nóg na 5h. za to aktualnie jestem w stanie zaledwie podgorączkowym. o, burza. Odpowiedz Link
aard No zobaczymy 15.06.06, 13:13 Bo chyba, że mieć szansę docenić, to musiałbym się wsłuchać, a na to nie ma szans przy szprotkaniu. Jeśli bowiem będzie sobie tylko brzęczeć w tle, to najpewniej pozostanie jedynie wspomnienie brzmienia wokalu, który mnie wszelako wkurza. Ale poknujemy jeszcze :) Odpowiedz Link
szprota nie namawiam 15.06.06, 13:35 przedostatnia płyta tekstowo rzeczywiście nie jest najwyższych lotów, ale mogę ci uprzystępnić rapatapatoję. posłuchasz, ocenisz. najwyżej ten jeden raz się nie zgodzimy w muzycznych gustach :) Odpowiedz Link
uerbe czego w tej chwili słucha: 13.06.06, 00:22 Maaya Sakamoto - jakiś tam popik, ale miły dla ucha Odpowiedz Link
meteor2017 A, to ty mi się wpakowałaś między parówki 13.06.06, 00:54 A ja słucham jakiegoś pociągu, co się nieeeeeesie od torów i zastanawiam się, czy to nocny jaki, czy towarowy. Odpowiedz Link
szprota mogłam gorzej trafić :D 13.06.06, 12:24 uwielbiam pociągi, są takie ciepłe. parówki zresztą również. Odpowiedz Link
excentrix Re: czego w tej chwili słucha: 13.06.06, 09:00 vavamuffin - vabang! "ekonomiści i politycy w białych rękawiczkach krwawi bandyci..." Odpowiedz Link
szprota czego w tej chwili słucha: 13.06.06, 12:28 świergolenia ptasząt, albowiem w bluszczu przy garażu zalęgły się kosy na sztorc i już pierwsze pokolenie kłonicuje się do samodzielności. tak, wiem, w blokach bym tego nie miała. Odpowiedz Link
uerbe Re: czego w tej chwili słucha: 13.06.06, 23:14 szprota napisała: > tak, wiem, w blokach bym tego nie miała. W blokach jest za to dziatwa, która od powrotu z przedszkola radośnie drze japę na podwórku... i tak kurwa aż do wieczora bez przerwy. Aczkolwiek dostrzegam pewną iskierkę nadziei w postaci wzmacniacza Technicsa w pokoju, tudzież brata budującego sobie głośniczki 80W - czyt. będziemy ścinać dzieci dźwiękiem. Odpowiedz Link
excentrix Re: czego w tej chwili słucha: 14.06.06, 08:18 Nuspirit Helsinki ----------------- wróciłem odsłuchałem odpadłem żenial... Odpowiedz Link
szprota Re: czego w tej chwili słucha: 15.06.06, 20:21 Morcheeba. nawet mi dziś podchodzi. Odpowiedz Link
excentrix Re: czego w tej chwili słucha: 19.06.06, 08:48 KOOP i to i to a najbardziej to: www.dieselmusic.se/koop/mov/baby.mov Odpowiedz Link
huann to dobry wątek, nieskromnie uważa: 19.06.06, 11:09 dzięki temu wątkowi, podobnie jak dzięki wątkowi o pajacyku można sobie uświadomić, że winamp nie włączony, podobnie jak pajacyk nieklikniety! dorsze, że chociaż Lolikom żryczenia złożone. :] Odpowiedz Link
excentrix Re: czego w tej chwili słucha: 22.06.06, 08:25 dziś na S Suba Sixtoo roykSopp Odpowiedz Link
uerbe czego w tej chwili słucha: 22.06.06, 14:42 Röyksopp - The Understanding Coldcut - Sound Mirrors Lamb - Between Darkness and Wonder Noon - Bleak Output Odpowiedz Link
aard czego w tej chwili słucha: 22.06.06, 15:55 Kochany blogasku, aard w tej chwili słucha Deep Purple "Child in Time". Powiem mamieee! Odpowiedz Link
huann czego w tamtej chwili nie słuchał: 23.06.06, 11:27 aard napisał: > aard w tej chwili słucha Deep Purple "Child in Time". Powiem mamieee! ale w swoim, czy afrykańskim czasie? Odpowiedz Link
excentrix Re: czego w tej chwili słucha: 28.06.06, 11:30 Guns'n Roses nie słyszałem tego sto lat!! ale jazda :)) Odpowiedz Link
nata82 od paru dni tego samego 28.06.06, 13:10 młoty, tudzież wiertarki - ogólnie moi ukochani robotnicy. wczoraj poszłam się wyciszyć - załozywszy słuchawki puściłam sobie muzykę klasyczną... prawie zasnęłam na ławce :/ Odpowiedz Link
aard czego w tej chwili słucha: 28.06.06, 15:08 pieprzenia jakiejś głupiej cipy z Warszawy - cierpliwość telefonu też ma swoje granice... Odpowiedz Link
uerbe czego w tej chwili słucha: 03.07.06, 17:05 Cerekwickiej, Manieczek, "jaktopolismanprzeszukujemnieeeeee" i kurwa innych gówien płynących z okna naprzeciwko... nożesz ja pierdolę, człowiek wolne ma i chciał sobie w spokoju popracować... jak okna pozamykane to duszno a jak otworzę to z naprzeciwka napierdala... pierdolca normalnie można dostać.... aaaaaa!!! Odpowiedz Link
nata82 Re: czego w tej chwili słucha: 04.07.06, 11:10 A moi sąsiedzi wczoraj mnie pozytywnie zaskoczyli. Leciał Perfect. Aż mi się humor poprawił... wspomnienia :) Odpowiedz Link
vauban Re: czego w tej chwili słucha: 04.07.06, 11:21 Tego: www.loler.pl/readarticle.php?article_id=222 ale za długo nie można, choś skoczne... Odpowiedz Link
nata82 Re: czego w tej chwili słucha: 04.07.06, 13:11 ale paratubidu i jab cop cop cop, a rabariba ribiribi - piszę ze słuchu :DDD . Fajne - faktycznie wciąga Odpowiedz Link
vauban Re: czego w tej chwili słucha: 04.07.06, 13:55 jap cup cap arabicalilinna kurulinna arebidabilinna japidalilanna ara likka ta, parippa la, kirikan bu, jabariba na denlan lo, rupiran abarikka ta, pixta ribiribi, jaboo ! ... A jak ładnie kręci porem... Odpowiedz Link
szprota Re: czego w tej chwili słucha: 04.07.06, 14:05 a jak ładnie brzmi w kanonie... odpalcie sobie w kilku kartach/ oknach z taktowym opóźnieniem :D Huann to kiedyś opatentował. Odpowiedz Link
vauban Re: czego w tej chwili słucha: 04.07.06, 14:18 Taak, naprawdę fajne, tylko trzeba podregulować opóźnienie... Ale już nie zadziała, bo wrzucili na główną stronę coś nie pasującego do kanonu :( Odpowiedz Link
szprota Re: czego w tej chwili słucha: 04.07.06, 14:21 www.wielkipor.prv.pl jeszcze pozostaje :D Odpowiedz Link
nata82 link, link!!! z tekstem :) i obrazem 04.07.06, 15:52 netten.pl/~viaderny/misc/tele.php Odpowiedz Link
aard czyli w fińskiej wersji jest to tak 04.07.06, 16:23 jakkap cup cakkap akkarakkabicakkalilinnakka kurulinnakka akkarebidakkabilinnakka jakkapidakkalilakkannakka akkarakka likkakka takka, pakkarippakka lakka, kirikakkan bu, jakkabakkaribakka nakka denlakkan lulla, rupirakkan akkabakkarikkakka takka, pixtakka, ribiribi, jakkabullaulla Odpowiedz Link
huann w fińskiej wersji jest to a jednak inaczej, bo tak 05.07.06, 01:14 aard napisał: > jakkap cup cakkap akkarakkabicakkalilinnakka kurulinnakka > akkarebidakkabilinnakka jakkapidakkalilakkannakka akkarakka likkakka takka, > pakkarippakka lakka, kirikakkan bu, jakkabakkaribakka nakka denlakkan lulla, > rupirakkan akkabakkarikkakka takka, pixtakka, ribiribi, jakkabullaulla > przecież to proste: Jatsutsappari titkarilallan titkaritillan titstandullaa dipidapidallaa ruppatirupiran kurikankukka jakilikankuu, härtsätsää jaripidabidilla baritsdandillan dillandoo abarippattaa parippariibadibidibidi stendellandoo, jabarillasdilla deijadoo dabadabadabadabadaba duuajavuu risdan dillan stillan dobadakadagadagaduuduudejadoo no. kurcze blade, Finka się otwiera na takie byki. a skoro tak na krowy z tym. ps. a czy był już na wącie Skór, takie szczypawicho? :> Odpowiedz Link
vauban Re: czego w tej chwili słucha: 04.07.06, 00:16 Szumu twardych dysków... Głośne, kurwa. Odpowiedz Link
nata82 ide posłuchac telewizora, głowa mnie boli od tego 04.07.06, 16:31 pora...na dobranoc ale przed tym jeszcze jeden... Odpowiedz Link
vauban Re: Ostrożnie z Wielkim Porem ! 04.07.06, 16:40 To chyba jakiś przekaz podprogowy - u mnie kręci sie w tle już siódmą godzinę ! Ostrzegałem... Odpowiedz Link