Dodaj do ulubionych

Sklepy ze zdrową żywnością w necie

29.09.11, 15:43
Chciałam stworzyć listę sklepów, w których robimy zakupy w necie.
Ja robię głównie na allegro: kupuję pestki dyni , orzechy i przyprawy od sprzedawców, co sprawdziłam, że maja sezonowe produkty czyli np dynie z 2011 roku itp.
Podaję:
kkondzikk allegro
a Wy?
Obserwuj wątek
    • zielona-oliwka Re: Sklepy ze zdrową żywnością w necie 29.09.11, 19:50
      Ale chodzi o produkty organiczne, raw etc.? Bo to mają być tylko zdrowe produkty, tak?
      • mmsgallery Re: Sklepy ze zdrową żywnością w necie 30.09.11, 17:24
        No wszystkie co polecacie. Ten przeze mnie wspomniany ma dobre przyprawy i ziarna z bieżącego roku bo sprawdzałam jak kiełkują.
        • zielona-oliwka Re: Sklepy ze zdrową żywnością w necie 01.10.11, 04:43
          Nie, no ale żadnych atestów nie ma?
    • dydonka Re: Sklepy ze zdrową żywnością w necie 10.06.19, 13:22
      Biogo.pl to bardzo prężnie rozwijający się sklep ze zdrową żywnością. Asortyment jest bardzo bogaty, dzięki czemu można znaleźć wysokiej jakości produkty różnego typu - od produktów spożywczych, poprzez przyprawy, naturalne suplementy a także proste kosmetyki i wiele więcej. Polskie i zagraniczne marki - dzięki czemu dostępnych opcji jest bardzo wiele. Sama zaopatruję się w tym miejscu, ponieważ ceny są bardzo przystępne. Można zaopatrzyć się zarówno w ziółka do przygotowywania prozdrowotnych naparów, jak również w bardzo popularne super foods.

Wysokiej jakości zdrowa żywność sklep proponuje w bardzo wielu wariantach - również wegańskich, bezglutenowych oraz ekologicznych. Strona uporządkowana jest bardzo przejrzyście, dzięki czemu zakupy za każdym razem można zrobić szybko i sprawnie. Z tego, co wiem zdrowa żywność we Wrocławiu dostępna jest również w sklepie stacjonarnym. Wysyłka jest wygodna, bo nie trzeba poświęcać czasu na wyjście do sklepu, ale jeśli ktoś ma możliwość dojazdu, z pewnością powinien skorzystać :) Bardzo polecam, świetny sklep
    • justitta Re: Sklepy ze zdrową żywnością w necie 30.09.19, 14:25
      Ja dżemy i soki kupuje tutaj: www.spizarniapodlasem.pl/
    • remek858 Re: Sklepy ze zdrową żywnością w necie 22.11.19, 07:57
      machinalansu.pl/fast-burn-extreme/
    • agata9182 Re: Sklepy ze zdrową żywnością w necie 10.06.20, 14:47
      Ja staram się wyszukiwać EKO zamienniki dla większości produktów, które kupuje się w marketach- mąki, orzechy, dżemy, masła orzechowe, płatki i sporo innych.
      Kupuje tutaj, bo mają wszystko to co potrzebuję: ekometmark.pl/
    • laklona296 Re: Sklepy ze zdrową żywnością w necie 28.06.20, 17:17
      W takim razie podrzucam thegreenwoodpeckertrill.eu/produkt/borowik-szlachetny/ świetna jakość produktów. Bardzo smaczne
      • koneser2020 Re: Sklepy ze zdrową żywnością w necie 23.10.20, 17:57
        [img]http://serikonfitura.pl/img/ser-i-konfitura-logo-1594994853.jpg[/img]

Polecam sklep internetowy
        z tradycyjnymi serami z Podhala, w ofercie również naturalne konfitury (wege - bez żelatyny), soki owocowe i domowy chleb na zakwasie

www.serikonfitura.pl

[URL=http://www.serikonfitura.pl]Zapraszam na www.serikonfitura.pl[/URL]
    • asia_jakjesczdrowo Re: Sklepy ze zdrową żywnością w necie 04.12.20, 13:46
      Ja kupuję na vitline.pl/ jest to sklep z przyprawami i zdrową żywnością. Kupuję tam kasze, ryże, mąkę migdałową i bakalie bez konserwantów. Polecam. Powyżej 150 zł wysyłka gratis, więc zawsze coś kupuję na taką kwotę :-)
    • aleksandrasandra Re: Sklepy ze zdrową żywnością w necie 18.05.22, 09:37
      Kupuję w sklepie fiia.pl i polecam każdemu, komu zależy na wysokiej jakości produktów i szybkiej dostawie. Jeszcze nigdy się nie zawiodłam, a kupuję tam już niemal od roku. Najczęściej wybieram zdrowe słodycze ponieważ moje dzieci są łasuchami, a ja nie chcę ich przyzwyczajać do cukru. Ostatnio zajadają się żelkami malinowymi Kiddylicious fiia.pl/category/?q=kiddylicious#top
    • dsteciuk Re: Sklepy ze zdrową żywnością w necie 23.05.22, 11:11
      Ja robię zakupy na fiia.pl/
      Szukałam zdrowych produktów bezcukru z powodów rodzinnych, mają duży wybór. Mają też zdrowe przekąski dla dzieci, nie tylko słodkie, słodycze bez cukru itp. Dodatkowo mają również kilka tysięcy produktów BIO. Zamawiam rano, kurier dostarcza następnego dnia, czyli jak chcę coś ugotować, podać to z 1 dniowym odstępem czasowym da się to ogarnąć. Brakuje mi tam tylko świeżych produktów

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka