ja.nusz 01.05.15, 10:58 Może nawet zbyt normalny. Czy specjaliści mogliby sprawdzić jego pochodzenie - może Zyd jaki? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
zbyfauch Prezydenta Wszech Czasów, 01.05.15, 11:24 Męża Stanu błogosławionego, zagrać nie chciał. Czyli rzyd, morderca dzieci nienarodzonych, genderysta, WSI = PO = KGB = Usrael = Diabeł ...itd. Odpowiedz Link
astra18 Re: Normalny facet 01.05.15, 11:52 ja.nusz napisał: > Może nawet zbyt normalny. Czy specjali > ści mogliby sprawdzić jego pochodzenie - może Zyd jaki? Bardzo fajny aktor. Przystojniaczek kapral "Zadra" z "misyjnego" filmu - to tylko i wyłącznie w kontekście tej "misji". Odpowiedz Link
ja.nusz Re: Na Żyda to 02.05.15, 09:08 wkkr napisał: > on za głupi jest. Ciekawi mnie, czemu powyższy wpis miał bardziej służyć - dokopaniu Opanii, czy lizaniu dupy Zydom.... Odpowiedz Link
lepian4 Januszku,Opania dla ciebie na twoim poziomie 02.05.15, 13:42 ?Pierdolnięci dekadenci? Marian Opania Odpowiedz Link