maria421
03.07.16, 19:10
tvn24bis.pl/z-kraju,74/jaroslaw-kaczynski-o-oszczednosciach-z-ofe,658215.html
Hmmm.... jak PO przenioslo czesc srodkow z OFE do ZUS to byla to "kradziez" na ktora tu Astra mocno pomstowala.
A jak PiS polozy rece na srodkach OFE to co to bedzie? Dobrowolna pozyczka udzialowcow dla PiSu?