Forum Sport Tenis
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    US Open Series

    19.08.10, 18:02
    www.usopenseries.com/Standings/
    Na razie Agnieszka jest na trzecim,premiowanym miejscu,ale mysle ze
    Azarenka,Kuzniecova i Pennetta moga ja juz w Montrealu wyprzedzic.

    No i trzeba dojsc co najmniej do polfinalu US Open by cos z tego miec.

    www.usopenseries.com/Standings/Bonus_Challenge/
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka