maksimum
19.08.10, 18:02
www.usopenseries.com/Standings/
Na razie Agnieszka jest na trzecim,premiowanym miejscu,ale mysle ze
Azarenka,Kuzniecova i Pennetta moga ja juz w Montrealu wyprzedzic.
No i trzeba dojsc co najmniej do polfinalu US Open by cos z tego miec.
www.usopenseries.com/Standings/Bonus_Challenge/