Dodaj do ulubionych

Sylwester 2008

23.12.08, 10:44
Pomyślicie, że to może nieodpowiednie forum, ale ja celowo
umieszczam info tutaj. Otóż urządzamy Sylwestra w gronie ludzi
zarażonych cyklozą - zrobiliśmy już to w ubiegłym roku i było super.
Teraz zebralo się ok. 25 osób w wieku 25-65 lat. W miejscu gdzie
będziemy w Beskidzie Niskim miala być jeszcze inna grupa, ale jak
się dowiedzialam nie dojedzie, więc zwolnilo się trochę miejsc.
Jeśli ktoś miałby ochotę dołączyć to zapraszam - info znajdziecie na
stronie naszego stowarzyszenia www.bicycle.pl - tam jest tez podana
instrukcja wysylania zgloszen. To nie reklama tylko propozycja dla
ludzi, którzy może nie mają jeszcze planów a chcieliby poznać innych
kochających rower - ja kiedyś się za czyś takim rozglądałam.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka