slo-onko Re: mycha 30.11.07, 10:56 bo ja najpierw napisalam post,a potem pisalam list DD nie wiedzialam,ze tak szybko odczytasz moja prosbe ale juz na pewno jest,ze sluzbowej wyslalam Odpowiedz Link
slo-onko Re: mycha 03.12.07, 16:39 jesli to ta wiadomosc z przed 15,00 to juz odpisalam na nia,a jesli po 15,00 to odbiore ja dopiero jutro Odpowiedz Link
kendo Re: mycha 19.12.07, 12:19 liscik czeka, prosze o mozliwie szybka odpowiedz milego dnia zycze. Odpowiedz Link
kendo Re: mycha 20.12.07, 10:09 dzieki za szybka odpowiedz, tez skrotowo odpisalam... sle przytuliska wielkie z milym dniem,, Odpowiedz Link
slo-onko Re: mycha 20.12.07, 12:10 zaproszenie doebralam ,zaakceptowalam dzieki w koncu kolejna kobitka,bo tak to same facetyD Odpowiedz Link
slo-onko Re: mycha 20.12.07, 12:17 i udalo mi sie zamiescic fotke na ktorej jestes Ty i Kendo,ale wszytskie wymogi zachowane,typu "opaska na oczy") Odpowiedz Link
slo-onko Re: mycha 20.12.07, 12:32 galeria kolegow klasowych, krajowych i vistulowych powstaje Odpowiedz Link
kendo Re: mycha 06.01.08, 20:13 juz podeslalam Skarbie to o co prosilas.... miej soebie dobrze Odpowiedz Link
kendo Re: mycha 11.01.08, 11:40 dzieki za niespodzianke zapachowa ze pamietalyscie,ze tu nie moglam znalesc podobnego,po wczorajszym zapaleniu do robienia na drutach,zapach jeszcze do dzis pozostal... zycze udanego dnia. PS;..a przesylke poslalas juz dalej tak??do malej?? Odpowiedz Link
kendo Re: mycha 11.01.08, 20:33 oczywiscie,ze umila bycie w domciu,nawet niezapalona pachnie,stoi w salonie, dzis kupilam w sklepie PCK podstawke szklana za 10SKR,ucieszylam sie bo inaczej musialabym duzo wiecej zaplacic, ta druga ksiazka swobodnie zdazy do czerwca....-dziek mycha i miej sobie cieplutko i spokojniutko. Odpowiedz Link
nana_c oj wstyd mi... 27.04.08, 22:24 bo nie zagladam czesto do skrzynki gazetowej- dzisiaj dopiero po dlugim czasie, a tam znalazlam od ciebie milutkie zyczenia Wielkanocne... dziekuje! Bede nieco czesciej zagladac, zeby nie strzelic znowu gafy... Odpowiedz Link
kendo Re: mycha 03.10.08, 19:03 i jak kostusie?? bo slyszalam,zes sobie poszla z nasza vistulanka kolezanka raczkami pomachac) miej sobie dobrze. Odpowiedz Link
kendo Re: mycha 15.06.09, 21:26 dziekuje, zdjecia doszly, klasztor robi wrazenie i mysle,ze na vistuli zamiescisz. zaeaz sprobuje wyjasnic zamieszczanie zdjec. Odpowiedz Link
kendo Re: mycha 17.06.09, 09:46 aa... przypomnialam sobie, tam rowniez ten sliczny kosciolek jest z malunkami zachowanymi przed wiekow, zamiescilam zdaje sie pare zdjec z kosciolka "wspomnienia z wycieczki" . Wittskövle,chyba poprawna pisownia,nie sprawdzalam,te ich dubla literki mielego dnia zycze. Odpowiedz Link
kendo Re:zyczenia noworoczne 2010 28.12.09, 16:49 *Mycha i Tobie rowniez zycze szczescia osobistego, spelnienia najskrytszych marzen i zdrowka/sily by wszystko miec rade udziwignac, Odpowiedz Link
kendo Re:zyczenia noworoczne 2010 01.01.10, 10:42 dziekuje za SMS-owe zyczenia, w przeciwienstwie do Kasikowego wyslalo od razu zycze samych cudnych chwi w N Roku. Odpowiedz Link
irene.jg Re:zyczenia noworoczne 2010 07.01.10, 15:17 Hello będziemy się "taplać" na ile czas pozwoli, pozdrawiam Odpowiedz Link
kendo Re:tak tez myslalam 22.01.10, 12:03 bede czekac do rozciagleljszej relacji choc co nieco tez wiem Odpowiedz Link
kendo Re:"Gryzon" 25.01.10, 11:38 dzieki za przesylke i stwierdzam ze bardzo,bardzo slodka jestes w tych blad wlosach przepraszam,na liscik odpisze troszke pozniej-obszerniej.... trzymaj sie cieplutko. Odpowiedz Link
kendo Re:"Gryzon" 25.01.10, 14:48 oczywiscie,tu mialam odpisac, bylo przed lunchem i o kluskach myslalam) ze blad kolor pasuje Ci do karnacji, to jednoczesnie komplemet i spostrzezenie,bo pierwszy raz widze Cie taka i slodziutka jestes Odpowiedz Link