Dodaj do ulubionych

62 - Magnolia

02.08.05, 20:33
Oto Twoja własna PRZEGRÓDKA LISTOWA Z CYFROWYM ZAMKIEM BŁYSKAWICZNYM NR 62
na TWOJE listy do świata, wszystkich, bezadresowe, a nawet - takie wyjątkowe -
do samej siebie...wink

W tej PRZEGRÓDCE układaj - według własnego uznania - swoje zachwycenia,
zauroczenia ale i rozczarowania, których życie nie skąpi nikomu, a wiec
i Twoim bywają zapewne udziałem.

Dziel się z nami radościami, będą rosły. Dziel się także smuteczkami...
może zmaleć zechcą?
Obserwuj wątek
    • 1magnolia Re: 62 - Magnolia 03.08.05, 11:42
      Faceci mysla jednak zupelnie inaczej ... jestem stara baba a ciagle sie jeszcze
      ucze i jestem zaskakiwana. Trzeba do nich mowic i jeszcze raz mowic. A w
      ciezkich chwilach, gdy wyleje sie na nich kubel zimnej wody nie obrazaja sie
      jak kobiety, ale oczekuja ze przyjdziesz z cieplym recznikiem i przytulisz ...
      niesamowite wink
      • 1magnolia Re: 62 - Magnolia 09.08.05, 17:23
        Moje zauroczenie Toba spokojnie umiera. Zmniejsza sie codziennie. Odchodzi.
        Coraz mniej slow. Mniej tematow, mniej wszystkiego. Niby przeciwnienstwa sie
        przyciagaja ale tak naprawde umieja szybciej odplywac. Niby nic, a jednak
        brakuje mi Cie i smutno mi, ze jest nas coraz mniej ...
        • aniouek1 Re: 62 - Magnolia z 10.08.05, 14:00 16.01.06, 19:21
          Re: 62 - Skrytka listow do Magnolia
          Autor: 1magnolia
          Data: 10.08.05, 14:00 + dodaj do ulubionych wątków
          --------------------------------------------------------------------------------
          Dziekuje. Potrzebuje miejsca takiego jak to, ze swiadomoscia ze wysylam maile w
          pusta przestrzen i z nadzieja, ze moze czasem ktos sie przy nich zatrzyma,
          przeczyta i moze nawet odpowie. Nie wiem skad w czlowieku taka potrzeba
          uzewnetrzniania? Moze z powodu braku przyjaciol ... Zaplatalam sie i troche
          zagubilam, pierwszy raz jest mi jakos tak dziwnie i nie wiem jak mam sie
          zachowac .... chyba napisze pozniej ...
          • aniouek1 Re: 62 - Magnolia z 11.08.05, 17:15 16.01.06, 19:23
            Re: 62 - Skrytka listow do Magnolia
            Autor: 1magnolia
            Data: 11.08.05, 17:15 + dodaj do ulubionych wątków
            --------------------------------------------------------------------------------
            Probuje przecwiczyc przyjazn z facetem. Przecwiczyc to moze zle slowo. Do tej
            pory do konca w to nie wierzylam, bo takie uklady zazwyczaj koncza sie w lozku.
            Moze ten ma racje bytu bo bylo odwrotnie - do niczego nie doszlo, ale bylismy
            bardzo blisko ... a teraz uczymy sie rozmawiac i moze zaprzyjaznic. Musze byc
            ostrozna i nauczyc sie przyjmowac konkretne, czasem szczere az do bolu
            odpowiedzi. Wczoraj byl pewien przelom. Dzis tez bylo dobrze. Krok po kroku
            staramy sie zbudowac cos na nowo. Nie ranic sie i nie dogryzac. To wyzsza
            szkola jazdy smile)
    • aniouek1 list do T z 02.08.05 10.11.05, 11:36
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=11087&w=27238700
      • 1magnolia Re: list do T z 02.08.05 24.01.06, 13:01
        Boze, rzeczywiscie zapomnialam ... ale mi wstyd! Jak czlowiekowi jest zle to
        szuka miejsca zeby zlozyc swoje lzy, a jak jest dobrze to biegnie dalej i nie
        oglada sie za siebie.
        Tu zaczerwienilam sie po same uszy i prosze o wybaczenie uncertain
        Do poczty tez nie zagladalam wieki, ale moze to dlatego, ze duzo sie dzialo i
        eh .... koniec usprawiedliwien. Nawalilam i juz wink
        Z T. juz nie nie spotykam, nie dzwonie, nie pisze. Przeszlo mi. Czas leczy
        rany - swiete slowa.
        Zyje sobie dalej ... dobrze, szczesliwie i zdrowo!
        Aniouek - bardzo dziekuje za pamiec!
        Wszystkiego cieplutkiego w ten mrozny dzien zycze wink
    • aniouek1 [...] 14.03.07, 20:05
      Post został usunięty przez adminów lub założyciela forum .
    • marucha1 Re: 62 - Magnolia 02.03.08, 22:25
      Post ratunkowy
    • aniouek1 Re: 62 - Magnolia 01.03.09, 07:40

    • megxx Re: 62 - Magnolia 25.02.10, 22:10
    • aniouek1 Re: 62 - Magnolia 20.02.11, 19:07

      • marucha1 Re: 62 - Magnolia 06.02.12, 08:55
        Magnolio...Wracaj!
    • aniouek1 mmm 02.02.13, 20:14

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka