black_hawk 11.02.04, 12:41 Już dostępne jest nowe pismo niezależnej Grupy Ludzi Cienia- "Chimera". Prezentujemy w nim lubińskich autorów. Pismo jest darmowe i wydawane ze środków własnych Grupy.. Szukajcie a znajdziecie. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
magda_s4 Re: "Chimera" 11.02.04, 14:13 Ooooooo, wróciłeś... Mam nadzieję, że z Tobą wredzia, bo jej coś nie widać ostatnio. Odpowiedz Link Zgłoś
moonart Re: "Chimera" 11.02.04, 14:45 Hmm.. taki off topic.. ale to jest wlasnie wpis nr 2345 ;) Odpowiedz Link Zgłoś
magda_s4 Gratulejszyn w takim razie! 11.02.04, 14:48 moonart napisał: > Hmm.. taki off topic.. ale to jest wlasnie wpis nr 2345 ;) Stawiasz Redd's. Odpowiedz Link Zgłoś
black_hawk Magda i If_ona 16.02.04, 12:37 If_ona i Magda:może napisałybyście coś do "Chimery"? Odpowiedz Link Zgłoś
if_ona Hmmm 16.02.04, 18:09 black_hawk napisał: > If_ona i Magda:może napisałybyście coś do "Chimery"? A więc :) O GLC czytałam jedynie wyrywkowo na lubińskich forach - takie półsłowa i półsłówka.. Czyli nie orientuję się o co dokładnie chodzi. Ograniczonam po prostu :) Musicie wzmocnić dział Public Relations ;) Chimery nie przeczytałam do tej pory, bo nie szukam - może kiedys mi wpadnie w ręce. Widoczne poruszam sie w złych rejonach..I znów dział PR.. :) A poza tym nie umiem pisać :) Choć żałuję tego szczerze ;) Odpowiedz Link Zgłoś
black_hawk Re: Hmmm 18.02.04, 11:41 Nazwa Grupa Ludzi Cienia zobowiązuje. Robocza wersja strony internetowej www.grupaludzicienia.webpark.pl Odpowiedz Link Zgłoś
black_hawk Zapraszam! 18.02.04, 13:50 Zapraszamy Was na stronę www.grupaludzicienia.webpark.pl Jest to na razie robocza wersja strony. Na próbę pokazujemy, jak ma to mniej więcej wyglądać. Dlatego na razie tylko trzy osoby. Z czasem wszystko będzie aktualizowane. Dlaczego robocza wersja? Ponieważ chcemy, byście i Wy mieli na nią wpływ, prosimy o Wasze sugestie i opinie. Jest to dla nas cholernie ważne, bo nie chcemy działać "w powietrzu." Odpowiedz Link Zgłoś