11.02.04, 12:41
Już dostępne jest nowe pismo niezależnej Grupy Ludzi Cienia- "Chimera".
Prezentujemy w nim lubińskich autorów.
Pismo jest darmowe i wydawane ze środków własnych Grupy..
Szukajcie a znajdziecie.
Obserwuj wątek
    • magda_s4 Re: "Chimera" 11.02.04, 14:13
      Ooooooo, wróciłeś...
      Mam nadzieję, że z Tobą wredzia, bo jej coś nie widać ostatnio.
      • moonart Re: "Chimera" 11.02.04, 14:45
        Hmm.. taki off topic.. ale to jest wlasnie wpis nr 2345 ;)
        • magda_s4 Gratulejszyn w takim razie! 11.02.04, 14:48
          moonart napisał:

          > Hmm.. taki off topic.. ale to jest wlasnie wpis nr 2345 ;)

          Stawiasz Redd's.
          • moonart Re: Gratulejszyn w takim razie! 11.02.04, 20:36
            Dobra... Hehee :P
            • black_hawk Magda i If_ona 16.02.04, 12:37
              If_ona i Magda:może napisałybyście coś do "Chimery"?
              • if_ona Hmmm 16.02.04, 18:09
                black_hawk napisał:

                > If_ona i Magda:może napisałybyście coś do "Chimery"?

                A więc :)

                O GLC czytałam jedynie wyrywkowo na lubińskich forach - takie półsłowa i
                półsłówka.. Czyli nie orientuję się o co dokładnie chodzi. Ograniczonam po
                prostu :) Musicie wzmocnić dział Public Relations ;)

                Chimery nie przeczytałam do tej pory, bo nie szukam - może kiedys mi wpadnie w
                ręce. Widoczne poruszam sie w złych rejonach..I znów dział PR.. :)

                A poza tym nie umiem pisać :) Choć żałuję tego szczerze ;)
                • black_hawk Re: Hmmm 18.02.04, 11:41
                  Nazwa Grupa Ludzi Cienia zobowiązuje.

                  Robocza wersja strony internetowej www.grupaludzicienia.webpark.pl
                  • black_hawk Zapraszam! 18.02.04, 13:50
                    Zapraszamy Was na stronę www.grupaludzicienia.webpark.pl

                    Jest to na razie robocza wersja strony.

                    Na próbę pokazujemy, jak ma to mniej więcej wyglądać. Dlatego na razie tylko
                    trzy osoby. Z czasem wszystko będzie aktualizowane.

                    Dlaczego robocza wersja?
                    Ponieważ chcemy, byście i Wy mieli na nią wpływ, prosimy o Wasze sugestie i
                    opinie. Jest to dla nas cholernie ważne, bo nie chcemy działać "w powietrzu."
                    • black_hawk Re: Zapraszam! 27.02.04, 14:06
                      Forum już działa, zapraszam!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka