21.05.10, 09:46
Dostałam cukiernicę posrebrzaną z Hefry i chciałam dokupić łyżeczki
do kawy, ale nie wiem czy warto. Może ktoś już uzytkuje ich wyroby?
Widziałam ich stoisko w Indomo.Napiszcie coś.
Obserwuj wątek
    • ptaqowa77 Re: Sztućce 21.05.10, 21:33
      ja dostałam w prezencie ślubnym i niestety...
      trzeba często czyścić bo brazowieje co chwile
      lyzeczka od cukru to samo
      mam tez widelczyki, mniej uzywane, a wlasciwie wcale, wiec nic sie z nimi nie dzieje
      decyzja nalezy do ciebie :)
    • tmanfredmyi Re: Sztućce 24.05.10, 06:58
      łyżeczki robia dobre na bardzo wysokim poziomie, niestety srebro ma
      to do siebie, ze zmienia kolorystykę, wiele rzeczy na to wpływa, ale
      śmiało kupuj, nie bedziesz zawiedziona, a pomysl jak zaprosisz gosci
      na impeze i zastawisz stół takimi widelcami i łyżeczkami to co
      niektórym szczęki poopadają, smiało kupuj
    • 30kiniaa Re: Sztućce 26.05.10, 09:11
      Hmm, czy warto? Proponuje łyżeczki z hipermarketu albo jeszcze
      lepiej ze sklepu z rzeczami po 5 zł. Chyba nie sądzisz, że
      zwykła "chińszczyzna" będzie pasowała do posrebrzanej cukiernicy.
      Moda na chłam dawno minęła! Ja wolę zapłacić troszkę więcej i mieć
      na lata. Pozdrawiam.
    • asia-jedza Re: Sztućce 29.05.10, 00:07
      można też kupić w mercusie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka