lubinianka49 21.05.10, 09:46 Dostałam cukiernicę posrebrzaną z Hefry i chciałam dokupić łyżeczki do kawy, ale nie wiem czy warto. Może ktoś już uzytkuje ich wyroby? Widziałam ich stoisko w Indomo.Napiszcie coś. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ptaqowa77 Re: Sztućce 21.05.10, 21:33 ja dostałam w prezencie ślubnym i niestety... trzeba często czyścić bo brazowieje co chwile lyzeczka od cukru to samo mam tez widelczyki, mniej uzywane, a wlasciwie wcale, wiec nic sie z nimi nie dzieje decyzja nalezy do ciebie :) Odpowiedz Link Zgłoś
tmanfredmyi Re: Sztućce 24.05.10, 06:58 łyżeczki robia dobre na bardzo wysokim poziomie, niestety srebro ma to do siebie, ze zmienia kolorystykę, wiele rzeczy na to wpływa, ale śmiało kupuj, nie bedziesz zawiedziona, a pomysl jak zaprosisz gosci na impeze i zastawisz stół takimi widelcami i łyżeczkami to co niektórym szczęki poopadają, smiało kupuj Odpowiedz Link Zgłoś
30kiniaa Re: Sztućce 26.05.10, 09:11 Hmm, czy warto? Proponuje łyżeczki z hipermarketu albo jeszcze lepiej ze sklepu z rzeczami po 5 zł. Chyba nie sądzisz, że zwykła "chińszczyzna" będzie pasowała do posrebrzanej cukiernicy. Moda na chłam dawno minęła! Ja wolę zapłacić troszkę więcej i mieć na lata. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś