aankaa 20.02.04, 21:25 (w ten sposób może zacznę tradycję) kłaniam się już siedzącym w fotelach, polegującym na sofach Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
aankaa jest piątkowy wieczór 20.02.04, 21:41 jutro budzik nie dzwoni (już go schowałam do szuflady) - u Ciebie też ? dwa dni byczenia się (można nawet z piżamki nie wychodzić) - pod warunkiem, że pracuje się pon-pt jutrzejszy obiad tylko do odgrzania (przezornie zrobiłam większy gar gulaszu) - specjalnie dla mnie - następcy znikają z domu na pół dnia, wracają na szybki obiad i mkną na całonocną imprezę uregulowałam "kreskę" w zaprzyjaźnionej budzie - jutro mogę brać znowu bez kasy jak dla mnie - akurat tego dobrego może coś Ci podpasi aha, mam butelkę piwa przy monitorze DD Odpowiedz Link
very_famous Re: jest piątkowy wieczór 20.02.04, 21:52 Ja swoje budziki, telefony i inne ustrojstwa powinnam wyrzucić! O obiedzie powiem tak jak słynna Scarllet O'Hara - pomyślę nad tym jutro Następcom - na zdrowie niech to wyjdzie - wszak rodzicielka będzie miała kompa dla siebie. Buzi im za to ode mnie! U mnie zaprzyjaźniona buda wyszła bokiem - nie jest już zaprzyjaźniona A piwa ani innych alkoholi nie mogę - antybiotyk mam brać błeeeee. A i humor do tego mam kiepski. Czegóż można jeszcze chcieć na piątkowy wieczór... Odpowiedz Link
aankaa buziaki przekażę 20.02.04, 21:57 to może herbata z cytryną i ciepłe skarpety ??? to zawsze pomaga Odpowiedz Link
very_famous Mam nadzieję! 20.02.04, 22:05 > to może herbata z cytryną i ciepłe skarpety ??? to zawsze pomaga Na obrażoną budę, telefony, budziki, na chorobę mi inne środki A tak a propos - na te antybio - 57 zeta wydałam - strzał w plecy. Same rewelacje pod koniec tygodnia. Nawet w telewizornii kicha dlatego w necie siedzę. Odpowiedz Link
very_famous Ale ja piwa nie mogę! 20.02.04, 22:13 Co tam - nawet kropli na żołądek - bo z alkoholem Odpowiedz Link
aankaa antybiotyki + alkohol 20.02.04, 22:17 - "współczesny" lekarz mówi - zabójcze w działaniu - "tradycjonalista" - ok, tyle, że przy mniejszej ilości (alkoholu oczywiście) wcześniej się upijesz Odpowiedz Link
aankaa kasa wyrzucona w aptece 20.02.04, 22:12 taka, jakaś dziwna, moda zapanowała - katar/przeziębienie - to bęc, antybiotyk Ludkowie - do lekarza pełznie się (bo już siły na pójście brak) gdy babcine sposoby zawodzą !!! mleko z miodem "syrop" z cebuli nacieranie kamforą pajda chleba z czosnkiem "inhalacje" z czosnku Odpowiedz Link
very_famous Re: kasa wyrzucona w aptece 20.02.04, 22:14 No właśnie te babcine zawiodły wczoraj i stracha mi zdrówko napędziło. Brrrr. Odpowiedz Link
very_famous Też byś się poddała 20.02.04, 22:25 A przeziębienie ciągnie się od zeszłego weekendu, kiedy z niedosuszoną głową pomiędzy blokami biegałam. Odpowiedz Link
aankaa "samo wlazło, samo wyjdzie" 20.02.04, 22:29 cytat z serialu "daleko od szosy" działa - "ostatnie" antybiotyki łyknęłam łaaaaaaaaadnych paaaaaaaaręęęęęęę lat temu a łeb wkładam pod kran tuż po obudzeniu się - dzięki temu mam ok. godziny na wyschnięcie Odpowiedz Link
very_famous Re: "samo wlazło, samo wyjdzie" 20.02.04, 22:32 Tytuł dobry na jakiś serial! Odpowiedz Link
edzioszka Very 20.02.04, 22:31 coś z kondycją do netowania u Ciebie cieniutko, klub się kreci pełną parą, a Ciebie ani widu Odpowiedz Link
edzioszka Re: Very 20.02.04, 22:39 ale nie myslałam, iż ta inicjatywa na wariackich papierach miec bedzie takie zainteresowanie Odpowiedz Link
very_famous Re: Very 20.02.04, 22:43 Na początku zawsze tak jest, czas pokaże jak będzie dalej. Odpowiedz Link
ichi Re: jest piątkowy wieczór 20.02.04, 22:11 gulasz i piwo ? czy ty mnie czasem nie podglądasz??? właśnie jem obiad (!!!) i popijam pifkiem... dobre zestawienie , nie? Odpowiedz Link
aankaa ja ?? Ciebie ??? podglądam ???????? 20.02.04, 22:14 to mój żelazno-piątkowy zestaw a dodajesz do gulaszu grzyby ? Odpowiedz Link
ichi Re: ja ?? Ciebie ??? podglądam ???????? 20.02.04, 22:35 ten akurat dostałem od mamusi, ale jak robię to cebulka i grzybki muszą być mniam tylko że w tym była marhefka Odpowiedz Link
aankaa gulasz z mahefką :((( 20.02.04, 22:40 ichi napisał: ... (coś tam napisał) do gulaszu (oprócz grzybów i cebuli) warto dodać czosnku ... <mniam> no i NAJWAŻNIEJSZE - musi być zrobiony z dwóch rodzajów mięs aaaaaaaa, i śmietana do sosu - 36% Odpowiedz Link
candycandy Przegwizdany piątek!:( 20.02.04, 22:21 Normalnie dół jak .uj! I tak od kilku dni Napiętrzyły się pewne sprawy, terminy gonią i aż żołądek podchodzi do serca. Wczoraj próbowałam temu zaradzić; na stresy najlepszym "odreagowaczem" jest horror albo thriller. Sama wybrałam, nikt nie protestował widząc me wybitnie przyjazne nastawienie do świata i w ogóle - padło na Gothika. I żesz - wcale nie było strasznie (może już wcześniej adrealina skoczyła za wysoko...), za to było mało logicznie, a Berry piszczała jak jakaś podrzędna aktoreczka Kuracja nie pomogła, stres wciąż siedzi i regularnie chwyta za wnętrzności. Normalnie wiewiórka w brzuchu szaleńczo kręci się w kółko, ugania za własnym ogonem. To tyle odnośnie pięknie zaczętego weekendu. Nie wie, czy ktoś mnie rozumie, ale trudno. Odpowiedz Link
altu Re: Przegwizdany piątek!:( 20.02.04, 22:34 Normalnie, to ja cie rozumiem... We wtorek mój dół osiągnął apogeum... w środę zaczęłam się odbijać od dna. i jest dobrze. Humor mi nawet dopisuje... tylko komp sprawia niejakie problemy. Siedzę sobie u protoplastów, piffko wypiłam, szykuję się powoluchno do spania. Słońce przez weekend ma świecić, połażę nieco po mieście, poodwiedzam stare kąty. Będzie dobrze. Teraz nieco odrobiłam zaległości w czytaniu całego tygodnia, bo w pracy coraz więcej się spraw namnożyło i musiałam pracować twórczo, pańszczyznę odrabiać... a nie po forach się włóczyć. Tydzień zakończył się nowym projektem Edzioszki - dla netoholików (linkę ciągnę w sygnaturce). I ogólnie jest nieźle. Dlatego moje drogie: V_F i CC - nie smućcie się, życie jest piękne, wiosna się zbliża, będzie dobrze, jeżeli będziecie myślały pozytywnie! I tym optymistycznym akcentem kończę dzisiejszą bytność w Salonie... Mam nadzieję, że jutro zniknie ten paskudny banner Gazety o multimedialnym dodatku, to sobie więcej popiszę, bo to on mnie spowalnia i strona otwiera się prawie dwie minuty, a ja mam zbyt dobry humor, żeby takie coś tolerować... Pa pa, żegnam wszystkich zgromadzonych! Nie zapomnijcie posprzątać Salonu i przegonić kota... Odpowiedz Link
ichi Re: Przegwizdany piątek!:( 20.02.04, 22:37 > przegonić kota... > kota mogę przygarnąć... Odpowiedz Link
candycandy Re: Przegwizdany piątek!:( 20.02.04, 22:40 Fajnie, że ktoś mnie rozumie. Wiem, że cały weekend przede mną, ale wiem też, że swoich gardłowych spraw w weekend nie załatwię (fizycznie nie dam rady, nie jestem Bogiem) i przez to cały weekend mam w plecy. Wisi toto nade mną jak ten nieszczęsny miecz Demoklatesa, a ja patrzę jak się buja na nitce Sprzątać dziś nie sprzątam - trudno, przewróciło się, niech leży Kota też nie będę wyganiać, niech sobie pomruczy przy kominku... Odpowiedz Link
very_famous Re: Przegwizdany piątek!:( 20.02.04, 22:49 Czy to przypadkiem nie jest jakoś określone terminem medycznym? Odpowiedz Link
candycandy Re: Przegwizdany piątek!:( 20.02.04, 22:55 Jaśniej VF, przez stres mogę mieć zaburzenia w logicznym rozumowaniu. very_famous napisała: > Czy to przypadkiem nie jest jakoś określone terminem medycznym? Odpowiedz Link
very_famous Re: Przegwizdany piątek!:( 20.02.04, 22:37 Rozumiem - zwłaszcza tą wiewórkę w brzuchu. Odpowiedz Link
candycandy Re: Przegwizdany piątek!:( 20.02.04, 22:46 Tez masz takie żwierzątko? Bo piszesz, że chora jesteś, to i wiewiórka powinna leżeć. Moja wariuje, chyba zacznę jej szydełkować mały, przyjemny kaftanik bezpieczeństwa -tylko z czego? Odpowiedz Link
aankaa Re: Przegwizdany piątek!:( 20.02.04, 22:55 candycandy napisała: > Moja wariuje, chyba zacznę jej szydełkować mały, przyjemny kaftanik > bezpieczeństwa -tylko z czego? z taśmy w kasetach wersja soft: magnetofonowe, hard: video Odpowiedz Link
very_famous Re: Przegwizdany piątek!:( 20.02.04, 22:57 Mam - notorycznie się wierci Wiem że chore wiewiórki powinny leżeć ale.... Odpowiedz Link
aankaa wiewióra 20.02.04, 23:09 obejrzyj sobie (jak już wyzdrowiejesz) plakaty reklamujące ślizgawkę w Wola Parku DD Odpowiedz Link
ichi Re: Przegwizdany piątek!:( 20.02.04, 23:42 very_famous napisała: > Mam - notorycznie się wierci > Wiem że chore wiewiórki powinny leżeć ale.... poszczuj ją kotem Odpowiedz Link
geograf Re: właśnie weszłam - witam 22.02.04, 10:42 Witam wszystkich zgromadzonych i niezgromadzonych w ten dzień niedzielny... jak to jest,że kłade się o 3-po zabawie-a nie mogę spać długo,ktoś wie? ach..cudowny smak herbaty...komuś wlać do filiżanki? Odpowiedz Link
altu Re: właśnie weszłam - witam 22.02.04, 11:42 Hejka, witam w niedzielne południe... Rzadko można mnie spotkać w Salonie o takiej porze... Też tak mam, że im krócej śpię, zwłaszcza po imprezie, tym lepiej się czuję... Wczoraj trochę salsy potańczyłam... No cóż, karnawał się kończy... Odpowiedz Link
sloggi Re: właśnie mnie wniesło - witam 22.02.04, 16:14 Obudziłem się to i witam. Byłem na spotkaniu FENu i wróciłem do domu jak już świtało. To chyba świadczy o tym, że było fantastycznie Odpowiedz Link