Dodaj do ulubionych

Polacy średnio kochają się 110 razy w roku

12.10.04, 19:12
Ponad 30 proc. Polaków przyznaje się do uprawiania seksu bez zabezpieczeń z
partnerem o nieznanej przeszłości seksualnej. W porównaniu z innymi państwami
nie jest to zły wynik.

W Szwecji i Danii takich osób jest 64 proc. - wynika z raportu na temat postaw
i zachowań seksualnych na świecie w 2004 roku przedstawionego we wtorek w
Warszawie.

Raport powstał na podstawie ankiety firmy Durex opublikowanej na jej stronach
internetowych. W badaniu, przeprowadzonym już po raz ósmy, wzięło udział 350
tys. osób z 41 krajów. "W Polsce wypełniono ok. 98 tys. ankiet. Jest to
rewelacyjny wynik, gdyż wyprzedzili nas tylko Chińczycy" - powiedziała Liliana
Cimaszewska odpowiedzialna za markę Durex w Polsce.

Według ankiety, do uprawiania seksu bez zabezpieczeń z partnerem o nieznanej
przeszłości seksualnej najczęściej (57,9 proc.) przyznają się osoby powyżej
55. roku życia. Jednocześnie 47,3 respondentów za największą obawę związaną z
seksem uznała HIV/AIDS; na następnym miejscu była nieplanowana ciąża (40,1 proc.).

Badania pokazały, że wśród respondentów na całym świecie istnieje duże
zapotrzebowanie na pigułki antykoncepcyjne dla mężczyzn. W Polsce ponad 62
proc. mężczyzn gotowych byłoby stosować taką metodę zabezpieczeń. Na świecie
gotowość taką zadeklarowało 59 proc. mężczyzn; wśród nich najwięcej jest
Brazylijczyków (81 proc.), Szwedów (79 proc.) i Hiszpanów (73 proc.).

info.onet.pl/992691,11,item.html
Obserwuj wątek
    • ada296 Re: Polacy średnio kochają się 110 razy w roku 12.10.04, 22:38
      110 razy ?
      to kto to za mnie robi ? sad
      • kris01 Re: Polacy średnio kochają się 110 razy w roku 12.10.04, 22:46
        Dobrzy ludzie tongue_out
      • zamek Re: Polacy średnio kochają się 110 razy w roku 12.10.04, 23:03
        ada296 napisała:

        > to kto to za mnie robi ? sad
        Niestety nie ja.
        Wniosek - jakaś para nadrabia za nas oboje wink
        • ada296 Re: Polacy średnio kochają się 110 razy w roku 13.10.04, 01:26
          a dlaczego sama nie mogę normy wyrobić ?
          do kitu ta statystyka
          chcę swoje i już !!!
          • jackussi Re: Polacy średnio kochają się 110 razy w roku 13.10.04, 05:45
            ada296 napisała:

            > a dlaczego sama nie mogę normy wyrobić ?
            > do kitu ta statystyka
            > chcę swoje i już !!!

            Popieram Cie, masz do tego pełne prawo!!
            Załóż komitet protestacyjny smile)
            >
            • axsa Re: Polacy średnio kochają się 110 razy w roku 13.10.04, 08:02
              A ja doszłam do wniosku,
              ze z kochaniem u mnie normalnie.
              Co nie znaczy, że mam co roku 110 na liczniku.
              Nie wiem ile, bo nie prowadzę statystyki, ale 110 na pewno nie.
              Czyżby drugi wniosek - nie jestem Polką?
              Może trzeci - nie jestem srednia.
              • matya Re: Polacy średnio kochają się 110 razy w roku 13.10.04, 10:10
                a pewien profesor od statystyki utopil sie w jeziorze, ktorego srednia
                glebokosc miala 3cmsmile tak to z tymi statystykami jestsmile
    • chaladia Ciekawe... 13.10.04, 10:35
      ..ile z tych 110 razy:
      1. kończy się udanym orgazmem obu partnerów?
      2. jest z własną żoną/własnym mężem, a ile "na boku"?
      3. jest wspomagane Viagrą lub innym podobnym specyfikiem?
      4. nie jest w mniejszym lub większym stopniu gwałtem jednej strony na drugiej?
      • axsa Re: Ciekawe... 13.10.04, 14:07
        A jaki wpływ na tę statystykę mają "panienki"
        z agencji i pobocza szosy i panowie korzystajacy z tych usług?
        • jackussi Re: Ciekawe... 13.10.04, 18:28
          axsa napisała:

          > A jaki wpływ na tę statystykę mają "panienki"
          > z agencji i pobocza szosy i panowie korzystajacy z tych usług?

          Panienki z pobocza - ile musiałby mi dopłacić abym się zdecydował - oj duzo!!
          • sloggi Re: Ciekawe... 13.10.04, 18:45
            U mnie ta średnia jest chyba "pulsacyjna" tongue_out
    • sloggi Re: Polacy średnio kochają się 110 razy w roku 03.02.05, 22:41
      Ciekawa jaka jest średnia salonowa? tongue_out
      • groha Re: Polacy średnio kochają się 110 razy w roku 03.02.05, 22:57
        Sądząc po pustce, jaką świeci salon nocą, średnia jest chyba dość wysoka smile
        • sloggi Re: Polacy średnio kochają się 110 razy w roku 03.02.05, 23:04
          Tak myslisz?
          A ja myślę, że niktóre jednostki lampią się w TV.
      • carrramba Re: Polacy średnio kochają się 110 razy w roku 03.02.05, 22:58
        nie odpowiadamsmile
      • frida2 Re: Polacy średnio kochają się 110 razy w roku 03.02.05, 23:50
        Ja się tam nie wypowiadam tongue_out
        • sloggi Re: Polacy średnio kochają się 110 razy w roku 04.02.05, 00:09
          frida2 napisała:

          > Ja się tam nie wypowiadam tongue_out
          >

          Szkoda.
          • frida2 Re: Polacy średnio kochają się 110 razy w roku 04.02.05, 00:12
            A dlaczego niby?
            • impostor Re: Polacy średnio kochają się 110 razy w roku 04.02.05, 14:39
              wlasnie?
              • frida2 Re: Polacy średnio kochają się 110 razy w roku 04.02.05, 20:10
                No właśnie, właśnie?
    • zettrzy Re: Polacy średnio kochają się 110 razy w roku 03.02.05, 23:47
      a w Stanach kazda rodzina ma srednio 3.5 dziecka
      • vitalia Re: Polacy średnio kochają się 110 razy w roku 03.02.05, 23:49
        no...okazji trochę brak czasami..
    • papilioparus a taki zwykły... 04.02.05, 01:24
      ... świerszcz potrafi w kilka godzin odbyć 50 stosunków seksualnych z tą samą
      partnerką. (według informacji z www.robale.pl)
      • zettrzy Re: a taki zwykły... 04.02.05, 02:15
        biedne te swierszczowny...
        • goonia wniosek nasuwa sie jeden 04.02.05, 04:49
          brazylijskie swierszcze na partnerow nadaja sie najlepiej, bezpiecznie i ponad
          norme sie mozna wybicsmile
          a swoja droga nie wierze w takie badania, polowa klamie. No chyba, ze mlodzi i
          nizeniaci to jeszcze prawde powiedza. reszta lze az wiory leca.

          • martuha Re: wniosek nasuwa sie jeden 04.02.05, 10:25
            zawsze zastanawia mnie wiarygodnosc takiej ankiety. ale jesli wynik jest
            prawdziwy, to pogratulowac smile
    • impostor Re: Polacy średnio kochają się 110 razy w roku 04.02.05, 14:39
      a ciekawe ile razy w roku kochaja sie dobrze...smile
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka