dimanche 17.05.06, 00:17 czasem trza coś wybrać, nie tylko prezydenta Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
spyheart Re: Środa - dniem wyboru 17.05.06, 00:20 czasem i trudnych decyzji................ Odpowiedz Link
dimanche Re: Środa - dniem finalu LM 17.05.06, 00:24 LM to papierosy, ktore mi wchodzą lepiej niz inne... chociaż mamy dwie nogi, ręce też ludzie nie mówią nam dzień dobry... Odpowiedz Link
impostor Re: Środa - dniem finalu LM 17.05.06, 00:26 powiedz babie o sporcie, to zawsze sobie jakis kuchenny temat znajdzie... Odpowiedz Link
dimanche Re: Środa - dniem finalu LM 17.05.06, 00:28 ja w kuchni nie pale, tylko przy oknie Odpowiedz Link
dimanche Re: Środa - dniem finalu LM 17.05.06, 08:04 pep-per napisał: > W domu palę tylko na balkonie Ja też kiedyś będę miała balkonik! Odpowiedz Link
pep-per Re: Środa - dniem finalu LM 17.05.06, 09:06 Na razie jest to balkon mojej mamy. Ale kiedyś też doczekam się swojego Odpowiedz Link
dimanche Re: Środa - dniem wyboru 17.05.06, 22:42 cienmotyla napisała: > Hmm co może przynieść nowy dzień? Dziś tylko sport, ale nie ma już Ruuda Gullita z AC MIlan, więc nie mam po co oglądać... Odpowiedz Link
woodpecker_from_mars Re: Środa - dniem wyboru 18.05.06, 00:03 ...czwartek dniem wyboru?????????????????????? Odpowiedz Link