Dodaj do ulubionych

Środa - dniem wyboru

17.05.06, 00:17
czasem trza coś wybrać, nie tylko prezydenta
Obserwuj wątek
    • spyheart Re: Środa - dniem wyboru 17.05.06, 00:20
      czasem i trudnych decyzji................
    • impostor Re: Środa - dniem finalu LM 17.05.06, 00:21
      visca el Barca!!
      • dimanche Re: Środa - dniem finalu LM 17.05.06, 00:24
        LM to papierosy, ktore mi wchodzą lepiej niz inne...

        chociaż mamy dwie nogi, ręce też
        ludzie nie mówią nam dzień dobry...
        • impostor Re: Środa - dniem finalu LM 17.05.06, 00:26
          powiedz babie o sporcie, to zawsze sobie jakis kuchenny temat znajdzie...
          • dimanche Re: Środa - dniem finalu LM 17.05.06, 00:28
            ja w kuchni nie pale, tylko przy oknie
            • pep-per Re: Środa - dniem finalu LM 17.05.06, 08:03
              W domu palę tylko na balkonie smile
              • dimanche Re: Środa - dniem finalu LM 17.05.06, 08:04
                pep-per napisał:

                > W domu palę tylko na balkonie smile

                Ja też kiedyś będę miała balkonik!
                • pep-per Re: Środa - dniem finalu LM 17.05.06, 09:06
                  Na razie jest to balkon mojej mamy. Ale kiedyś też doczekam się swojego smile
    • cienmotyla Re: Środa - dniem wyboru 17.05.06, 22:40
      Hmm co może przynieść nowy dzień?
      • dimanche Re: Środa - dniem wyboru 17.05.06, 22:42
        cienmotyla napisała:

        > Hmm co może przynieść nowy dzień?

        Dziś tylko sport, ale nie ma już Ruuda Gullita z AC MIlan, więc nie mam po co
        oglądać...
        • woodpecker_from_mars Re: Środa - dniem wyboru 18.05.06, 00:03
          ...czwartek dniem wyboru??????????????????????
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka