06.07.06, 11:21
Przydałaby się sjesta w taki upał.
Mogłabym po tym siedzieć dłużej w pracy.
Ale w taki upał nie da się pracować.
Obserwuj wątek
    • dimanche Re: Sjesta. 06.07.06, 11:29
      pewnie tak - ja miałam do wyboru w pracy, albo mieć kilka dni wolnego czasem pod
      rząd, albo mniej godzin do przepracowania dziennie, wybrałam pierwszą opcję -
      wolę posiedzieć te 8 godzin, ale za to mieć 4 dni, zamiast 5, pracy w tygodniu...
      • maximilianna Re: Sjesta. 06.07.06, 11:50
        no tak.
        Ja na szczęście siedzę w chłodnym pomieszczeniu, ale jak mam wyjść na dwór - to
        już strach.
        I dziś też jeszcze mam wolne smile
        • dimanche Re: Sjesta. 06.07.06, 13:38
          Jak posprzątam to będzie sjesta, dziś na obiad ryż z jabłkami z braku laku...nie
          przyznam się mamie, bo będzie krzyczała, że nie dbam o siebie i się źle odżywiam...
    • frida2 Re: Sjesta. 29.10.06, 14:13
      Upału nie ma, leje przeokropnie, ale sjesta się należy.
      Kawa paruje, po niej będzie herbata z cytryną.

      O szyby deszcz dzwoni, deszcz dzwoni jesienny
      I pluszcze jednaki, miarowy, niezmienny,
      Dżdżu krople padają i tłuką w me okno...
      Jęk szklany... płacz szklany... a szyby w mgle mokną
      I światła szarego blask sączy się senny...
      O szyby deszcz dzwoni, deszcz dzwoni jesienny...
      • skiela1 Re: Sjesta. 29.10.06, 16:20
        Ja bede caly dzien sjestowacsmile

        chociaz korci mnie,moze jakis sklep,najlepiej z butami,prefumeria tez moze bycsmile
        • danl16 Re: Sjesta. 29.10.06, 17:56
          wrecz dzien i noc wink

          skiela1 napisała:

          > Ja bede caly dzien sjestowacsmile
          >
          > chociaz korci mnie,moze jakis sklep,najlepiej z butami,prefumeria tez moze
          byc:
          > -)
        • frida2 Re: Sjesta. 29.10.06, 21:59
          skiela1 napisała:

          > Ja bede caly dzien sjestowacsmile

          Jak się bawić to się bawić smile
          • skiela1 Re: Sjesta. 29.10.06, 22:31
            frida2 napisała:

            > skiela1 napisała:
            >
            > > Ja bede caly dzien sjestowacsmile
            >
            > Jak się bawić to się bawić smile

            dopiero 16.30.
            jeszcze mi duzo tego sjestowania zostalo,bycze sie niemilosierniesmile))
      • sibeliuss Re: Sjesta. 29.10.06, 20:05
        Też to sobie dziś recytowałem pod nosem.
        • frida2 Re: Sjesta. 29.10.06, 21:58
          sibeliuss napisał:

          > Też to sobie dziś recytowałem pod nosem.

          Tylko w tym wierszu jest spokojniej.
          Nareszcie przestało lać.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka