sibeliuss 18.11.06, 22:09 Będzie wieczorna kawa i coś do niej. Co u Państwa prosze Państwa? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
olianka Re: Przy kominku 18.11.06, 22:15 Mam bardzo dobrą szarlotkę, jeszcze ciepłą. Ma ktoś ochotę? Odpowiedz Link
frida2 Re: Przy kominku 18.11.06, 22:16 sibeliuss napisał: > Co u Państwa prosze Państwa? Szału nie ma. Wróciłam ze spaceru połączonego z konsumpcją i jakoś wieczór mija. Odpowiedz Link
frida2 Re: Przy kominku 18.11.06, 22:24 szarex napisał: > Co konsumowałaś? Penne capricciosa. Odpowiedz Link
frida2 Re: Przy kominku 18.11.06, 23:01 sibeliuss napisał: > Zrobiłaś się rozwydrzona Muszę się rozpieszczać, bo kto inny ma to robić? Odpowiedz Link
frida2 Re: Przy kominku 18.11.06, 23:13 sibeliuss napisał: > Gdy życie Cię nie pieści - popieść się sam Trzeba sobie jakoś radzić Odpowiedz Link
frida2 Re: Przy kominku 18.11.06, 23:25 sibeliuss napisał: > Aż dziwne, że lumpa dziś nie zaliczyłaś. Jestem na odwyku. Odpowiedz Link
sibeliuss Re: Przy kominku 18.11.06, 23:31 frida2 napisała: > sibeliuss napisał: > > > Aż dziwne, że lumpa dziś nie zaliczyłaś. > > Jestem na odwyku. Ja też, przez cały tydzień tylko jedna koszula, z kosza za złotówkę - ale jaka piękna. Odpowiedz Link
frida2 Re: Przy kominku 18.11.06, 23:34 sibeliuss napisał: > Ja też, przez cały tydzień tylko jedna koszula, z kosza za złotówkę - ale jaka > piękna. A ja ani skrawka od czasu tej spódnicy z benetton'a. Odpowiedz Link
frida2 Re: Przy kominku 18.11.06, 23:37 sibeliuss napisał: > To zapewne było wieki temu? Jakieś 2 tygodnie. Prawie. Odpowiedz Link
frida2 Re: Przy kominku 19.11.06, 00:48 sibeliuss napisał: > Tak po prostu je mijasz i nic? Kusi mnie, ale mam pewien obiekt porządania i chcąc go nabyć muszę szanować pieniążki Odpowiedz Link
szarex Re: Przy kominku 18.11.06, 22:21 > Będzie wieczorna kawa i coś do niej. Kawa o tej porze? Pracujesz na nocnej zmianie, czy co? > Co u Państwa prosze Państwa? U mnie przyjemny wieczór - siedzę sobie, forumuję i słucham Beatlesów - właśnie lecą w radiu. Odpowiedz Link
tukee Re: Przy kominku 18.11.06, 22:26 oj, cudownie! Mam była dzis w odwiedzinach, było wspaniale. Taka jest ładna i kochana. Strasznie ucieszyła sie, ze notebook taki super. Wzruszyłam sie jak serfowała po internecie i jak śmiesznie trzymała myszke. Jest cudowna i taka pogodna. Mam świetny humor, pogadałyśmy jak zwykle i jak zwykle jesteśmy nienagadane, mino, ze rozmawiamy codziennie, spotykamy sie bardzo czesto. Kochana jest przekazała mi radośc życia. A kot siedzi obok mnie, włazi na kolana i doprasza sie glaskania. tak mi dobrze ) Odpowiedz Link
frida2 Re: Przy kominku 19.11.06, 00:06 skiela1 napisała: > Cos mna trzesie. > jakas grypa czy co. Niedobrze. Odpowiedz Link
szarex Re: Przy kominku 19.11.06, 11:44 Może to łza na rzęsie, tak się trzęsie, że aż Tobą trzęsie Odpowiedz Link
wadera3 Re: Przy kominku 19.11.06, 00:42 1. Spośród starych płyt gramofonowych Jedną najpiękniejszą znam, Czasem, kiedy wieczór jest zimowy Tę niemodną płytę sobie gram. Zdaje mi się wtedy, że wróciłaś I wróciła młodość moja znów, Snuje się za nami słowo miłość, Najpiękniejsze spośród wszystkich słów. Refren: Przy kominku mrok zapadł szary jak mgła, Przy kominku piosenkę starą ktoś gra, Powracają wspomnienia z dawnych tych dni Gdy po raz pierwszy kocham cię mówiłaś mi. 2. Patrzę na pożółkłe fotografie I uśmiecham się wśród łez, Dziś już wytłumaczyć nie potrafię, Czemu mi tak źle bez ciebie jest. Stara płyta kręci się i szumi, Jest pęknięta tak jak serce me, Serce, co zapomnieć cię nie umie I z daleka pożegnanie śle. Refren: Przy kominku ... Odpowiedz Link
skiela1 Re: Przy kominku 24.01.07, 19:09 U mnie kawa. A o kominku to pomarzyc moge. U mnie zimno i sniezno. Odpowiedz Link
frida2 Re: Przy kominku 24.01.07, 19:21 Posiedziałabym, ech. U mnie sypie i sypie i końca nie widać. Odpowiedz Link
skiela1 Re: Przy kominku 24.01.07, 19:31 frida2 napisała: > Posiedziałabym, ech. > U mnie sypie i sypie i końca nie widać. Swieczke zapal. Bedzie przyjemniej Odpowiedz Link
trufla3 Re: Przy kominku 26.01.07, 23:18 a u mnie winiawa wlasnej roboty! ..... Pati Trufla i jej kuchnia Odpowiedz Link
m.a.l.a.m.i Re: Przy kominku 26.01.07, 23:58 U mnie książki I nauka, ale od czasu do czasu się wyrywam Odpowiedz Link