Dodaj do ulubionych

Grad padał wczoraj

05.09.07, 06:36
zapomniałam Wam napisać,że burza była, lało solidnie, grzmiało i
błyskało...i nagle zaczęło dudnić o szyby...Grad jak duży groch,
albo nawet ziarenka fasolki... Znowu w TV mówili,że to żadne
anomalie, że to "normalne zjawisko atmosferyczne".
Ale jakie to robi wrażenie taki lód spadający z nieba...

OK, ide po kawę - dobudzić się. Dzień dobry wszystkimwink
Obserwuj wątek
    • agulaszek Re: Grad padał wczoraj 05.09.07, 07:07
      Dzień dobry, u mnie było sucho ale faktem jest, że dziwne rzeczy
      dzieją się z pogodąsmile
    • rico-chorzow Re: Grad padał wczoraj 05.09.07, 10:29
      Dzień dobrysmile,a to ten grad padał z góry na dół?smile)
      • europa63 Re: Grad padał wczoraj 05.09.07, 15:35
        rico-chorzow napisał:

        > Dzień dobrysmile,a to ten grad padał z góry na dół?smile)
        Cześćwink Nieeeeeeeeeee...aż takich anomalii nie zaobserwowano;D
        • rico-chorzow Re: Grad padał wczoraj 06.09.07, 00:34
          Skoro anomalii aż takich nie zaobsewowano,to po co ten rwetes,rwetes byłby gdyby
          bałwanami padałowink),anomalia pogody są dzisiaj - normalne -,takwink)
    • skiela1 Re: Grad padał wczoraj 05.09.07, 15:30
      W Warszawie?

      to te ciezkie chmury przyniosly.
      • europa63 Re: Grad padał wczoraj 05.09.07, 15:34
        skiela1 napisała:

        > W Warszawie?
        Nie, mieszkam w Trójmieściewink

    • forte-piano Re: Grad padał wczoraj 05.09.07, 20:50
      jaki grad,,,aniołkom cukierki się rozsypały.
      • europa63 Re: Grad padał wczoraj 05.09.07, 23:52
        forte-piano napisała:

        > jaki grad,,,aniołkom cukierki się rozsypały.
        Hehehe...zapomniałam, noooooooo, sklerozatongue_outPP
    • mabiwy dzisiaj śnieg 05.09.07, 20:53
      na Kasprowym
    • herbacianka Re: Grad padał wczoraj 05.09.07, 21:00
      u mnie też w nocy grad sypnął, jeden wielki huk był, na szczęście
      krótko.
    • nie_teraz_kochanie Re: Grad padał wczoraj 06.09.07, 12:29
      okropna pogoda zapanowała uncertain
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka