26.01.09, 16:22
Umiesz w trzech zdaniach określić swój entourage?
Obserwuj wątek
    • twardycukierek Re: entourage 26.01.09, 16:40
      piękni
      wyprowadzeni
      (prawie)czterdziestoletni

      wink
    • onlodz42 Re: entourage 26.01.09, 16:53
      Makiawelliczne pytanie tongue_out
      Zależy jaki się przyłoży ZOOM tongue_out

      Nawet gdybyś zapytał po polsku to chyba nie da się na nie
      odpowiedzieć bez oznaczenia kryterium badającego (tzn. pytającego).
      Ciekaw jestem, jakie otoczenie masz na myśli ?
      Globalnie mam oceniać jako Ziemianin, Europejczyk, Polak, czy
      mężczyzna ? A może bardziej lokalnie, jako mieszkaniec miasta,
      bloków, konkretnej dzielnicy (ma to znaczenie tam, gdzie są np. dwa
      kluby piłkarskie tongue_out) ? A może chodzi Ci o inne kryterium np. jak
      postrzegam środowisko podwładnych i przełożonych ? Sąsiadów i
      przechodniów na ulicy? Wrogów i przyjaciół ? Rodziny i przyjaciół?

      Nie, no...zdecydowanie w 3 słowach nie da się tongue_out
      • twardycukierek Re: entourage 26.01.09, 16:55
        Jakże się nie da?

        big_grin
        • onlodz42 Re: entourage 26.01.09, 17:00
          czyli sami (prawie) 40-letni w Twoim otoczeniu ?dzieci niet ?
          staruszków niet ?
          • twardycukierek Re: entourage 26.01.09, 17:05
            Dzieci njet a ci starsi są mentalnie młodsi. tongue_out
            • onlodz42 Re: entourage 26.01.09, 17:19
              niech Ci będzie, a ... wyprowadzeni ?
              nie ma nikogo na dorobku, na emigracji (za chlebem) etc ? itp ?
              • twardycukierek Re: entourage 26.01.09, 20:12
                Nie, wszyscy są tu, blisko smile
    • luxe.calme.volupte Re: entourage 26.01.09, 18:03
      Tak.
      • fedorczyk4 Re: entourage 26.01.09, 20:09
        Rodzina i sami fajni ludzie.
    • e._ Re: entourage 26.01.09, 20:46
      Hiacyntowo.
      Pogodnie.
      Bezpiecznie.

      A jeśli chodzi o ludzi, to:

      Maile
      Telefony
      Koncerty i kawa.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka