sibeliuss 26.01.09, 16:22 Umiesz w trzech zdaniach określić swój entourage? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
twardycukierek Re: entourage 26.01.09, 16:40 piękni wyprowadzeni (prawie)czterdziestoletni Odpowiedz Link
onlodz42 Re: entourage 26.01.09, 16:53 Makiawelliczne pytanie Zależy jaki się przyłoży ZOOM Nawet gdybyś zapytał po polsku to chyba nie da się na nie odpowiedzieć bez oznaczenia kryterium badającego (tzn. pytającego). Ciekaw jestem, jakie otoczenie masz na myśli ? Globalnie mam oceniać jako Ziemianin, Europejczyk, Polak, czy mężczyzna ? A może bardziej lokalnie, jako mieszkaniec miasta, bloków, konkretnej dzielnicy (ma to znaczenie tam, gdzie są np. dwa kluby piłkarskie ) ? A może chodzi Ci o inne kryterium np. jak postrzegam środowisko podwładnych i przełożonych ? Sąsiadów i przechodniów na ulicy? Wrogów i przyjaciół ? Rodziny i przyjaciół? Nie, no...zdecydowanie w 3 słowach nie da się Odpowiedz Link
onlodz42 Re: entourage 26.01.09, 17:00 czyli sami (prawie) 40-letni w Twoim otoczeniu ?dzieci niet ? staruszków niet ? Odpowiedz Link
twardycukierek Re: entourage 26.01.09, 17:05 Dzieci njet a ci starsi są mentalnie młodsi. Odpowiedz Link
onlodz42 Re: entourage 26.01.09, 17:19 niech Ci będzie, a ... wyprowadzeni ? nie ma nikogo na dorobku, na emigracji (za chlebem) etc ? itp ? Odpowiedz Link
e._ Re: entourage 26.01.09, 20:46 Hiacyntowo. Pogodnie. Bezpiecznie. A jeśli chodzi o ludzi, to: Maile Telefony Koncerty i kawa. Odpowiedz Link