tjbazuka 18.03.09, 09:40 wlasnie prom kosmiczy Discovery wyladowal na miedzynarodowej stacji kosmicznej. Piekny start promu Discovery dwa dni wczesniej: www.nasa.gov/multimedia/videogallery/index.html# czy to czlowiek wymymyslil? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
tjbazuka Re: liftoff 18.03.09, 10:59 patrz Krzysiek 1800 mil na godzine .Niezle przyspiesznie zeby wybic sie z ziemskiej grawitacji Odpowiedz Link
mabiwy Re: liftoff 18.03.09, 10:54 i sięga tam gdzie wzrok nie sięga.. byle mu coś paluszków nie przytrzasnęło. Odpowiedz Link