18.03.09, 09:40
wlasnie prom kosmiczy Discovery wyladowal na miedzynarodowej stacji
kosmicznej. Piekny start promu Discovery dwa dni wczesniej:
www.nasa.gov/multimedia/videogallery/index.html#
czy to czlowiek wymymyslil?

Obserwuj wątek
    • kriss67 Re: liftoff 18.03.09, 09:44
      Czołem Tomaszsmile


      Dzieki za linksmile
      • tjbazuka Re: liftoff 18.03.09, 10:59
        patrz Krzysiek 1800 mil na godzine .Niezle przyspiesznie zeby wybic
        sie z ziemskiej grawitacji smile
    • mabiwy Re: liftoff 18.03.09, 10:54
      i sięga tam gdzie wzrok nie sięga..smile byle mu coś paluszków nie
      przytrzasnęło.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka