Dodaj do ulubionych

ekspozycja na gluten

26.07.09, 11:32
mlody ma już 6 miesięcy. jest karmiony sztucznie
Gdy miał 4 mies. zapytałam lekarza o ekspozycje na gluten.
Odpowiedział: " to tylko dla dzieci pod parasolem ochronnym
karmienia piersią"
No to zrezygnowałam.
Ale się zastanawiam co robić?
może jakieś rady?
Obserwuj wątek
    • joanna.czerwinska Re: ekspozycja na gluten 29.07.09, 02:18
      Witam!
      Myślę,że może Pani spróbować ekspozycji na gluten(zgodnie z zaleceniami nie
      wcześniej niż w 5 i nie później niż w 6 miesiącu życia). Zaleca się dodawanie
      kaszki manny 2-3 g ugotowanej do zupki. Jeśli wystąpią jakieś objawy
      niepokojące, zawsze może Pani odstawić Dziecku ten produkt i przesunąć na później.
      Pozdrawiam
      Joanna Czerwińska
      • atena12345 Re: ekspozycja na gluten 29.07.09, 13:31
        dziękuję

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka