mid_mi
28.06.10, 10:09
Z mojej kochanej 3 rodzinnej na Dukanie jestem jeszcze tylko ja. Jestem znów od dzisiaj. Miałam sporą przerwę. Grzech główny truskawki w 2 fazie. Teraz już są niesmaczne bo padało więc jestem z powrotem.
A tak na serio to nie podoba mi się mój wzdęty brzuch, a już go nie było. Tak więc z wielkim postanowieniem poprawy jestem :)