Dodaj do ulubionych

Wróciłam

28.06.10, 10:09
Z mojej kochanej 3 rodzinnej na Dukanie jestem jeszcze tylko ja. Jestem znów od dzisiaj. Miałam sporą przerwę. Grzech główny truskawki w 2 fazie. Teraz już są niesmaczne bo padało więc jestem z powrotem.
A tak na serio to nie podoba mi się mój wzdęty brzuch, a już go nie było. Tak więc z wielkim postanowieniem poprawy jestem :)
Obserwuj wątek
    • capilosa Re: Wróciłam 28.06.10, 10:24
      witaj! ja też zaczynam dzis po raz pierwszy te dietę
      • capilosa Re: Wróciłam 28.06.10, 10:29
        a ile schudłas poprzednio na dukanie?
        • mid_mi Re: Wróciłam 28.06.10, 14:49
          Poprzednio schudłam 11 kg, prawie 12, ale liczę 11

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka