tylkolondon
08.01.11, 21:01
9/12/2010 poroniłam, obecnie mam pierwsza miesiączkę i od razu planuję starania o dziecko.
Mam w związku z tym pytanie czy w takiej ciąży zawsze trzeba podawać luteinę od momentu pozytywnego testu??? może lepiej zrobić badanie HCG i od razu do lekarza.... muszę zadzwonić do swojego lekarza bo zapomniałam się go o to spytać....
jak to był o u was? czy taka ciąża jest traktowana jako zagrożona z powodu małego odstępu od poronienia???