monie_pl
24.10.12, 23:55
Czy ktos ogladal? Byla to pierwsza tego typu debata.
Jesli ktos jest zainteresowany to tutaj jest link:
www.ora.tv/ora2012/thirdparty/2012-party-debate-larry-king-0_azhnvqt7
Nareszcie cos sie ruszylo w ty kraju i te dwie korporacje przy wladzy beda musialy cos zrobic.
Pozdrawiam
monia