nekos 19.12.05, 16:16 jak to jest z tym skypem?? uzywacie?? jak slychac?? wlasnie widzialem w sprzedazy sluchawke do skypea i troche mnie to zainteresowlo. czy warto w to zainwestowac?? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
monika19753 Re: skype 19.12.05, 16:30 ja korzystam ze skypa i bardzo sobie chwale, sa czasem jakies problemiki ale ogolnie jestem zadowolona, a korzystalam juz z roznych komunikatorow mam numer w skypein czyli mozna do mnie sie dodzwonic z normalnych telefonow a ja odbieram w skypie, dziala mi poczta a ostatnio jest juz dostepna videokonferencja i kamerka uruchamia sie automatycznie po nawiazaniu polaczenia polecam, pzdr Odpowiedz Link
chiara76 Re: skype 19.12.05, 16:33 my nawet chyba mamy zainstalowany?;) podobno fajna sprawa. Odpowiedz Link
cvaniaceq skype? 3 X TAK 19.12.05, 16:59 Skype jest chyba najbardziej znanym komunikatorem glosowym, z mozliwoscia videokonferencji, a takze umozliwia prowadznie rozmow na telefony stacionarne i odwrotnie ( opcja platna ). Ja sam uzywam go z 3 lata chyba, fakt czasem sa problemy ale poznym wieczorem mam na mysli ok 10-11PM (Central Time) mozna spokojnie porozmawiac z Polska za frikoo, jakos glosu bardzo dobra. Zadko kiedy sa zaklocenia. I jeszcze jedno mozna prowadzic konferencje w kilka osob ;) A co do sluchawki oferowanej na stronce skype.com .. hmm szkoda kasy idz lepiej do BestBuy lub gdziekolwiek i zainwestuj w o wiele tansze urzadznie. Dobrym pomyslem sa sluchwaki z mikrofonem ( combo ) images.bestbuy.com/BestBuy_US/images/products/7024/7024702_ra.jpg Odpowiedz Link
anyaw73 Re: skype 19.12.05, 17:01 jestem uzytkownikime chyba juz od roku...........i uwazam ze skype jest super..tylko czasem trzeba sprzet dostosowac..... Odpowiedz Link
irenkap Re: skype 19.12.05, 17:30 Codziennie rozmawiam poprzez skype z Chicago, mam tani mikrofonik i specjalnie nie narzekam:) Mój znajomy z Chicago włancza skype wraz z kamerką natychmiast po powrocie z pracy - ma non stop w tle odgłosy ze swojego polskiego domu, szczekanie psa, krzątaninę domowników..łatwiej mu znieść tęsknotę, chociaż my podśmiewalismy się z niego, że ma stałą kontrolę żony:) Dla mnie możliwość rozmawiania poprzez Skype to rewelacja! polecam:) Odpowiedz Link
sorbet5 Re: skype 19.12.05, 17:42 Ja tez polecam, glownie na rozmowy z Polska, zupelnie za darmo. Odpowiedz Link
macko74 Re: skype 19.12.05, 21:49 Siwtna sprawa, jak sie dorwe to i 2godzinki mozna przegadac. Ebay wykupil Skype i sa plany ze bedzie mozliwosc dzwonienia przez skypena normalne numery za free, teraz za ta opcje trzeba placic. We'll see ;-) Pozdro. Macko. Odpowiedz Link
marxx Re: skype 21.12.05, 00:31 ja nie uzywam poniewaz nie mam sluchawek z mikrofonem, a jak kiedys mialem to uzywalem ...skype sie sprawdza....i nawet wirusy przez niego nie wchodza (jak dotychczas) Skype na razie jest dla mnie komunikatorem takim samym jak np GG Odpowiedz Link
samo Re: skype 21.12.05, 02:43 Ja uzywam zarowno opcji PC to PC, jak i Skype Out. Jest to najtanszy sposob rozmowy z Polska-minuta kosztuje mnie jakies 2 centy, balans sie nie zmniejsza z czasem jak na tych beznadziejnych kartach, jakosc polaczen rewelacyjna. Dostalam niedawno oferte promocyjna na e-mail "Give Skype for Christmas",czyli po podaniu na ich stronie kodu promocyjnego otrzymanego w mejlu dowiedzialam sie,ze wkrotce otrzymam poczta wlasnie sluchawke z mikrofonem, CD z software Skype i 30 min Skype Out gratis. Jak sie do mnie Marxx ladnie usmiechniesz, to ci to forwarduje ;o) jak juz w koncu przybedzie. Odpowiedz Link
marxx Re: skype 21.12.05, 07:56 :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Odpowiedz Link
samo Re: skype 21.12.05, 22:04 Moze byc :o))) Jak dojdzie (napisali,ze do czterech tygodni, minely 2), to wysle ci mejla,podasz adres i forwardne. Odpowiedz Link