19.12.05, 16:16
jak to jest z tym skypem?? uzywacie?? jak slychac??
wlasnie widzialem w sprzedazy sluchawke do skypea i troche mnie to
zainteresowlo. czy warto w to zainwestowac??
Obserwuj wątek
    • nekos Re: skype 19.12.05, 16:19
      sorki. zapomnialem podac link www.skype.com
      • monika19753 Re: skype 19.12.05, 16:30
        ja korzystam ze skypa i bardzo sobie chwale, sa czasem jakies problemiki ale
        ogolnie jestem zadowolona, a korzystalam juz z roznych komunikatorow
        mam numer w skypein czyli mozna do mnie sie dodzwonic z normalnych telefonow a
        ja odbieram w skypie, dziala mi poczta a ostatnio jest juz dostepna
        videokonferencja i kamerka uruchamia sie automatycznie po nawiazaniu polaczenia
        polecam, pzdr
    • chiara76 Re: skype 19.12.05, 16:33
      my nawet chyba mamy zainstalowany?;) podobno fajna sprawa.
      • cvaniaceq skype? 3 X TAK 19.12.05, 16:59
        Skype jest chyba najbardziej znanym komunikatorem glosowym, z mozliwoscia
        videokonferencji, a takze umozliwia prowadznie rozmow na telefony stacionarne i
        odwrotnie ( opcja platna ). Ja sam uzywam go z 3 lata chyba, fakt czasem sa
        problemy ale poznym wieczorem mam na mysli ok 10-11PM (Central Time) mozna
        spokojnie porozmawiac z Polska za frikoo, jakos glosu bardzo dobra. Zadko kiedy
        sa zaklocenia. I jeszcze jedno mozna prowadzic konferencje w kilka osob ;)

        A co do sluchawki oferowanej na stronce skype.com .. hmm szkoda kasy idz lepiej
        do BestBuy lub gdziekolwiek i zainwestuj w o wiele tansze urzadznie. Dobrym
        pomyslem sa sluchwaki z mikrofonem ( combo )

        images.bestbuy.com/BestBuy_US/images/products/7024/7024702_ra.jpg
      • anyaw73 Re: skype 19.12.05, 17:01
        jestem uzytkownikime chyba juz od roku...........i uwazam ze skype jest
        super..tylko czasem trzeba sprzet dostosowac.....
    • irenkap Re: skype 19.12.05, 17:30
      Codziennie rozmawiam poprzez skype z Chicago, mam tani mikrofonik i specjalnie
      nie narzekam:) Mój znajomy z Chicago włancza skype wraz z kamerką natychmiast po
      powrocie z pracy - ma non stop w tle odgłosy ze swojego polskiego domu,
      szczekanie psa, krzątaninę domowników..łatwiej mu znieść tęsknotę, chociaż my
      podśmiewalismy się z niego, że ma stałą kontrolę żony:)
      Dla mnie możliwość rozmawiania poprzez Skype to rewelacja! polecam:)
      • sorbet5 Re: skype 19.12.05, 17:42
        Ja tez polecam, glownie na rozmowy z Polska, zupelnie za darmo.
        • macko74 Re: skype 19.12.05, 21:49
          Siwtna sprawa, jak sie dorwe to i 2godzinki mozna przegadac.
          Ebay wykupil Skype i sa plany ze bedzie mozliwosc dzwonienia przez skypena normalne numery za free, teraz za ta opcje trzeba placic.
          We'll see ;-)
          Pozdro.
          Macko.
    • nekos Re: skype 20.12.05, 14:03
      dzieki wszystkim za odpowiedzi:-))
      • cvaniaceq Re: skype 20.12.05, 16:07
        spoko oko ;) nie zamaco! :p
    • marxx Re: skype 21.12.05, 00:31
      ja nie uzywam poniewaz nie mam sluchawek z mikrofonem, a jak kiedys mialem to
      uzywalem ...skype sie sprawdza....i nawet wirusy przez niego nie wchodza (jak
      dotychczas)

      Skype na razie jest dla mnie komunikatorem takim samym jak np GG
    • samo Re: skype 21.12.05, 02:43
      Ja uzywam zarowno opcji PC to PC, jak i Skype Out. Jest to najtanszy sposob
      rozmowy z Polska-minuta kosztuje mnie jakies 2 centy, balans sie nie zmniejsza
      z czasem jak na tych beznadziejnych kartach, jakosc polaczen rewelacyjna.
      Dostalam niedawno oferte promocyjna na e-mail "Give Skype for Christmas",czyli
      po podaniu na ich stronie kodu promocyjnego otrzymanego w mejlu dowiedzialam
      sie,ze wkrotce otrzymam poczta wlasnie sluchawke z mikrofonem, CD z software
      Skype i 30 min Skype Out gratis. Jak sie do mnie Marxx ladnie usmiechniesz, to
      ci to forwarduje ;o) jak juz w koncu przybedzie.
      • marxx Re: skype 21.12.05, 07:56
        :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
        • marxx Re: skype 21.12.05, 07:57
          i czo?
          ;-)
          • samo Re: skype 21.12.05, 22:04
            Moze byc :o)))

            Jak dojdzie (napisali,ze do czterech tygodni, minely 2), to wysle ci
            mejla,podasz adres i forwardne.
            • marxx Re: skype 22.12.05, 00:01
              Dzieki
              :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka