26.01.06, 17:20
Odkrylem go calkiem niedawno i chce sie nim z wami podzielic, jak dla mnie to
rewela i odkrycie roku.
Hasydzkie-regge to jest to !!!

www.hasidicreggae.com/index.php?section=article&album_id=0&id=31
Obserwuj wątek
    • marxx Re: Matisyahu 27.01.06, 00:23
      Masz racje...ze dwa miesiace temu kupilem jego plyte....cos
      niesamowitego...zdaje sie ze w marcu bedzie w Chicagowie
      • sorbet5 Re: Matisyahu 27.01.06, 05:05
        Facet jest swietny! Pierwszy raz uslyszalam o nim w lecie i az nie moglam
        uwierzyc: reggae i chasydyzm na raz! niesamowite...
      • ubukrool Re: Matisyahu 27.01.06, 14:24
        Bedzie, bedzie. 4 marca w Riviera Theatre
    • sylwiaa3 Re: Matisyahu 01.02.06, 20:54
      Kurczę wesz\łam na stronkę, chciałam posłuchać, ale nie chce łączyć.
      Ciekawe czy w Polsce są jego płyty.
      • ubukrool Re: Matisyahu 02.02.06, 03:31
        sylwiaa3 napisała:

        > Kurczę wesz\łam na stronkę, chciałam posłuchać, ale nie chce łączyć.
        > Ciekawe czy w Polsce są jego płyty.

        Sa (a wlasciwie jest jedna) na merlin.pl, to pewnie sa i w normalnych sklepach.
        • macko74 Re: Matisyahu 02.02.06, 09:41
          Ciesze sie ze sie Wam podoba :-)
          Ja sie do reagge nie nadaje ;-)

          Sylwia spruboj tej stronki:

          www.matismusic.com/
          sa tam 30 sekundowe sample (12) , moze tym razem komputer sie nie bedzie Ci "stawial" hihi i posluchasz sobie...
          Pozdrowka.
          Macko.
          • sylwiaa3 Re: Matisyahu 02.02.06, 18:36
            macko74 napisał:

            >
            > Sylwia spruboj tej stronki:
            >
            > www.matismusic.com/
            > sa tam 30 sekundowe sample (12) , moze tym razem komputer sie nie bedzie
            Ci "stawiał.

            Macko ! Nie postawił się. Sedecznie dziękuję. Facet niezły, w Empiku
            chyba dostanę jego płytę, jutro jadę do Śródmieścia.

            "diamond cuts diamond"
            • marxx Re: Matisyahu 02.02.06, 23:25
              Sylwia sprawdz krzynke gazety
    • gdansk70 Re: Matisyahu 02.02.06, 16:43
      marcowy koncert w Chicago wysprzedany

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka