trickstero 26.01.06, 17:20 Odkrylem go calkiem niedawno i chce sie nim z wami podzielic, jak dla mnie to rewela i odkrycie roku. Hasydzkie-regge to jest to !!! www.hasidicreggae.com/index.php?section=article&album_id=0&id=31 Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
marxx Re: Matisyahu 27.01.06, 00:23 Masz racje...ze dwa miesiace temu kupilem jego plyte....cos niesamowitego...zdaje sie ze w marcu bedzie w Chicagowie Odpowiedz Link
sorbet5 Re: Matisyahu 27.01.06, 05:05 Facet jest swietny! Pierwszy raz uslyszalam o nim w lecie i az nie moglam uwierzyc: reggae i chasydyzm na raz! niesamowite... Odpowiedz Link
sylwiaa3 Re: Matisyahu 01.02.06, 20:54 Kurczę wesz\łam na stronkę, chciałam posłuchać, ale nie chce łączyć. Ciekawe czy w Polsce są jego płyty. Odpowiedz Link
ubukrool Re: Matisyahu 02.02.06, 03:31 sylwiaa3 napisała: > Kurczę wesz\łam na stronkę, chciałam posłuchać, ale nie chce łączyć. > Ciekawe czy w Polsce są jego płyty. Sa (a wlasciwie jest jedna) na merlin.pl, to pewnie sa i w normalnych sklepach. Odpowiedz Link
macko74 Re: Matisyahu 02.02.06, 09:41 Ciesze sie ze sie Wam podoba :-) Ja sie do reagge nie nadaje ;-) Sylwia spruboj tej stronki: www.matismusic.com/ sa tam 30 sekundowe sample (12) , moze tym razem komputer sie nie bedzie Ci "stawial" hihi i posluchasz sobie... Pozdrowka. Macko. Odpowiedz Link
sylwiaa3 Re: Matisyahu 02.02.06, 18:36 macko74 napisał: > > Sylwia spruboj tej stronki: > > www.matismusic.com/ > sa tam 30 sekundowe sample (12) , moze tym razem komputer sie nie bedzie Ci "stawiał. Macko ! Nie postawił się. Sedecznie dziękuję. Facet niezły, w Empiku chyba dostanę jego płytę, jutro jadę do Śródmieścia. "diamond cuts diamond" Odpowiedz Link