evek 22.02.06, 05:22 dzisiaj - w srode, o godz. 19.00 w konsulacie polskim jest konferencja prasowa z Kilarem. wybieram sie. chce ktos sie wybrac ze mna? towarzystwo mile widziane! :O) Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
evek Re: Kilar 22.02.06, 18:54 niedziela, 26 lutego. Orchestra Hall at Symphony Center (220 S. Michigan) - godz. 15.00 - "Zywiol i Modlitwa" no i taki to powod przebywania Wojciecha Kilara w Chicago :O) Odpowiedz Link