jaga_nj 05.04.06, 17:19 normalnie pada snieg, bialo wszedzie, ja nie chce....buuuu... Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
bozena73 Re: nie wierze... 05.04.06, 17:28 ja tez wlasnie spojrzalam za okno i sie przestraszylam!! SNieg! Pada snieg!! :-(((( Chce wiosny!! ASAP!!!! Odpowiedz Link
edytkus Re: nie wierze... 05.04.06, 17:28 wracalam z przedszkola gdy zaczelo sypac, jazda w taka pogode to zadna przyjemnosc, ech kwiecien plecien, az nie chce sie wierzyc ze w niedziele jakas babka kapala sie w strumyku w Central Park ;) Odpowiedz Link
edytais Re: nie wierze... 05.04.06, 17:41 Wyslijcie ten snieg do mnie :) Z checia popatrze, moze bawlana ulepie. Moja corka kloci sie ze mna, ze w Arkansas zimy nie ma. Jest jesien, wiosna, lato, a zimy nie ma, bo ona sniegu nei widziala i balwanow nie lepila. Odpowiedz Link
aneta05 Re: nie wierze... 05.04.06, 17:42 pada i na Manhattanie i u mnie w NJ...mama mi zadzwonila i powiedziala a ja laze po internecie i lato na Mazurach palnuje.. ja chce ciepelka!!! Odpowiedz Link
bluedream Ja w tym roku 05.04.06, 18:50 sniegu nie widzialam - wyslijcie kilka platkow:) Trzymajcie sie i wolajcie wiosne glosno, J. Odpowiedz Link
bella41 Re: Ja w tym roku 05.04.06, 22:07 u mnie nie ma sniegu/clifton/, ale zimno w niedziele w bluzeczce na ramiaczka paradowalam, a dzis nie chce mi sie wychodzic i spac mi sie od poniedzialku chce Odpowiedz Link
anima slonce 05.04.06, 22:56 a teraz slonce swieci od paru godzin. typowo nowojorska pogoda... szkoda, ze tak zimno, brrrr... Odpowiedz Link
marekatlanta71 Re: nie wierze... 05.04.06, 23:52 U na stez pada, ale zolty pylek - wszcedzie zolto, samochody zolte, meble w domu zolte, nawet na kiblu zolty nalot :( Odpowiedz Link
bluedream Ha, ha ... 06.04.06, 00:54 skad my to znamy:) Moj York po spacerze tez jest zolty a reszta jak wyzej u Ciebie Marku:) Odpowiedz Link