Dodaj do ulubionych

nie wierze...

05.04.06, 17:19
normalnie pada snieg, bialo wszedzie, ja nie chce....buuuu...
Obserwuj wątek
    • bozena73 Re: nie wierze... 05.04.06, 17:28
      ja tez wlasnie spojrzalam za okno i sie przestraszylam!! SNieg! Pada snieg!! :-((((
      Chce wiosny!! ASAP!!!!
    • edytkus Re: nie wierze... 05.04.06, 17:28
      wracalam z przedszkola gdy zaczelo sypac, jazda w taka pogode to zadna przyjemnosc, ech kwiecien
      plecien, az nie chce sie wierzyc ze w niedziele jakas babka kapala sie w strumyku w Central Park ;)
      • edytais Re: nie wierze... 05.04.06, 17:41
        Wyslijcie ten snieg do mnie :)
        Z checia popatrze, moze bawlana ulepie. Moja corka kloci sie ze mna, ze w
        Arkansas zimy nie ma. Jest jesien, wiosna, lato, a zimy nie ma, bo ona sniegu
        nei widziala i balwanow nie lepila.
      • aneta05 Re: nie wierze... 05.04.06, 17:42
        pada i na Manhattanie i u mnie w NJ...mama mi zadzwonila i powiedziala
        a ja laze po internecie i lato na Mazurach palnuje..

        ja chce ciepelka!!!
        • bluedream Ja w tym roku 05.04.06, 18:50
          sniegu nie widzialam - wyslijcie kilka platkow:)
          Trzymajcie sie i wolajcie wiosne glosno,
          J.
          • bella41 Re: Ja w tym roku 05.04.06, 22:07
            u mnie nie ma sniegu/clifton/, ale zimno
            w niedziele w bluzeczce na ramiaczka paradowalam, a dzis nie chce mi sie
            wychodzic i spac mi sie od poniedzialku chce
    • anima slonce 05.04.06, 22:56
      a teraz slonce swieci od paru godzin.
      typowo nowojorska pogoda... szkoda, ze tak zimno, brrrr...
    • edytkus Re: nie wierze... 05.04.06, 23:10
      no i znowu wiosna, po sniegu ani sladu ;)
    • marekatlanta71 Re: nie wierze... 05.04.06, 23:52
      U na stez pada, ale zolty pylek - wszcedzie zolto, samochody zolte, meble w domu
      zolte, nawet na kiblu zolty nalot :(
      • bluedream Ha, ha ... 06.04.06, 00:54
        skad my to znamy:)
        Moj York po spacerze tez jest zolty a reszta jak wyzej u Ciebie Marku:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka