a_dassuj
13.08.06, 05:16
polecam.Wyprowadzamy sie za tydzien i pomyslalam,ze bardzo chcialabym sie
pozbyc biurka,ktore maz kupil pare miesiecy temu w IKEI.Kupil je akurat jak
bylam w Polsce,wiec nie mialam wplywu na ten zakup i strasznie mi sie nie
podobalo.Przetlumaczylam mu ,ze musimy miec mniejsze itd i umiescilam post na
craigslist.Nie uwierzycie,ale godzine pozniej zadzwonil gosc ,ktory
powiedzial-kupuje i przyjade odebrac o 7 wieczorem.Wrocilam wiec wieczorkiem z
plazy i bylam "zarobiona $200.Tylko $20 wiecej kosztowalo to biurko w
sklepie.Gosc byl strasznie podeksytowany a ja zadowolona.Polecam craigslist
jak najbardziej. www.craigslist.com -duzo ciekawych rzeczy mozna tam znalezc...