Dodaj do ulubionych

craigslist

13.08.06, 05:16
polecam.Wyprowadzamy sie za tydzien i pomyslalam,ze bardzo chcialabym sie
pozbyc biurka,ktore maz kupil pare miesiecy temu w IKEI.Kupil je akurat jak
bylam w Polsce,wiec nie mialam wplywu na ten zakup i strasznie mi sie nie
podobalo.Przetlumaczylam mu ,ze musimy miec mniejsze itd i umiescilam post na
craigslist.Nie uwierzycie,ale godzine pozniej zadzwonil gosc ,ktory
powiedzial-kupuje i przyjade odebrac o 7 wieczorem.Wrocilam wiec wieczorkiem z
plazy i bylam "zarobiona $200.Tylko $20 wiecej kosztowalo to biurko w
sklepie.Gosc byl strasznie podeksytowany a ja zadowolona.Polecam craigslist
jak najbardziej. www.craigslist.com -duzo ciekawych rzeczy mozna tam znalezc...
Obserwuj wątek
    • marthas Re: craigslist 13.08.06, 05:21
      Zgadzam sie, tez czesto korzystamy z tych ogloszen, zwlaszcza elektronicznych -
      sprzedajemy kupujemy. Na craigslist znalazlam tez moj samochodzik.

      Marta
    • ertes Re: craigslist 13.08.06, 07:09
      Sprzedalem TV w czwartek :)
      Poszedl w godzine. Moze za niska cene podalem ale przynajmniej sie pozbylem
      ciezkiego gniota.
    • nanuk24 Re: craigslist 13.08.06, 09:05
      Znam:-)
      Kupuje starocie z craigslist. Dzial "furniture" to moj ulubiony 'sklep':-))
      • aniutek Re: craigslist 13.08.06, 10:13
        oj ja tez znam i na meblach ciagle siedze ;0
        sprzedaje kupuje, craigslist jest super!!!
    • claudia207 Re: craigslist 14.08.06, 03:09
      M sprzedal pare gratow za niezle pieniadze. Zawsze mial kilku chetnych.
      Spotkaliscie sie z ofertami kupna spoza waszego stanu znacznie powyzej
      wystawionej ceny? Prawie za kazdym razem dostawal M takie oferty, ktore
      wygladalyu za pieknie, aby byly prawdziwe. Podejzewalismy jakies oszustwo i
      nigdy nie bralismy ich pod uwage.
    • samo Re: craigslist 14.08.06, 03:38
      Uwielbiam craigslist! Znajduje tam mieszkania, meble i prace (wlasnie w piatek
      dostalam nowa prace z CL :o))
      Moj ostatni nabytek to 4 krzesla Casala z 1966 roku za laczna kwote $100 (moje
      sa biale z czerwonymi siedzeniami):
      www.howaboutout.com/Plastic/P1010361.JPG
    • mjermak Re: craigslist 16.08.06, 15:50
      Ja dzieki craigslist mam samochod i spzredalam troche mebli-jak bym wiecej
      zcasu miala na przeprowadzke to podejrzewam, ze wiecej bym spzredala-no i jak
      bym mieszkala w lepszej dzielnicy bo jak niektorzy dzwonili i dowiadywali sie
      gdzie maja przyjechac to rezygnowali i pytali, czy sie nie boje tam mieszkac.
      Ale super pomysl ktos mial z craigslist. Zastanawiam sie tylko czy sie juz w
      Poslce przyjelo, bo nigdy nie mogalm zrozumiec, czmeu sie w Poslce nie przyjely
      second handy, gdzie mozan kupic lub oddac wszystko.
      • claudia207 Re: craigslist 16.08.06, 16:00
        Jak to nie przyjely sie. Ciucholandow pelno.
    • violet90210 Re: craigslist 16.08.06, 18:50
      o, tak:)) zgadzam sie. Rzeczywiscie ta stronka jest fajna. Wlasnie szukamy na
      niej z mezem mieszania do wynajecia:)))
      • katlia Re: craigslist 16.08.06, 21:45
        Z ta craigslist to bardzo amerykanska success story. Facet, nazywa sie Craig,
        11 lat temu zaczal internetowe zapiski o pracy i housing w rejonach San
        Francisco, gdzie mieszka. Zapiski byly glownie dla znajomych z wschodniego
        wybrzeza ktorzy mysleli o przeprowadce do CA. A sama lista powstala, bo
        Craigowi podobalo sie, ze czytelnicy internetu lubili sobie pomagac i on tez
        chcial pomoc, tak bezinteresownie. Ta lista zrobila sie szybko popularna, i
        coraz bardziej obszerna. Potem Craig wlaczyl inne miasta na liste
        • samo Re: craigslist 18.08.06, 03:58
          Ja jestem ciekawa jak Craig stal sie milionerem?Przeciez na CL nie ma zadnych
          reklam, a advertising jest za darmo :o/
          • edytkus Re: craigslist 18.08.06, 04:07
            samo napisała:

            > Ja jestem ciekawa jak Craig stal sie milionerem?

            www.usatoday.com/printedition/life/20040929/d_craigslist29.art.htm
            While start-ups came and went, craigslist quietly rode the waves of the dot-com boom, survived the
            downturn and continued to grow. In 1999, it became profitable, and in 2000 Newmark hired Jim
            Buckmaster, now CEO. Craigslist has 14 employees and brings in about $10 million a year in revenue ó
            all from job postings, Buckmaster says.

            poza tym on napisal oprogramowanie do strony i na tym tez zarabia
            • katlia Re: craigslist 18.08.06, 19:07
              On takze czesto pracuje jako consultant i jest speakerem.
              • mka16 Re: craigslist 22.08.06, 00:58
                ja tez uzywam zarowno wtedy gdy chce sie czegos pozbyc jak i nabyc. Dla mnie
                rewelacja. Tez mnie zadziwi, ze nie ma czegos takiego w Polsce ani tez chyba
                Europie. Bo z second hand-ow to glownie sklepy z ciuchami
                • marthas Re: craigslist 22.08.06, 01:35
                  Craiglist ma tez zakladke na Polske, ale z tego co widzialam malo jest ogloszen.
                  Natomiast w Polsce sa grupy dyskusyjne np regionalne gdzie za takie wlasnie
                  ogloszenia. Ja korzystalam z takich w Krakowie i dzialaly dokladnie jak craiglist.

                  Marta
                  • tamsin Re: craigslist 19.09.06, 02:07
                    i ja wyprobowalam :-) pozbywalismy sie starego samochodu, wiec dalam ogloszenie
                    i na craigslist i na www.cars.com
                    W pierwszym dniu po ogloszeniu mielismy mnostwo zainteresowanych, w wiekszosci
                    dealerow ale i tez indywidualnych osob zainteresowanych samochodem i probami
                    zbicia ceny. Jednak wiecej osob dzwonilo z "cars" i sprzedalismy go wlasnie
                    poprzez ten website, za cene jaka chcielismy. Jednak moge potwierdzic, ze
                    craigslist wciaga i to bardzo, zastanawiam sie co by tu jeszcze opylic :-)
                    • ania_2000 Re: craigslist 19.09.06, 04:08
                      kupilam pare rzeczy - i teraz szykuje sie zeby cos sprzedac.
                      znajac siebie jednak, niestety, to nie bede miala czasu ani zaciecia, zeby
                      zrobic zdjecie i tym sie zajac..
                      a wiecie, ze sa sklepy dla takich leniwcow jak ja? sprzedaja - za ciebie- na e-
                      bay co prawda, nie na craigs, ale tylko im przynosisz towar, i oni juz sie cala
                      reszta za ciebie zajma.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka