Dodaj do ulubionych

Operacyjne powiekszenie piersi w Stanach

30.08.03, 00:19
Dziewczyny, wiem ze bede pewnie zaraz zaatakowana przez Virusa czy Korna ale
przeciez to forum dla kobiet i stad te kobiece pytanko. Czy ktoras
przechodzila te operacje w Stanach? Slyszalam ze juz jest to bardziej
bezpieczne bo uzywaja lepszych implantow ktore nie sa niebezpieczne dla
zdrowia kobiety. Ale pytanie glowne, czy ktoras z Was zdecydowalaby sie na to
operacje?? W ogole jaki macie stosunek do "upiekszania urody" tym sposobem?
Czy jestescie za czy przeciw? Co myslicie o botoxie?
Czekam na szczere, powazne odpowiedzi.
Dzieki dziewczyny.
Obserwuj wątek
    • nineczkas Re: Operacyjne powiekszenie piersi w Stanach 30.08.03, 00:34
      wlasnie ogladalam w !E program o operacjach plastycznych. Byla
      tam taka mloda dziewczyna, ktora robila sobie powiekszanie
      piersi. oczywiscie nie pokazali jej biustu..bo w tv amerykankiej nie
      wolno tak gorszyc ludzi.. ale po ubraniu widac bylo, ze biuscik
      miala malutki.. Efekt.. tez pokazany w kostiumie kapielowym..
      bardzo fajny. Cena od $5000 do $8000. chcialabym jednak
      zobaczyc jak to wygladalo bez bielizny. Gdy w filmach, reality-
      show pokazuja takie napompowane kobiety, to mnie osobiscie sie
      to nie podoba. Bardzo wiele wyglada tak jakby mialy dwie pilki w
      miejscu piersi..i to jeszcze w odleglosci 20cmjedna od drugiej..
      wyglada to okropnie. Skora naciagnieta.. czasami w filmach dla
      wiekszych dzieci jak pokazuja taka kobiete z boku, to skora
      obrzydliwie jej sie marszczy po bokach.. wyglada to tak, jakby w
      wyniku tych "pilek"skora na biuscie sie zbytnio rozciagnela i teraz
      te "pilki" nie wypelniaja calej powierzchni. jak w dotyku.. nie wiem.
      Moze ktorys z panow sie wypowie.
      Mimo wszystko uwazam, ze jesli ktos chce sobie taka operacje
      wykonac to przede wszystkim powinien, a wlasciwie powinna
      zachowac umiar i zrobic sobie naturalnie wygladajace piersi.. bo
      rozmiar rozmiarem ale akurat u kobiet nie ma to znaczenia :). No i
      nalezaloby poszukac bardzo dobrego lekarza.. ktory upiekszy a nie
      oszpeci.
      jesli chodzi o botox, to byl artykul w Twoim Stylu jakis miesiac
      temu. Troche mozna sie wystraszyc.

      Wracajac jeszcze do biustu, ja zauwazylam, ze tutaj dla dziewczyn
      ta operacja jest normalka. jest taki program The View prowadzony
      przez 4kobiety..i ostatnio byla jakas mloda aktorka, 17latka.. i
      akurat bylo o operacjach. ona powiedziala, ze tez chce zrobic sobie
      biust.. te babki prowadzace zapytaly ja po co wlasciwie, bo
      przeciez ma ladny.. a ona, ze teraz na 18 urodziny dostaje sie
      biust w prezencie i ze wszystkie jej kolezanki sa juz po albo przed.
      No i ona tez musi.
      Makabra!
    • virus_forumowy Re: Operacyjne powiekszenie piersi w Stanach 30.08.03, 00:54
      Virus niniejszym przypomina wszystkim że owszem - jest oborant - ale
      kulturalny?

      A z ile na ile chcesz powiększyć?
      • virus_forumowy Są 3 metody 30.08.03, 01:05
        Prymitywna: nacinanie piersi od spodu
        Wymyślna: nacinanie sutka i wkładanie torebki z siliconem tędy
        Prosta: piguły i inne czary www.addbust.com/ i
        www.puerariathai.com/

        www.breastenlargementmagazine.com/
        www.impressive-breast.com/
        www.megabust.com/
        www.mybeautifulbody.com/
        www.bodysculpture.com/impl_samp.htm
        www.phudson.com/BAM/BAM.htmli
        TYSIĄCE innych stron

        Podejrzewam, że pierwsze dwie muszą z 10 tys. USD kosztować. Albo lepiej.
        Najtaniej widziałem za $5000.

        P.S. Prawda jaki kulturalny oborant jestem?
        • nineczkas Re: Są 3 metody 30.08.03, 01:10
          nie sadzilam, ze virus bedzie polecal czary-mary w tabletkach na
          porost biustu :)...
          • cmok_wawelski Re: Są 3 metody 30.08.03, 01:30
            Ja nie polecam. Ja mówię że jest (są). Ja akurat lubię małe cycki. Nie w
            cyckach moc kobiety.
            • nineczkas Re: Są 3 metody 30.08.03, 01:31
              cycki.. fuj z takim slownictwem!
              • virus_forumowy Cycki na dobranoc 30.08.03, 02:21
                Cycki to bardzo ładne słowo. Polskie i super brzmi. I czułe. Mogą niby być
                piersi ale Piersi to taka dość dupiasta grupa muzyczna.

                Ja wolę małe. Wspominałem już? Małe są naturalne. Większość lasek (nie z
                obrazków) ma małe.
                N.p. 32 B są idealnie w sam raz.

                A teraz zagadka psychologiczna na dobranoc:

                "W pewnym facecie kochały się 3 kobiety.
                Facet nie wiedział którą wybrać.
                Postanowił każdej z niej dać po 1000zł i ta która go najbardziej zaskoczy
                będzie jego żoną.
                1 Dziewczyna za 1000 zł kupiła kilkanaście krat browaru, abonament na mecze,
                Canal+, Polsat Sportowy itp. i powiedziała: To wszystko dla Ciebie bo
                Canal+Cię
                kocham
                2 Dziewczyna całe pięniadze zainwestowała w siebie, poszła fo fryzjera,
                kosmetyczki, pedicure, manicure, solarium itp. i powiedziała: To wszystko
                zrobiłam dla Ciebie bo tak Cię kocham
                3 Dziewczyna znała się trochę na giełdzie więc zainwestował pieniądze, potem
                znów zainwestowała i znacznie pomnożyła sumkę i powiedziała: To wszystko
                zrobiłam dla Ciebie bo tak Cie kocham.
                Facet się zastanawiał i zastanawiał i zastanawiał ...

                Zgadniesz, ktora wybral?
                .
                .
                .
                dum
                .
                dum
                .
                .
                dum - dum
                .
                .
                .
                .
                .
                .
                .
                .
                .
                .
                .
                .
                NO JAKTO KTÓRĄ? Oczywiście że tę z największymi cyckami!
      • anka102 Re: Operacyjne powiekszenie piersi w Stanach 30.08.03, 03:45
        Sama nie wiem czy sie na to zdecyduje. Mam 34B i chce powiekszyc na 34C, ale
        mam duzo watpliwosci.
        A czy dla mezczyzn nie sprawia to roznicy?
        W sumie chcialabym ladniej wygladac tzn. bardziej kobieco w stroju kapielowym.
        Jezeli zrobie to bardziej dla siebie niz dla kogos tymbardziej ze teraz, i tak
        nie mam dla kogo. Polonijna rzeczywistosc jak juz pisalam wczesniej w moim
        watku. :-(
        • eve817 Re: Operacyjne powiekszenie piersi w Stanach 30.08.03, 16:20
          Wiem jak sie czujesz. Sama myslalam o powiekszeniu biustu (z 34B) dopoki nie
          poznalam mojego obecnego chlopaka. Jak mu o tym wspomnialam to prawie mnie
          okrzyczal. Powiedzial, ze nie ma nic piekniejszego jak naturalne piersi,
          niewazne czy male czy duze. Poza tym moja kolezanka powiekszyla biust i chociaz
          wyglada "seksi" od razu widac ze to nie jej. Troche ja zaczynaja denerwowac
          pytania typu "To twoje?" bo tak przewaznie zaczynaja sie konwersacje. Jezeli
          myslisz ze poprawi Ci sie Twoj self-esteem, to Twoj wybor. Mnie ta mysl juz
          wypadla z glowy. Poza tym te $5,000-$10,000 moge przeznaczyc na inny, bardziej
          uzyteczny cel.

          Pozdrawiam...

          E.
        • jack39nyc Re: Operacyjne powiekszenie piersi w Stanach 02.09.03, 01:26
          hmmm ciekawe dyskusje....
          sluchaj jesli chcesz przeslij swoje zdjecie do mnie i ja pomoge w ocenie...;-))
          a tak powaznie to ktoras juz tutaj to powiedziala, kazda operacja niesie w
          sobie jakies tam ryzyko wiec zanim zainwestujesz w cos pieniadze i
          przedeswszystkim zdrowie, zastanow sie gleboko czy aby to ryzyko ktore niesie
          ze soba ta operacja oplaci sie. Cholera cycki sa wazne ale to nie wszystko,
          coraz wiecej chlopow patrzy na inne rzeczy tez (cholera rozum tez jest modny),
          a wiec wykorzystaj to co masz jak najlepiej i zapomnij o dodawaniu sobie
          animuszu sztucznymi cyckami. No bo jesli juz jestes z kims tzn ze jemu sie
          podobasz ... no chyba ze chcesz aby wszyscy sie za Toba ogladali... wtedy
          mozesz stracic tego ktorego masz a zyskac... no wlasnie co mialas zyskac?
          powodzenia
    • sublustris Re: Operacyjne powiekszenie piersi w Stanach 30.08.03, 03:42
      Botox to botulina, potrafi zabic gryzonia, uzywaja go takze do zwalczania
      migren, jednakze odchodzi powoli do przeszlosci ze wzgledow na skutki uboczne
      (najczesciej zbyt niskie wstrzykniecie lub przedawkowanie-upiekszajaco dziala
      na zasadzie paralizu miesni-jak to w przypadku zatrucia jadem kielbasianym).
      Niedlugo postaraja sie zalegalizowac nastepce-artecoll.
    • sondra Re: Operacyjne powiekszenie piersi w Stanach 30.08.03, 17:02
      Moim zdaniem to naprawde nie ma sensu. Kazda interwencja chirurgiczna niesie ze
      soba ryzyko powiklan, zakazenia, nawet samo ogolne znieczulenie nie jest
      obojetne dla zdrowia i moze sie skonczyc tragicznie. Poza tym nie konczy sie na
      operacji - implanty to jest obce cialo pozostawione w organizmie, z ktorym
      zawsze moga byc w przyszlosci klopoty. Wprawdzie szkodliwosc wyciekow silikonu
      okazala sie bardzo przesadzona, ale nawet implanty zawierajace solanke maja
      zwykle "failure rate" ok. 1% na rok, mniej wiecej stala w czasie. Tzn ze po
      dziesieciu latach jeden na dziesiec przesuwa sie lub peka (a sa przeciez w obu
      piersiach). Wprawdzie kiedy solanka przedostanie sie do organizmu, to jest
      wchlaniana i nie czyni szkod, ale i tak oznacza to kolejna operacje, albo zeby
      wlozyc nowy implant, albo zeby ten drugi usunac.

      Jesli jest sie chorym, to nie ma wyjscia, ale poddawac operacji zdrowe cialo to
      przesada. Usprawiedliwialabym to tylko wtedy jesli ma sie tak duze problemy
      psychologiczne, ze naprawde komplikuja one zycie, prowadza do depresji itp (ale
      i wtedy najpierw radzilabym dobrego psychoanalityka). Jesli dziewczyna ma dwa
      piegi zamiast piersi i naprawde ma na tym punkcjie obsesje, to jest to problem,
      ktorym trzeba sie zainteresowac. Ale powiekszanie z 34B na 34C - opamietajcie
      sie!

      Juz bardziej sensowne jest operacyjne zmniejszanie piersi (tez w drastycznych
      przypadkach), bo zbyt ciezkie przyczyniaja sie do wadliwej postury, moga
      powodowac zwyrodnienia kregoslupa itd. No i wygladaja dobrze tylko w ubraniu, a
      uwolnione z biustonosza czesto wcale nie sa sexy.

      Oczywiscie operacja rekonstrukcji piersi np. po mastektomii czy po wypadku,
      czasami uzywajaca podobnych technik, to calkiem inna para kaloszy.
      • virus_forumowy O KURDE! 30.08.03, 17:34
        Sam nie powiedziałbym tego ładniej, logiczniej - po prostu lepiej!
        Jestem po prostu ZACHWYCONY logiką logicznych Polek!
        UWIELBIAM logiczne kobiety niezależnie od rozmiarów ich cy... piersi!
        (Nielogiczne nie robią na mnie wrażenia NIEZALEŻNIE od rozmiarów cy.. piersi.)

        A sposób wydania $5000 (czy gorzej - $10000) albo nawet kremu do paszczy za
        $200 (logika, że niektórzy faceci tyle wydają na "jeden numerek" nie
        przekonuje mnie nijak) - jest dla mnie istotny, choć to nie moje pieniądze ale
        (także) moja konwersacja.
        • kropisia Re: O KURDE! 31.08.03, 03:14
          Ja jestem krospisia tradycyjna wiec nie polecam Ci Aniu tej operacji. Male
          biusty sa bardzo ladne. Mozna nosic bardzo skape bluzeczki bikini itd. Z
          wielkim biustem osoba genrealnie wydaje sie wieksza. Ja bym osobiscie wolala
          byc 34 B niz 34D.
          Poza tym z ekonomicznego punktu widzenie jesli chcesz je tylko odrobine
          powiekszyc to szkoda tych pieniedzy. Lepiej sobie zlozyc do banku na procent,
          albo dac downpayment na samochod.
          • corn_flake Re: O KURDE!aaaa, trafil mi sie watek!!!!! 04.09.03, 16:22
            im wiekszy cyc - tym lepiej a im mniejszy to tym gorzej. Kropisia.
    • takietam1 absolutnie nie rob tej operacji. 31.08.03, 03:42
      Kilka przyczyn:

      Bo to boli. Naprawde. Nie w czasie zabiegu, lecz potem.
      Znam pare fajnych cycatych lasek po operacji. (W koncu mieszkam w Hollywood.)
      I wydaje mi sie, ze nie wszystkie sa zadowolone. Prawie wszystkie narzekaja na
      bole. Nie znam sie na tym dobrze, nie moja dziedzina, lecz jest to dla mnie
      podstawowy argument aby sobie dac spokoj.

      Jestes na pewno fajna i seksowna dziewczyna, dodatkowe atrybuty sobie odpusc.

      Jako facet, moge Ci oswiadczyc, ze jakkolwiek bardzo lubie wszystko co maja
      panie do zaoferowania, tym niemniej sadze, ze fajne sa naturalne piersi.
      Mysle, ze wiekszosc panow mysli podobnie. W koncu myslimy tak samo, no nie?
      Wszystkie panie tak mowia, ze faceci to tylko o jednym mysla.
      Nie warto dla wygladu poprawiac natury. Chyba, ze potem robi sie na tym interes
      jak Britney.
      • virus_forumowy Re: absolutnie nie... 02.09.03, 01:33
        ...nie o cycki - choćby najpełniejsze wydaje się w tym wszystkim chodzić.
        story.news.yahoo.com/news?tmpl=story&u=/030829/168/53seu.html

    • edytkus Re: Operacyjne powiekszenie piersi w Stanach 04.09.03, 04:40
      Wsrod znajomych pare zmniejszylo biust, nikt nie powiekszal. Ja mam naturalnie
      duzy i nie polecam. To o czym sie nie mowi to obolale plecy, obtarcia na
      ramionach, spanie na brzuchu odpada (chyba ze sie polozy na recach ugietych w
      lokciach), malo ktora firma produkuje ladna bielizne w duzych rozmiarach
      (wieksze biustonosze sa drozsze) a i ta szybko sie niszczy. Osobiscie nigdy bym
      sie nie zdecydowala na powiekszenie: www.siliconeholocaust.org/ Ta
      strona pochodzi z programu na temat powiekszania i zmniejszania biustu nadanego
      jakis czas temu w MTV.
    • lolyta Re: Operacyjne powiekszenie piersi w Stanach 05.09.03, 05:12
      Nie wiem, czy masz w planie urodzenie dzieci, jesli tak, to pamietaj ze ksztalt
      piersi Ci sie w ciazy zmieni (na wiekszy), wydasz kupe kasy a potem nie wiadomo
      jak to bedzie wygladac. No i jesli zamierzasz karmic naturalnie to tez
      zorientuj sie najpierw, czy to po takiej operacji w ogole mozliwe.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka