anka102
30.08.03, 00:19
Dziewczyny, wiem ze bede pewnie zaraz zaatakowana przez Virusa czy Korna ale
przeciez to forum dla kobiet i stad te kobiece pytanko. Czy ktoras
przechodzila te operacje w Stanach? Slyszalam ze juz jest to bardziej
bezpieczne bo uzywaja lepszych implantow ktore nie sa niebezpieczne dla
zdrowia kobiety. Ale pytanie glowne, czy ktoras z Was zdecydowalaby sie na to
operacje?? W ogole jaki macie stosunek do "upiekszania urody" tym sposobem?
Czy jestescie za czy przeciw? Co myslicie o botoxie?
Czekam na szczere, powazne odpowiedzi.
Dzieki dziewczyny.